• Witamy w serwisie AutoWrzuta.pl
  • Zapraszamy na strony naszych Partnerów!
  • Chcesz, żeby Twój film był w tv? Czytaj ogłoszenia!
Witaj! Logowanie Rejestracja

Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Pilne - co to za auto? [rozwiazany]
Dokladnie, przy tym oswietleniu (pelne slonce) bylem pewny, ze bezproblemowo odczytam co trzeba (a nawet po tej sytuacji sie cieszylem ze "ufff dobrze, ze slonce bylo"), okazalo sie ze ledwo sie udalo,
dokladniej to jednej cyfry trzeba bylo sie wrecz domyslic, bo wyszlo ze zamiast 8 bylo 9... Ehhhh zdecydowanie ida zmiany w sprzecie na mojej szybie.... :/
Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym.
Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyny.
[Obrazek: untitled1.png]

Odpowiedz
(02-05-2017, 10:28:17)pizdys napisał(a): Dokladnie, przy tym oswietleniu (pelne slonce) bylem pewny, ze bezproblemowo odczytam co trzeba (a nawet po tej sytuacji sie cieszylem ze "ufff dobrze, ze slonce bylo"), okazalo sie ze ledwo sie udalo,
dokladniej to jednej cyfry trzeba bylo wrecz domyslic, bo wyszlo ze zamiast 8 bylo 9... Ehhhh zdecydowanie ida zmiany w sprzecie na mojej szybie.... :/
Na co planujesz zmieniać, jeśli to nie tajemnica...?

Sent from my SM-G930F using Tapatalk

Odpowiedz
(02-05-2017, 10:32:37)bodino napisał(a): Na co planujesz zmieniać, jeśli to nie tajemnica...?

spoko, to nie jest tajemnica Smile

Cos z IMX291 + NTK typu: Viofo A119S
lub DOD RC500S (tez NTK + IM291)
lub Thinkware F800 (bo w maju ma byc premiera tej kamery) - i wlasnie ta kamera ma najwieksze szanse, co prawda to nie NTK tylko A12, ale zobaczymy jak wypadnie, bo czekam niecierpliwie, pewnie myslisz "znowu Thinkware- droga kamera i juz cie rozczarowala?" no cos w tym jest...dlatego sprawdze zanim go "przykleje" funkcja Cloud mnie tutaj tez kusi (brakuje mi czasem podgladu co sie dzieje w aucie kiedy jestem np na zakupach) - TAK, wiem, to juz jest choroba Big Grin

Zdedycowanie F770 mnie rozczarowal (a tani nie jest) - tutaj slaba kompresja w tych warunkach zle sie sprawdzila... a to juz kolejna sytuacja gdzie mam ten problem, fakt ze slonce w UK to "prawdziwe szczescie" - a i tak F770 sobie praktycznie nie poradzil, i to glownie ze wzgledu na ta slaba kompresje bo na oryginalnym nagraniu widac jak tablice sie mieszaja z blokami kompresji... dam znac co sie dzieje "u mnie na szybie w aucie", wszystko w dziale CAR-DVR bedzie raportowane.

najciekawsze ze tylna kamera z Thinkware F770 w tej calej akcji w ogole nawet zarysu tablicy nie zobaczyla <LOL>
Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym.
Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyny.
[Obrazek: untitled1.png]

Odpowiedz
@pizdys, mnie też coś ciągnie w kierunku DOD RC500S, ale na tą kamerkę trzeba będzie chyba jeszcze poczekać, wymaga ona dopracowania.
Na razie to chyba kupię na jakiś czas na tył DDPai Mini, tylko matrwi mnie trochę słaby zasięg WiFi, o czym wspominałem w wątku o DDPai Mini2 2K
Punkty: 0
Kamery: Przód - CVR-A7810-G PRO / Tył - Mobius ActionCam V3 Lens C2

Odpowiedz

Skocz do:

Browsing: 1 gości