• Witamy w serwisie AutoWrzuta.pl
  • Zapraszamy na strony naszych Partnerów!
  • Chcesz, żeby Twój film był w tv? Czytaj ogłoszenia!
Witaj! Logowanie Rejestracja

Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Co wybrać? DOD SP1, XBLITZ P100 czy MIO 538
Witam, jestem nowy na forum więc z góry przepraszam jeśli komuś pytanie wyda się tendencyjneSmile Chciałem kupić jakiś porządny rejestrator jazdy. Wcześniej miałem 2 tanie Mantę i jakiegoś Larka, ale żadna nie przetrwała dłużej niż rok. Stąd moje pytanie zawarte w temacie, która z tych kamer będzie lepsza? Pozdrawiam

Odpowiedz
P100 to nic innego jak anytek a3 do kupienia na wideorejestratory24 za chyba 320zl. Zajrzyj tam i wybierz.
Najlepiej g1ws ew dołożyć do a119.
Zakup w Chinach to konfiguracją p100 (96650 + imx323 czyli nawet lepiej) za 40$ - b40/a118, ciut drożej na tych samych wnetrznosciach to właśnie g1ws. Później a119...
Ja wybrałem b40 zamiast g1w że wzgledu na konstrukcje i mocowanie.
Masz wątek "jaka kamerę mam kupić", tam masz wszystko

http://www.autowrzuta.pl/showthread.php?tid=14061

Edit
Ale g1w kupiłem na tyl Smile za niecałe 30$ aktualnie na gearbest. A jak zakup w kraju to j/w na wr24.pl

Aha, co do zasilania to osobiście polecam kupić ładowarkę usb do zapalniczki i taki kabel MiniUSB 3m plaski. Normalnie zbawienie  Angel

Odpowiedz
Dzięki za odpowiedź, akurat temat o tych kamerach czytałem tylko jakoś nie jestem przekonany np do zakupu na AlieexpresSad z różnych przyczyn. Wideorejetratory i ich sklep też ostatnio śledziłem, jak i filmiki na YT. Tylko nie wiem jak to wychodzi z gwarancją na takiego Anyteka. Na ich stronie jest za 429 zł, a na ceneo znalazłem za 440 Xblitza także różnica niewielka. I nie wiem czy opłaca mi się ryzykować za 11 złSmile

Odpowiedz
Zdecydowanie Xblitz p100 jest niezawodna i prosta w obsłudze. Na pewno będzie Ci służyć długie lata

Odpowiedz

Skocz do:

Browsing: 1 gości