• Witamy w serwisie AutoWrzuta.pl
  • Zapraszamy na strony naszych Partnerów!
  • Chcesz, żeby Twój film był w tv? Czytaj ogłoszenia!
Witaj! Logowanie Rejestracja

Ocena wątku:
  • 1 głosów - średnia: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Jaką kamerkę mam kupić ?
Ja bardzo chętnie zobaczę taki test, bo przyznam, że od jakiegoś czasu mam chętkę na Blackvue DR490L-2Ch, a po tym teście, albo się upewnię co do tej kamerki, albo zmienię wybór na coś innego. Poczekamy, zobaczymy.
Dzięki Pizdys za twoje zaangażowanie i poświęcany czas, i że chcesz tym dzielić się z innymi.

Odpowiedz
@marekelb , dzieki Smile

@evad, Tez nie ukrywam, ze jakosc wykonania jak i dodatkowo tryby parkingowe (z mozliwoscia sporego czasowo zapisu danych wstecz) sa dla mnie wyznacznikiem, dlatego Thinkware F770 zagoscil u mnie na bardzo dlugo, ale sytuacja w temacie nizej sprawila, ze mocno sie zastanawiam nad zmiana i poprawa jakosci nagrywania:

http://www.autowrzuta.pl/showthread.php?tid=14048

niestety, albo mam pecha, albo zycie pokazuje, ze jakosc nagrywania i lapania czegos w ruchu bywa wazniejsze niz wszystko inne...
obawiam sie ze DR650S wypadl by jeszcze gorzej, ale parkingowo/funkcjonalnie swietny (niezastapiony) to nawet kusi aby do zostawic na szybie.
Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym.
Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyny.
[Obrazek: unnamed.png]

Odpowiedz
Co obecnie polecacie do 300 zł około nadal g1wh czy Xiaoyi Yi Dash Camera czy może coś jest jeszcze lepszego w tym zakresie cenowym?

Odpowiedz
Viofo G1WS

Odpowiedz
Panie,Panowie, zwracam się z prośbą o pomoc w wyborze kamery.Do tej pory używałem G90A z modułem GPS.Kamerę sprezentowalem i szukam czegoś nowego dla siebie.Czy istnieje coś, co ma aktywny uchwyt jak G90 i jakość obrazu która faktycznie jest lepsza a do tego cena nie zabije?

Będę wdzięczny za każdą propozycje.
Pozdrawiam

Odpowiedz
(14-07-2017, 23:13:42)mk4tdi napisał(a): Viofo G1WS

Lepsza będzie od  Xiaoyi Yi Dash Camera?   Widzę że ona ma wbudowany kondensator który podobno  nie starcza dłużej jak na 2 dni podtrzymania ustawień a ja nie używam samochodu codziennie i pewnie by mi się ustawienia zerowały po 3 dniach postoju tak wyczytałem w komentarzach  https://www.youtube.com/watch?v=hJn7PjDIcyY ktoś potwierdzi to?

Odpowiedz
You know nowadays spectacles are considered as smart glasses.
The glasses consist of two separate houses within the sides of the frame for the battery and camera.The camera has an 115-degree field of view and records in a curricular format.
HD sunglasses are also with the camera you can use it as your camera for making videos and pictures.
These glasses are exclusive to snap.You can start your recording by pressing the button on the frame.It also contains Led lights that can show the battery.
Buy these glasses with the camera you may call it HD sunglasses http://www.zetronix.com/hd-720p-weatherp...asses.html
Enjoy Smile

Odpowiedz
witajcie Smile mam w planach zakup kamery sportowej - głównie do celów eksploracyjnych - nagrywanie zarówno w dzień jak i w nocy (oczywiście nocą będę stosował dodatkowe oświetlenie). mam do tego celu przeznaczone 700 zł - budżetu raczej nie chcę przekraczać.

znajdę znośną kamerę (nową, z gwarancją) w tej cenie? czy rozglądać się za lepszą, ale używaną? i co wybrać GoPRO, Xiaoyi, czy może coś innego?

edit: a i musi być raczej lekka, żebym mógł ją na kijek zakładać. i najlepiej pojemną baterię, bo nie będę miał możliwości ładować jej przez ok. 3-4 godziny.

edit2: ups. właśnie czytam recenzje na necie, różnych kamer sportowych i wygląda na to, że czas nagrywania dla mojego przedziału cenowego to maksymalnie 110 minut.. zacząłem się nawet zastanawiać nad xiaoyi 4k (bez plusa), ale okazuje się, że ta kamera ma wadę fabryczną obudowy (zła mieszanka plastiku).. xiaoyi 2k byłaby ok, gdyby miała wyświetlacz - jego brak trochę ją przekreśla.. jednym słowem bieda jak nie wiem Tongue
"listen lady, what does it take to get you HOT and CRAZY?
pass you a loaded .38 and bust on fools who play me!"

Odpowiedz
Witam
W przyszłym miesiącu dokonuje zakupu samochodu Citroen Berlingo (z klapą bagażnika i otwieranym osobno oknem z klapy)
Aby się zabezpieczyć przed przykrościami itp chciałem od początku użytkowania samochodu posiadać kamerkę na przód i tył.
Jest bardzo duży wybór dlatego proszę o pomoc.

- Nagrywać jak najwyższej jakości materiał który potem można wykorzystać (głównie za dnia ale w nocy też jest potrzeba)
- Nie chce przekroczyć 1000zł za komplet (mogą być dwie osobne kamerki)
- Nie potrzebuje wyświetlacza
- Mile widziany GPS
- Mile widziana obsługa telefonem
- Wizualnie podoba mi się B40 Pro (VIOFO A119S chyba jest podobne)
- Funkcja parkingu

Tak po edycji z moich sugestii:
VIOFO A119/A119S - podoba mi sie wygląd i cena (A119 z GPS jest w promocji za 250zl)
Goluk T3 - podoba mi się wygląd, brak wyświetlacza, przycisk do nagrywania, sterowanie po Wi-Fi
Xiaomi YI DVR Car Dash - możliwość obracania kamerki we wszystkie strony, sterowanie po Wi-Fi (gdyby nie wygląd to byłby faworyt)

Odpowiedz

Skocz do:

Browsing: 1 gości