• Witamy w serwisie AutoWrzuta.pl
  • Zapraszamy na strony naszych Partnerów!
  • Chcesz, żeby Twój film był w tv? Czytaj ogłoszenia!
Witaj! Logowanie Rejestracja

Ankieta: Czy jestes zadowolony z tej kamery?
TAK
NIE
Ciagle sie zastanawiam...
[Wyniki ankiety]

Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Yi Smart Dash Camera 2.7K King Edition [Hisilicon Hi3556 + OV4689]
Na szybko zmontowane porównanie Viofo A119 vs Yi Ultra. W A119 aktywny HDR (firmware v3.4 BETA), który jak widać robi sporą różnicę w odczytywaniu tablic. Obydwie kamery ustawione na tryb 2560x1440p 30fps bez żadnej korekcji EV.

https://youtu.be/gHVJ6BAFBW4

Materiał proponuję oglądać na pełnym ekranie z ręcznie ustawionym trybem 1440p.
Dawid Lorenz

WR24.PL - najlepsze rejestratory jazdy i kamery sportowe
Partner AutoWrzuta.pl

Odpowiedz
dzieki @evad, za filmy.

nie wiem co myslec Big Grin

albo Yi taka slaba albo to A119 taka dobra,
a biorac pod uwage ze A119 HDR ponoc ma w 1080p to nie widac tej przewagi rozdzielczosci 1440p w Yi:

[Obrazek: spng.png]

[Obrazek: dsdmqm.png]

no moze ten "rossman" wypadl lepiej ale nie na miare 1440p vs 1080p...

przyjdzie moja Yi 2.7K to zobaczymy co sie dzieje...

napewno 1440p bardziej powinno pokazac przewage (o ile to prawda ze z HDR a119 zawsze ma 1080p)
https://www.youtube.com/watch?v=AJLR2ND3Gc8

realnie rozniece powinny byc wiekszeL
[Obrazek: fsfofo.jpg]
Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym.
Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyny.
[Obrazek: untitled1.png]

Odpowiedz
@pizdys, obydwie kamery pracowały w trybie 1440p, w sumie mógłbym nagrać i zmontować jeszcze jedno porównanie Yi @ 1520p vs A119 @ 1440p.

PS. Mi się najbardziej podoba ta scena Smile A119 dzięki temu nowemu fw przechodzi zdecydowanie drugą młodość...

[Obrazek: vlcsnap000.jpg]
Dawid Lorenz

WR24.PL - najlepsze rejestratory jazdy i kamery sportowe
Partner AutoWrzuta.pl

Odpowiedz
zgadza sie A119 dostala update na miare 21wieku. Smile
w niektorych scenach Yi tez HDR wyciagna w nocy tablice... ale nie tak spektakularnie jak A119

Yi 2.7k domyslnie ma HDR wlaczony w 1520p ale nie z takimi zakresami jak A119
Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym.

Odpowiedz
(Wczoraj, 16:41:25)evad napisał(a): PS. Mi się najbardziej podoba ta scena Smile A119 dzięki temu nowemu fw przechodzi zdecydowanie drugą młodość...

[Obrazek: vlcsnap000.jpg]

Faktycznie, robi ta scenka wrażenie. 
Mam pytanko, A119 była z filtrem CPL czy bez?
Punkty: 0
Kamery: Przód - CVR-A7810-G PRO / Tył - Mobius ActionCam V3 Lens C2

Odpowiedz
Co by nie pisac... Viofo A119 jest po prostu zaje***sta.
Cena super
Wydajnosc super
Budowa super (na kondensatorach w dodatku)
Ostrosc latem trzyma
Konkurencje praktycznie roznosi za kazdym razem w 80% sytuacji na drodze...
Karty 128 a nawet 256gb dzialaja...
Producent wydaje FW dodajacy HDR na miare mozliwosci CPU, i tym samym roznosi tym trybem 100% kamer w testach w nocy...(w ruchu).
Producent uaktualnia kamere niemal z czestotliwoacia Street-Storma (dbajac o poprawki na miare 21wieku).

Tryb parkingowy moze nie jest jej mocna strona, ale powiedzmy sobie szczerze, zadna z kamera z trybem parkingowym nawet za 2000zl tak nie nagrywa...

Byly jakies zagwozdki z Pinami i z objektywem, ale gdyby tylko takie problemy konkurencja miala...fakt ze jakosc wykonania nie jest TOP ale jej cena na tle jakosci i tak wykracza po za to czego mozna oczekiwac od innych kamer w tej cenie (i czesto wiekszej).

Kamera po prostu jest rewelacyjna, i jak tego bylo malo wydali tez A119S z matryca jaka konkurencja po 6 miesiacach dopiero zaczela stosowac...
Pozamiatane i tyle...

Jeszcze czekam na moja Yi 2.7k King ale nie spodziewam sie tego co sie oczekuje (lepszej jakosci nagran), zrobie porownania i postaram sie "docenic" Yi tak bardzo jak to tylko mozliwe (i za co sie da), ale wiemy jak jest....

Odpowiedz
Często pozostaje pytanie a119 czy a119s Smile

Odpowiedz

Skocz do:

Browsing: 1 gości