• Witamy w serwisie AutoWrzuta.pl
  • Zapraszamy na strony naszych Partnerów!
  • Chcesz, żeby Twój film był w tv? Czytaj ogłoszenia!
Witaj! Logowanie Rejestracja

Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Vico MF3
Thumbs Up 
Nowy mój nabytek z którego po pierwszej jeździe (dziennej) jestem zadowolony.

1. obraz, którego oczekiwałem - mniejszy kąt widzenia (od poprzedniej CVR) a do tego 1440p z dużym bitrate
2. pierwsza kamerka, której zapisany dźwięk, nie jest zakłócany trzeszczeniem (pierdzeniem) podczas przejazdu po nierównościach

Brakuje mi jedynie możliwości ustawienia na nagraniach, współrzędnych geograficznych - mam jednak nadzieję, że wkrótce pojawi się ta opcja.

A teraz lecę aktualizować firmware !   Smile
Nie zasuwam !    Prędkość zabija !    Włącz myślenie.

Odpowiedz
Question 
Nie bez niezrozumiałych kłopotów, odbyła się aktualizacja - książkowy przepis nie zadziałał ani razu.

W sumie dwie karty formatowałem po trzy razy w komputerze, ale potem i tak musiałem to robić w kamerce - system plików właściwy a mimo to, coś jej nie podobał się.
Za każdym razem,  gdy uruchamiałem kamerkę z kartą -a na niej plikiem firmware vico_mf3 - urządzenie zaczynało rejestrowanie obrazu.
Przed tą operacją, przywracałem także ustawienia do wartości domyślnych, ale bez zmian.

W końcu zacząłem resetować kamerkę a następnie uruchamiać ją przyciskiem - za drugim razem, chyba zaktualizowało się.
Ale nie trwało to jak podaje przepis, 10 sekund, ale ze 3-4 sek i kamerką się wyłączyła.
Po włączeniu jej, w ustawieniach jest podana wersja 4.2

Odpowiedz
Na minus, charczące dźwięki systemowe.
Głos lektorki, miły dla ucha.

Odpowiedz
Ostrzeżenie przed kolizją (działa przy prędkości powyżej 60 km/h) - znakomita funkcja.
Zauważyłem, że muszę naumieć się trzymania nieco większej odległości od pojazdu przede mną.

Odpowiedz
Chcąc zabezpieczyć nagranie, trzeba się liczyć z tym, że z wciśnięciem czerwonego guziczka, zachowuje zaledwie 10 sekund wstecz i - jak na razie - nie ma możliwości zmiany tego parametru. 
Zatem póki co, trzeba mieć dobry refleks   Dodgy

Całość zabezpieczonego nagrania, to (chyba standardowo) jedna minuta.

Odpowiedz
W tym samym czasie, tzn. po aktualizacji firmware do wersji 4.2, oraz po założeniu CPL zauważyłem, że przestał działać LDWS - prawie byłem pewien, że przyczyna tkwi w oprogramowaniu.
Nawet napisałem do nich o tym, jak i o problemach z procesem samej aktualizacji.
Jednak po zdjęciu CPL, system LDWS ponownie zaczął działać. O!

Odpowiedz

Skocz do:

Browsing: 1 gości