Witaj! Logowanie Rejestracja


Ankieta: ktora kamera nagrywa najlepiej we wszystkich warunkach?
DOD RC500S
Blackvue DR490L
Thinkware F770
Blackvue DR650S
[Wyniki ankiety]
 
 
Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Walka kamer DUAL: Blackvue DR650S, DR490L, Thinkware F770, DOD RC500S
#45
no fakt, Time-Lapse to max co tu moze byc....
Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym.
Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyny.
[Obrazek: untitlvdv.png]
 
Odpowiedz
#46
no to wiele godzin szukania, a ja dalej w punkcie wyjścia. Aż dziwne, że w świecie tak zaawansowanych technologii nie ma czegoś co sprawowałoby się w każdej sytuacji.
Zastanawiam się w takiej sytuacji, na ile ten tył jest potrzebny, a lepiej skupić się na przodzie z dobrą optyką (dzień i noc) i parkowaniem.
 
Odpowiedz
#47
A tam zaawansowanych od razu... a slyszales ze w Polsce energie sie pozyskuje ze spalania węgla? Rolleyes
Albo, ze kamery GoPro Hero 4 Black za 2000zl pekaja pod wplywem czasu (po roku)?
http://www.autowrzuta.pl/showthread.php?...#pid254252
Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym.
Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyny.
[Obrazek: untitlvdv.png]
 
Odpowiedz
#48
(02-11-2017, 16:23:52)pizdys napisał(a): A tam zaawansowanych od razu... a slyszales ze w Polsce energie sie pozyskuje ze spalania węgla? Rolleyes
Albo, ze kamery GoPro Hero 4 Black za 2000zl pekaja pod wplywem czasu (po roku)?
http://www.autowrzuta.pl/showthread.php?...#pid254252

Panie, węgiel to samo dobro! Życie dla Polski! Jeszcze kilka lat i cały świat będzie go od nas importował Tongue

P.S. Nie będę zadawał pytania, która kamerka najlepsza, może podpowiecie, które wątki mam sobie przeczytać? Będę dźwięczny Smile
 
Odpowiedz
#49
Jak nie chcesz wydawac "szalonych" pieniedzy to odpowiedz jest "w miare prosta" kamera z Novatekiem + Sony IMX291 lub z Ov4689 (A119).
A jak chcesz "poszalec" to trudna sprawa... Wink autentycznie.

(W tematach sa nazwy kamer ale obok zawsze jest w nawiasie dopisane na czym kamera sie opiera)
Tutaj jeszcze zobacz szczegolowe zestawienie: http://www.autowrzuta.pl/showthread.php?...#pid256974
Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym.
Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyny.
[Obrazek: untitlvdv.png]
 
Odpowiedz
#50
Wreszcie miałem okazję obejrzeć całe porównanie na YT na komputerze (nie chciałem tego robić na ekranie telefonu). Jak zwykle @pizdys - wielkie "szapoba" za robotę włożoną w te porównania. Brawo!

Sent from my ONEPLUS A5000 using Tapatalk
Dawid Lorenz

Wideorejestratory24.pl
Wideorejestratory.pl
Z kuponem AUTOWRZUTA forumowicze kupują taniej :-)
 
Odpowiedz
#51
Hej. Mam problem z DR650S-2ch. Robiłem upgrade softu i kamera nie wstaje. Świeci się tylko dioda GPS i nic więcej się nie dzieje. Jakieś pomysły jak to naprawić?
 
Odpowiedz
  


Skocz do:


Browsing: 1 gości