Witaj! Logowanie Rejestracja


Ankieta: ktora kamera nagrywa najlepiej we wszystkich warunkach?
DOD RC500S
Blackvue DR490L
Thinkware F770
Blackvue DR650S
[Wyniki ankiety]
 
 
Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Walka kamer DUAL: Blackvue DR650S, DR490L, Thinkware F770, DOD RC500S
#12
dzieki!

a tym czasem testy na zasieg WiFi gotowe, moge smialo powiedziec, ze blackvue i tym razem niewypadl zle...

[Obrazek: 2017071819.jpg]

[Obrazek: 201707lwl.jpg]

podglad, ze zmartfona:

Thinkware F770, tutaj jestem:

[Obrazek: screenxqx.png]

DOD RC500S:

[Obrazek: screenncn.png]

Blackvue DR650S, gdzie inne kamery juz nie byly w stanie przekazywac obrazu, tam z DR650S bezproblemowo dalo sie podgladac obraz (bylem az pod samym plotem) obraz dzialal plynnie bez zacinania sie:

[Obrazek: screenfvf.png]

a tutaj analiza sygnalu WiFi,

Bezapelacyjnie Blackvue DR650S znokautowal tutaj reszte kamer, i dodac moze ze nie bylo "troche lepiej" bylo duzo lepiej i duzo dalej niz F770 oraz RC500S:

[Obrazek: screensts.png]

Blackvue zdobywa tu + i choc jakosc podgladu nie jest "idealna" to lepsza taka niz zadna (bo inne kamery po prostu nie przekazywaly obrazu pod sam plot)..
LOL - dla blackvue. moze i dinozaur, ale ugryzl reszte kamer! Przyznam, ze nie docenialem tej kamery az do tych testow!

wiecej czegolow wkrotce...
Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym.
Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyny.
[Obrazek: untitlvdv.png]
 
Odpowiedz
#13
Czyli 'młodzież' powina wzorować się na 'dziadku'. Big Grin
Nie zasuwam !    Prędkość zabija !    Włącz myślenie.
Nie skreślaj życia tak prędko !    Żyj i pozwól żyć innym !
 
Odpowiedz
#14
(17-07-2017, 23:47:15)mfcx napisał(a): Szkoda, że kamery "premium" są tylko z definicji bo jakościowo nie odbiegają od kamerek za 300-400 zł...

nie zaprzeczam, bo faktycznie niejednokrotnie kamera "za 300zl" bila kamere za 1000zl (jak juz na forum nie raz polazywalismy), w taki sposob do Historii przeszla G1W/H/C... http://autowrzuta.pl/showthread.php?tid=5690
Xiaomi Yi, Anytek A3, http://www.autowrzuta.pl/showthread.php?tid=6622
a obecnie Viofo A119 oraz A119S to modele z ktorych napewno nie wypada sie "smiac"...

tak wiec powiedzenie "drozsza = lepsza" nie jest tu regula, wiele testow na forum, szczegolnie Yi, G1WH, A119/S pokazywaly ze mamy do czynienia z "powaznymi sprzetami" nie odbjegajacymi od drogich kamer.

Obecny test to co prawda najdrozsze z najlepszych ale i tu tez szoku pod wzgledem cenowym nie koniecznie mozna sie spodziewac, kto sledzi forum i przekazy sprzetowe "dnia" wie doskonale o co w tym wszystkim chodzi.

Ciesze sie jak wyciagacie wnioski i potraficie patrzec sie "glebiej" na kamery niz tylko na "pudelko i cene", bo to oznacza ze forum dziala i wspolnie czerpiemy wiedze (nie tylko z moich porownan ale i na podstawie waszych raportowanych problemow z ktorych wyciagamy wspolnie wnioski).
Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym.
Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyny.
[Obrazek: untitlvdv.png]
 
Odpowiedz
#15
Krótko w kwestii jakości i solidności kamer Blackvue - od ponad 1.5 roku sprzedaży tych kamer (a wbrew pozorom sprzedają się całkiem nieźle), obsłużyliśmy tylko jedną (sic!) uzasadnioną reklamację kamery tej marki, był to DR650S z wadliwie działającym modułem GPS. Jeśli coś szwankowało związane z BV to przeważnie osprzęt, np. zasilacz czy karta pamięci. A tak swoją drogą, kamery BV są wyjątkowo czułe na karty pamięci i tutaj na pewno nie warto oszczędzać.

Sent from my ONEPLUS A5000 using Tapatalk
Dawid Lorenz

Wideorejestratory24.pl
Wideorejestratory.pl
Z kuponem AUTOWRZUTA forumowicze kupują taniej :-)
 
Odpowiedz
#16
przyznam ze blackvue sie wyrobilo calkiem dobrze...a mnie nawet zaskoczyla bardzo pozytywnie, nie grzebalem w niej jeszcze i nie widze takiej potrzeby...naprawde kawal dobrej roboty zrobili z ta kamera, nie ukrywam ze calkiem niedawno kamery blackvue kojarzyly mi sie z przegrzewaniem i problemami ktore we wlasnym zakresie sie rozwiazywalo na takie sposoby:

[ale to juz Historia nieaktualna]:

[Obrazek: out.php?i=798579_pittasoft-blackvue-dr40...sink-1.jpg]

[Obrazek: out.php?i=798595_blackvue-heatsink-1.jpg]

[Obrazek: out.php?i=798596_blackvue-heatsink-2.jpg]

[Obrazek: out.php?i=798597_img-20120624-205712.jpg]
Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym.
Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyny.
[Obrazek: untitlvdv.png]
 
Odpowiedz
#17
Radiator w stronę 'słońca'   - trochę nieszczęśliwe rozwiązanie, ale widać daje radę.
A > TUTAJ <  rozwiązali to za pomocą wentylatorka Smile
Nie zasuwam !    Prędkość zabija !    Włącz myślenie.
Nie skreślaj życia tak prędko !    Żyj i pozwól żyć innym !
 
Odpowiedz
#18
Mam pytanie, czy jest szansa na to, aby w kamerze DOD RC500S z czasem poprawiono tryb parkingowy? Jestem w trakcie przygotowań do wyjazdu, chciałem kupić kamerę z wysoką jakością nagrań z obu kamer i na podstawie filmów, które zobaczyłem w tym wątku wybrałem właśnie DOD. Filmy widziałem na YT, na forum trafiłem później i teraz mam zgryz czy nie zwrócić tej kamery, gdyż na trybie parkingowym też mi bardzo zależy. Na parkingu pod domem ktoś załatwił mi drzwi oraz błotnik, później ktoś hakiem uszkodził zderzak i zniszczył światło cofania, wczoraj sąsiad spuszczał mi powietrze z opon, chciałbym mieć takie rzeczy nagrane. Zastanawiam się jaka jest alternatywa. Czy Thinkware F800 już jest dostępna, ewentualnie kiedy będzie? Czy macie informacje na temat następcy Blackvue DR650S?
 
Odpowiedz
#19
Trudno powiedziec czy DOD cos poprawi w tej kamerze, wszystko zajmuje im duzo czasu... z tego co wiem maja swiadomosc o tym problemie i cos "kombinuja",  napewno na obecna chwile RC500S jest najgorsza pod wzgledem trybow parkingowych, malo kiedy (nawet pomimo naprawde sporego ruchu) nic kamera nie wykrywa i nie nagrywa, to ogromna strata bo ta kamera nie ma nawet Time-lapse, a kosztuje sporo, 
Z karta 128GB zapamieta jedynie 8godzin... kazda inna kamera z w/w testow radzi sobie duzo lepiej i pewniej na parkingu.

Co do F800 to ma byc pod koniec sierpnia/wrzesnia, ma byc z Cloudem jak DR650 wiec napewno parking ogarnie lepiej.

Nie mam danych na temat nowych kamer od Blackvue, byc moze w Berlinie na IFA 2017 cos zademonstuja, zamierzam tam pojechac i obadac "nowosci" nie tylko od blackvue.... Bede informowac o tym czego sie dowiem.
Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym.
Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyny.
[Obrazek: untitlvdv.png]
 
Odpowiedz
#20
Blackvue - jak znam ich dotychczasowe podejście - zapewne pokaże znienacka i po cichu gotowy do użytku i kupienia od ręki produkt, w przeciwieństwie do DOD, który już parę razy pokazał, że jest jak krowa która duży ryczy, ale mało mleka daje... czas pokaże.
Dawid Lorenz

Wideorejestratory24.pl
Wideorejestratory.pl
Z kuponem AUTOWRZUTA forumowicze kupują taniej :-)
 
Odpowiedz
#21
(20-07-2017, 17:30:42)evad napisał(a): w przeciwieństwie do DOD... krowa która dużo ryczy, ale mało mleka daje... czas pokaże.

hehehe, trudno zaprzeczyc Wink
ale staraja sie tez, tak jak PO z PUCZEM Wink

moze czas aby DOD zrezygnowal z Novateka na rzecz HiSilicona, ma parkingi, ma dobre i stabilne WiFi, jest Dual, jest i H.265...
YI King Dash Cam przeszedl z Novateka 96660 na Hisilicona - a jak Yi tak zdecydowalo (a maja ogromne doswiadczenie) to znaczy ze jest cos na rzeczy.
http://autowrzuta.pl/showthread.php?tid=14117
Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym.
Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyny.
[Obrazek: untitlvdv.png]
 
Odpowiedz
#22
Wszyscy mają ze mnie bekę, że długo wybieram różne gadżety elektroniczne. Pomyślałem, że nie zaszkodzi raz być spontanicznym, szkoda tylko, że kosztowało mnie to 1600 zł... Czy wszystkie kamery DOD z trybem parkingowym oraz kamery innych producentów robiących na układzie Novateka ma podobne problemy?
 
Odpowiedz
  


Skocz do:


Browsing: 1 gości