Witaj! Logowanie Rejestracja


Ankieta: czy jestes zadowolony z tej kamery?
Tak
Nie
Ciagle sie zastanawiam nad zakupem...
[Wyniki ankiety]
 
 
Ocena wątku:
  • 2 głosów - średnia: 4.5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Blackvue DR750S-2CH [Hisilicon HI3559* + Starvis IMX291]
(07-11-2017, 11:26:07)driverek napisał(a): Czy już został udostępniony surowy film z testu?

tak, tutaj jest do pobrania:

Kod:
http://trajano.webd.pl/pliki_aw/testy_kamer/dr750s/v-out-dr750s.mp4
Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym.
Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyny.
[Obrazek: untitlvdv.png]
 
Odpowiedz
(07-11-2017, 11:26:07)driverek napisał(a): Czy już został udostępniony surowy film z testu?

tak, tutaj jest do pobrania:

Kod:
http://trajano.webd.pl/pliki_aw/testy_kamer/dr750s/v-out-dr750s.mp4
Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym.
Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyny.
[Obrazek: untitlvdv.png]
 
Odpowiedz
Jest firmware v.1.002_2017.11.21

WHAT’S NEW:

Added voice guidance for Firmware Over The Air (FOTA) upgrade.
Single firmware compatible with both Windows and Mac OS (instead of separate versions previously).

https://www.blackvue.com/downloads/

To raczej jeszcze nie to na co wszyscy czekamy (optymalizacja jakości obrazu)...
Dawid Lorenz

Wideorejestratory24.pl
Wideorejestratory.pl
Z kuponem AUTOWRZUTA forumowicze kupują taniej :-)
 
Odpowiedz
Q..wa! Ja pi#%$&le! Wypuścili zapchajdziurę nikomu niepotrzebną!
Naprawdę. Nie kupujcie tej kamery bo to SYF, a producent ma w dupie własne błędy!!!
Dorobek:

[Obrazek: fb290283930ed40cgen.jpg]
Formatting SD card. Please don't disconnect the power...      We starting.




 
Odpowiedz
Qr... mac...rece opadaja.
Ale warto sprawdzic czy aby nie poprawili obrazu oraz live view bo czasem jest tak ze producent nie przyzna sie do bledu i w aktualizacji tez nie wspomina o poprawkach danego bledu (aby nie zdradzac ze w ogole jakis blad byl, bo BV do wielu bledow w ogole sie nie przyznaje, emaile ktore udostepnil @Rosomak dobrze to pokazuja...), tak wiec czasem lepiej wydac nowy FW w ktorym pisze: dodano funkcje x, poprawiono kompatybilnosc... niz naprawiono blad live view, oraz mniejszono wyostrzanie (ktorego w ogole nie powinno byc).
Zaraz zaktualizuje i zobacze czy jest lepiej...
Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym.
Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyny.
[Obrazek: untitlvdv.png]
 
Odpowiedz
(21-11-2017, 17:33:11)Rosomak napisał(a): Q..wa! Ja pi#%$&le! Wypuścili zapchajdziurę nikomu nie potrzebną!
Naprawdę. Nie kupujcie tej kamery bo to SYF, a producent ma w dupie własne błędy!!!
Nie chce być adwokatem diabła, ale tak obiektywnie patrząc... Czy jest gdzieś napisane, że to ostatnia aktualizacja i oficjalny support modelu DR750S został ostatecznie zakończony?

Sent from my ONEPLUS A5000 using Tapatalk
Dawid Lorenz

Wideorejestratory24.pl
Wideorejestratory.pl
Z kuponem AUTOWRZUTA forumowicze kupują taniej :-)
 
Odpowiedz
(21-11-2017, 23:58:44)evad napisał(a): Czy jest gdzieś napisane, że to ostatnia aktualizacja i oficjalny support modelu DR750S został ostatecznie zakończony?
No zapewne nie jest to ostatni Fw wydany przez Pittasoft, ale producent tego gniota, powinien PRZEDE WSZYSTKIM wypuścić softa, który naprawia lub znacznie ogranicza podstawowe błędy, a nie zapchajdziurę.
Dorobek:

[Obrazek: fb290283930ed40cgen.jpg]
Formatting SD card. Please don't disconnect the power...      We starting.




 
Odpowiedz
Patrzac na konkurencyjne kamery jak np RC500S, czy F800 PRO, to tutaj kolejne aktualizacje tez "dupy nie urywaja".

Od przeszlo 5mcy w RC500S zmienil sie jedynie..... głos startowy (LOL)!
Bo drobne poprawki WiFi z Aplikacja to generelnie nic na tyle aby w ogole porownywac to z kompatybilnoscia i uzyteczniscia w DR750S.
To tez RC500S dostala beszczelnego bana u wielu "recenzentow" jak i przez blackboxmycar, a marka DOD dostaje powaznego kopa co sie wyczuwa nawet w SEMA 2017 z Vortexa (on sie pyta: no dobra ale co DOD wnosi patrzac na konkurencje?)...
Nawet kwestia FAT32 w kartach 128GB pozostala nadal nierozwiazana, kamera nie akceptuje kart 128GB (nie nagrywa) nawet nie informuje ze nie nagrywa, az recznie sami nie sformatujemy karty na FAT32 na komputarze. Proba polacznia sie przez WiFi z Androidem nie daje mozliwosci zatrzymania nagrania i sformatowania karty z poziomu kamery (5mcy i nadal producent udaje, ze nie ma problemu).

Thinkware F800 PRO Cloud nadal nie ma Clouda, pojawila sie co prawda lokalozacja na mapie, ale takiej polityki w sprawie "selekcji" kart pamieci jak w F800 to ja jeszcze w zyciu nie widzialem...
Dla przypomnienia: na pudelku producent pisze jasno "kamera dziala z kartami do 128GB" po czym okazuje sie ze tylko z kartami marki "Thinkware" za 3x wiecej dziala, przy czym Thinkware nie jest producentem kart pamieci a jedynie "logiem/nadrukiem" na jakiejs innej marce... tego jeszcze w zadnym kinie nie grali. :/ jakosc nagran (szczegolnie w ruchu) rozczarowuje, ale ja juz nawet nie licze, ze bedzie lepiej (a kamera kosztuje 1800zl).

Mysle, ze dzisiejsza polityka i marketing wymaga wielu wyrzeczen, oczekujemy duzo bo placimy duzo, ale to sa nasze wymagania ktore z punktu widzenia producentow ja bym okreslil tak: "kup, zaplac i siedz cicho" (to ta grzeczniejsza wersja), to sie tyczy wielu innych aspektow i produktow dzisiaj, sorry takie mamy czasy.

Ale sa fora, jest internet, sa opinie- ktore coraz czesciej pokrywaja sie z realniami,
traci na tym producent a "odbudowanie dobrego wizerunku" nie jest pozniej latwe...
Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym.
Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyny.
[Obrazek: untitlvdv.png]
 
Odpowiedz
Cześć po przerwie :-)

Zaryzykowałem i wgrałem.
Jeśli chodzi o obraz, to nie wprowadzili NIC nowego.
Ustawienia takie jak poprzednio, obraz jest taki sam jak przy FW 1.001, ze wszystkimi jego wadami, o których tutaj pisaliśmy.

Instalacja za pomocą telefonu jest prosta i szybka.
Nie zmienia ustawień więc pod tym względem jest ok.
 
Odpowiedz
Nie wiem czy tylko ja tak mam ale ostatnio kamera nie wychodzi mi z trybu parkingowego, potrafie jezdzic 2godziny na caly dzien i ciagle kamera wysyla mi notyfikacje ze wykryto uderzenie w trybie parkingowym (bo kamera mysli ze auti stoi). Ktos tez tak ma?
Nie analizowalem tego jeszcze dokladniej, ale sformatuje karte zmienie g-sensor i sprawdze ponownie jutro...

Co do samej aktualizacji OTA, to przebiegla ona bezproblemowo i bardzo wygodna metoda aktualizacji, tak jak pisze @das,
Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym.
Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyny.
[Obrazek: untitlvdv.png]
 
Odpowiedz
(21-11-2017, 17:43:49)pizdys napisał(a): bo BV do wielu bledow w ogole sie nie przyznaje, emaile ktore udostepnil @Rosomak dobrze to pokazuja...),
już mi nawet na e-maile nie odpisują, a wierzcie mi było ich sporo...

(22-11-2017, 12:43:52)pizdys napisał(a): ale sformatuje karte zmienie g-sensor i sprawdze ponownie jutro...
ale wybudzenie kamery z trybu parkingowego to nie tylko G-Sensor. Za to odpowiada także sygnał z GPS.
Dorobek:

[Obrazek: fb290283930ed40cgen.jpg]
Formatting SD card. Please don't disconnect the power...      We starting.




 
Odpowiedz
  


Skocz do:


Browsing: 6 gości