Witaj! Logowanie Rejestracja


Ankieta: czy jestes zadowolony z tej kamery?
Tak
Nie
Ciagle sie zastanawiam nad zakupem...
[Wyniki ankiety]
 
 
Ocena wątku:
  • 2 głosów - średnia: 4.5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Blackvue DR750S-2CH [Hisilicon HI3559* + Starvis IMX291]
Tak, to jest ta kamerka na jaką czekałem. Może nie będzie to obraz żyletka jak w A119/S ale jest wiele innych czynników, które wyprzedzają konkurencję. Jest wifi, jest tryb parkingowy, jest cloud. I to co najważniejsze - niezawodność. Jeżeli evad nie miał praktycznie reklamacji na poprzednika to mam nadzieję, że tendencja się utrzyma. Po tym jak zawiodły mnie Marcus 4 (restarty) a potem Viofo A119S (stała zawiecha) to wiem, że super obraz to nie wszystko i potrzebuję czegoś stabilnego.
Ponadto spodobała mi się szybkość reakcji na to, gdy wypuścili delikatny bubelek - nie trzeba było długo czekać na nowy firmware. A trochę naczytałem się na tym forum o producentach, którym delikatnie mówiąc nie spieszyło się z poprawkami. Dzięki evad za filmiki oraz opinię. Jestem prawie zdecydowany i mam nadzieję, że w październiku udzielę wsparcia dla Twojego sklepu Smile Może w międzyczasie BV dopłynie do UK i jeszcze pizdys wrzuci na ruszt jakiś teścik Smile
Podziękowania również dla Rosomaka za udostępnienie nagrań, teraz BV naprawdę nie ma się czego wstydzić.
 
Odpowiedz
  


Wiadomości w tym wątku
RE: Blackvue DR750S-2CH [Hisilicon HI3559* + Starvis IMX291] - przez szaniu - 28-09-2017, 23:54:46

Skocz do:


Browsing: 5 gości