Witaj! Logowanie Rejestracja


Ankieta: czy jestes zadowolony z tej kamery?
Tak
Nie
Ciagle sie zastanawiam nad zakupem...
[Wyniki ankiety]
 
 
Ocena wątku:
  • 2 głosów - średnia: 4.5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Blackvue DR750S-2CH [Hisilicon HI3559* + Starvis IMX291]
Tym, którzy jeszcze się wahają i czekają na testy by @pizdys dorzucę w międzyczasie swoje spostrzeżenia.
Oczywiście BV nie ma najlepszego obrazu ale nie ulega wątpliwości, że po aktualizacji firmware uległ on znacznej poprawie i jest w czołówce. Pod tym względem zapewne przegra w starciu z DOD albo Viofo. To chyba normalne że zwracamy uwagę na jak najlepszą jakość nagrania ale ja po swoich przejściach dorzucam jeszcze jeden czynnik a mianowicie bezawaryjność. A te moje przejścia to awarie kamer, które miały właśnie bardzo dobrą jakość obrazu (Marcus 4 oraz Viofo A119S) tylko co mi po tym, jeżeli po kilku miesiącach użytkowania pierwsza z nich miewała ciągłe restarty i nie mogła się uruchomić a druga zawieszała co jakiś czas się aż zawiesiła na amen.
Zatem chciałbym w końcu stabilnej, nieawaryjnej kamery z dobrą jakością obrazu i jak dla mnie taki mam nadzieję będzie DR750S. Mr @evad pisał na forum kilkukrotnie, że miał tylko jedną reklamację na DR650S, nie wiem jak z DOD i Viofo ale jakby były też tak stabilne to również by o tym wspomniał Smile Mam nadzieję że nowy BV będzie kontynuował tradycję przednika a ja nie będę musiał się wkurzać, że kamerka znowu nie działa. A że przy tym będzie miała jeszcze dodatkowe atuty (cloud, parking mode, wifi) to tylko mogę się cieszyć. A nuż kolejne wypusty firmware jeszcze bardziej poprawią jakość nagrań, w końcu gorzej nie będzie Wink Czekam zatem na dostępność, wcześniej pewnie testy by guru autowrzuta Big Grin i dokonuję zakupu.
 
Odpowiedz
  


Wiadomości w tym wątku
RE: Blackvue DR750S-2CH [Hisilicon HI3559* + Starvis IMX291] - przez szaniu - 07-10-2017, 15:02:58

Skocz do:


Browsing: 6 gości