Witaj! Logowanie Rejestracja


Ankieta: czy jestes zadowolony z tej kamery?
Tak
Nie
Ciagle sie zastanawiam nad zakupem...
[Wyniki ankiety]
 
 
Ocena wątku:
  • 2 głosów - średnia: 4.5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Blackvue DR750S-2CH [Hisilicon HI3559* + Starvis IMX291]
(08-10-2017, 13:57:19)pizdys napisał(a): @das, wstrzymaj sie z potencjalna regulacja, dam znac czy warto i jak to sie robi lada dzien, byc moze ryzyko uszkodzenia czegos lub zniszczenia obudowy jest za duze aby sie w ogole sie za to zabierac...

Nawet nie zamierzam tam grzebać :-)
Czekam na testy i dziękuję za zaangażowanie.

Kamera u mnie zostaje bo na teraz nie ma nic lepszego na rynku co spełnia moje potrzeby: dosyć sensowny tryb parkingowy, praktycznie natychmiastowe informacje na tel., obraz dobrej jakości, choć mógłby być lepszy ;-)

PS
Z innej beczki: czy baterie LiFePo4 wymagają od czasu do czasu całkowitego rozładowania, czy lepiej tego unikać?

(08-10-2017, 13:57:19)pizdys napisał(a): nie wiem czemu tak doswiadczony producent w ogole takie "sztuki" dal na "rynek"... przeciez to auto-masakracja bo na forach sie to "rozchodzi" i potencjalny zainteresowamy zostaje "spłoszony",
a ta kamera nie zasluguje na taka antyreklame (nie ta pólka i sprzetowe mozliwosci).
Też tego nie rozumiem, a ogólnie kamerę uważam za dobrą.
A może oni mają taką politykę jak Canon, który na swoich stronach daje słabej jakości sample z obiektywów, a w praniu okazuje się, że wcale nie jest tak źle?

Cytat:znajac @Rosomaka to zapewne "terroryzowal" sprzedajacego aby miec sztuke idealna Wink
na forum nie raz mu nerwy puszczaly Wink
Może nie terroryzowałem, ale uprzejmie prosiłem :-)
 
Odpowiedz
  


Wiadomości w tym wątku
RE: Blackvue DR750S-2CH [Hisilicon HI3559* + Starvis IMX291] - przez das - 08-10-2017, 14:05:39

Skocz do:


Browsing: 2 gości