Witaj! Logowanie Rejestracja


Ankieta: czy jestes zadowolony z tej kamery?
Tak
Nie
Ciagle sie zastanawiam nad zakupem...
[Wyniki ankiety]
 
 
Ocena wątku:
  • 2 głosów - średnia: 4.5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Blackvue DR750S-2CH [Hisilicon HI3559* + Starvis IMX291]
Generalnie zmiana objektywu "odmienila" jakosc nagran, ale byc moze jest tez osobna kwestia z temp pracy kamery,
z drugiej str. plyty glownej jak pamietam jest mosfet i faktycznie moze on wytwarzac temp, ale nie na tyle duza aby przeniesc to az na osobna plyte BTB z matryca (bo matryca jest osobno), mysle sobie ze byc moze CPU nie odprowadza temp (brak pasty lub zle jej rozprowadzenie) i wraz, ze wzrostem temp spada jego taktowanie / ogolna wydajnosc (o ile ma funkcje dynamicznych zmian taktowania- bo tutaj nie mam pewnosci czy Hisilicon w ogole to "potrafi"), nie wgladalem na CPU w mojej kamerze bo generalnie nie bralem w ogole tego po uwage....

Moja kamera niestety miala problem z ostroscia, doslownie od momentu wlaczenia i zarejestrowania materialu "za oknem", zmiana objektywu rozwiazala problem co tez na filmie wczesniej bylo widac, juz troche jezdzilem i nie widze aby z czasem bylo gorzej od momentu zainstalowania nowego objektywu...

rozwiazanie problemu jest tu banalnie proste, lepsza regulacja objektywu + QA i mamy kamere niemal idealna, a jak juz bedzie F1.6 to "cud malina" gotowa.
na H.265 nie licze...bo znam realnia Wink
Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym.
Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyny.
[Obrazek: untitlvdv.png]
 
Odpowiedz
  


Wiadomości w tym wątku
RE: Blackvue DR750S-2CH [Hisilicon HI3559* + Starvis IMX291] - przez pizdys - 10-10-2017, 13:54:57

Skocz do:


Browsing: 3 gości