• Witamy w serwisie AutoWrzuta.pl
  • Zapraszamy na strony naszych Partnerów!
  • Chcesz, żeby Twój film był w tv? Czytaj ogłoszenia!
Witaj! Logowanie Rejestracja

Ankieta: czy jestes zadowolony z tej kamery?
Tak
Nie
Ciagle sie zastanawiam nad zakupem...
[Wyniki ankiety]

Ocena wątku:
  • 1 głosów - średnia: 4
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Blackvue DR750S-2CH [Hisilicon HI3559* + Starvis IMX291]
Fajnie, że jest możliwość montażu tego flitra CPL w tej kamerce, jest jakaś alternatywa w tym momencie.
Punkty: 0
Kamery: Przód - CVR-A7810-G PRO + EVO 128GB / Tył - Mobius ActionCam V3 Lens C2 + EVO+ 64GB

Odpowiedz
Od dzisiaj dostępna jest polska wersja aplikacji Blackvue oraz aktualizacja oprogramowania do urządzeń DR750S i DR900S ,która umożliwia ustawienie komunikatów w j.polskim.
Już mam i korzystam, jest ok :)  choć  pojawiła się reklama, której wcześniej nie było.
 Teraz czekamy by mówiła po naszemu    :P ;)  ;)

Odpowiedz
Dzięki za informację o aktualizacji

Odpowiedz
(24-01-2019, 00:40:51)JarekC3 napisał(a): Od dzisiaj dostępna jest polska wersja aplikacji Blackvue oraz aktualizacja oprogramowania do urządzeń DR750S i DR900S ,która umożliwia ustawienie komunikatów w j.polskim.
Już mam i korzystam, jest ok Smile  choć  pojawiła się reklama, której wcześniej nie było.
 Teraz czekamy by mówiła po naszemu    Tongue Wink  Wink

Od dzisiaj w pakiecie za  free bedą odtwarzane reklamy. Trzeba wykupic pakiet płatny aby nie było reklam.

Odpowiedz
(24-01-2019, 00:40:51)JarekC3 napisał(a): Od dzisiaj dostępna jest polska wersja aplikacji Blackvue oraz aktualizacja oprogramowania do urządzeń DR750S i DR900S ,która umożliwia ustawienie komunikatów w j.polskim.
Już mam i korzystam, jest ok :)  choć  pojawiła się reklama, której wcześniej nie było.
 Teraz czekamy by mówiła po naszemu    :P ;)  ;)

Komunikaty głosowe wydawane przez kamerę też są po polsku (po aktualizacji firmware i zmianie w ustawieniach kamery, oczywiście). Nawet całkiem miły dla ucha damski głos, aczkolwiek na moje ucho ciut zbyt cichy.

Aktualizacja firmware do pobrania poprzez aplikację BlackVue App lub na stronie:
https://www.blackvue.com/downloads/
v1.010 dla DR900S
v1.015 dla DR750S
Dawid Lorenz

WR24.PL - Wideorejestratory, kamery sportowe, monitoring IP
...z kuponem AUTOWRZUTA forumowicze kupują taniej :-)

Odpowiedz
Evad  dziękuje za pomoc, moja kamerka dzięki Tobie już pięknie po naszemu mówi ładnym kobiecym ciut cichym głosem.  Mam ruter w samochodzie i możliwość podglądania  co się dzieje z samochodem na bieżąco.
Jedna rzecz jest wkurzająca bo jak tylko wjadę w dziurę studzienkę i bujnie mocniej autem to co chwila przychodzą powiadomienia ze zdjęciem na telefon, trasa 150 km i 30 powiadomień.  Pewnie jest gdzieś  opcja by to wyciszyć ale muszę to rozkminić.
pozdr.

Odpowiedz
(27-01-2019, 00:19:13)JarekC3 napisał(a): Evad  dziękuje za pomoc, moja kamerka dzięki Tobie już pięknie po naszemu mówi ładnym kobiecym ciut cichym głosem.  Mam ruter w samochodzie i możliwość podglądania  co się dzieje z samochodem na bieżąco.
Jedna rzecz jest wkurzająca bo jak tylko wjadę w dziurę studzienkę i bujnie mocniej autem to co chwila przychodzą powiadomienia ze zdjęciem na telefon, trasa 150 km i 30 powiadomień.  Pewnie jest gdzieś  opcja by to wyciszyć ale muszę to rozkminić.
pozdr.
W ustawieniach kamery trzeba zmniejszyć czułość g-sensor w trybie normalnym nagrywania.

Sent from my ONEPLUS A5000 using Tapatalk
Dawid Lorenz

WR24.PL - Wideorejestratory, kamery sportowe, monitoring IP
...z kuponem AUTOWRZUTA forumowicze kupują taniej :-)

Odpowiedz
Albo po prostu wyłączyć router na czas jazdy, a włączać tylko na postoju.
Dorobek:
[Obrazek: 83499d32530b3287gen.jpg]
Formatting SD card. Please not disconnect the power...      We starting.

Odpowiedz
Rosomak, Słucham radia internetowego, poza tym to moje całe biuro mobilne i musi być Smile

Odpowiedz

Skocz do:

Browsing: 2 gości