• Witamy w serwisie AutoWrzuta.pl
  • Zapraszamy na strony naszych Partnerów!
  • Chcesz, żeby Twój film był w tv? Czytaj ogłoszenia!
Witaj! Logowanie Rejestracja

Ankieta: czy jestes zadowolony z tej kamery?
Tak
Nie
Ciagle sie zastanawiam nad zakupem...
[Wyniki ankiety]

Ocena wątku:
  • 2 głosów - średnia: 4.5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Blackvue DR750S-2CH [Hisilicon HI3559* + Starvis IMX291]
(15-09-2020, 20:56:43)evad napisał(a):
(15-09-2020, 20:23:08)pete811 napisał(a): Witam.
Szukam pomocy. Zamontowałem kamerę DR750S-2CH Przez pierwszych parę dni było super. Niestety wczoraj okazało się ze nie zapisują się na karcie kolejne nagrania i że nie mogę pcogdlądać na telefonie obrazu live. Sformatowałem kartę sd na komputerze, niestety nic to nie dało. Ktoś się może spotkał z czymś podobnym ? Dodam ze po próbie podglądu live wyskakuje komunikat "sprawdź stan podłączenia kamery" po czym kamera się restartuje słuchać komunikat ze rozpoczyna normalne nagrywanie ale niestety na karcie niczego nie ma.
Pytanie nr 1. Jaka karta pamięci?

Wysłane z mojego SM-N981B przy użyciu Tapatalka

Używam karty z zestawu blackvue 32gb 

Stało sie cos dziwnego ale pare minut temu po powrocie do domu po ok 2 godzinnej trasie okazało sie ze od połowy dystansu znowu na karcie zaczeły sie pojawiac pliki z nagraniem i live tez ruszyło...

Odpowiedz
Podstawowa zasada brzmi:

1) zawsze kiedy cos sie "zlego dzieje" z kamera sprawdzamy karte pamieci w pierwszej kolejnosci,
np programem h2testw, tutaj mozna go pobrac:
http://trajano.webd.pl/pliki_aw/karta_pa...2testw.exe

2) Kazdy predzej czy pozniej zauwazy, ze warto miec pod reka sprawdzona "awaryjna" karte pamieci, na wypadek najgorszego, ale tez kiedy kamera zaczyna dziwnie sie zachowywac, bo pierwsze podejrzenia zawsze padaja na karte pamieci... moze to byc zwykla 16GB (po prostu awaryjna karta na awaryjne sytuacje).

3) Kamere mozna miec dobra lub nie, ale karta pamieci zawsze musi byc dobra i niezawodna, bo to od niej zalezy czy w ogole cos sie nagra.tutaj temat poswiecony kompatybilnosci i rekomendacji co do kart pamieci: http://www.autowrzuta.pl/showthread.php?tid=14360
Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym.
Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyny.
[Obrazek: untitlvdv.png]

Odpowiedz
Witam,
Bardzo proszę o wsparcie.Moje BV DR750S-2CH po ponad dwóch latach pracy przestało działać. Nie reaguje na włączenie/wyłączenie.Totalna cisza, nic, zero. Przewód zasilający, źródło zasilania, karta -wszystko sprawdzone.
Dodam tylko, że na co dzień praca wspomagana Cellinkiem Neo9. Kamera niestety już po gwarancji. Czy ktoś by się podjął naprawy? Ewentualnie polecacie jakiś konkretny serwis? Dziękuje za pomoc.

Odpowiedz
(28-09-2020, 13:50:00)quicktrach napisał(a): Witam,
Bardzo proszę o wsparcie.Moje BV DR750S-2CH po ponad dwóch latach pracy przestało działać. Nie reaguje na włączenie/wyłączenie.Totalna cisza, nic, zero. Przewód zasilający, źródło zasilania, karta -wszystko sprawdzone.
Dodam tylko, że na co dzień praca wspomagana Cellinkiem Neo9. Kamera niestety już po gwarancji. Czy ktoś by się podjął naprawy? Ewentualnie polecacie jakiś konkretny serwis? Dziękuje za pomoc.

Polecam kontakt z http://www.blackvuepolska.pl/
Dawid Lorenz

WR24.PL - Wideorejestratory
KS24.PL - Kamery sportowe
...z kuponem AUTOWRZUTA forumowicze kupują taniej :-)

Odpowiedz

Skocz do:

Browsing: 5 gości