• Witamy w serwisie AutoWrzuta.pl
  • Zapraszamy na strony naszych Partnerów!
  • Chcesz, żeby Twój film był w tv? Czytaj ogłoszenia!
Witaj! Logowanie Rejestracja

Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Mio 785
czy ktoś z kolegów ma Mio 785 ? spodobała mi się na wygląd ma sensor sony i gps kosztuje niedrogo ,649zł - 100zł w akcji "stare na nowe -Mio)  a za 549 zł (oddajac "na wymiane" jakiegoś złoma kupionego za kilka zł) chyba sie opłaca ?
jakoś nie mam zaufania do kamer "viofo" i tym podobnych rozprowadzanych przez prywatnych importerów i chciałbym kamerke z prawdziwą gwarancją z normalnego sklepu :-) mam pytanie czy zastosowany w mio 785 AIT8428Q to jakaś poprawiona wersja AIT8428 ? kamerka ma ekran dotykowy którego wcześniej Mio na sensorze Sony nie miały, a np solidnością wykonania bije viofo na łeb.....

Odpowiedz
Ja mam Mio 785, co konkretnie potrzebujesz wiedzieć?

Sent from my ONEPLUS A5000 using Tapatalk
Dawid Lorenz

WR24.PL - najlepsze rejestratory jazdy i kamery sportowe
Partner AutoWrzuta.pl

Odpowiedz
czy zastosowany w mio 785 AIT8428Q to jakaś poprawiona wersja AIT8428 ? nie żeby mi przeszkadzał ale poczytałem ze AIT to jakieś guano nie nadające sie do kamer i współpracy z sensorem sony :-)
czy kamerka nagrywa dużo gorzej niz DOD 460 ?

Odpowiedz
O procesorze się nie wypowiem. Co do jakości obrazu to kwestia w dużej mierze subiektywna. Na wr24 masz nagrania (także surowe) z każdej kamery, wejdź, porównaj i sam oceń która lepsza. Na pewno Mio jest bardziej zaawansowane funkcjonalnie od LS460W.

Dawid Lorenz

Partner AutoWrzuta.pl

Odpowiedz
czy mio 785 ma kondensator czy baterie ? wg opisu ma niby baterie ale nie działa bez zasilania zewnętrznego...

Odpowiedz
Bateria.

Dawid Lorenz

Partner AutoWrzuta.pl

Odpowiedz
to dlaczego na baterii włącza się tylko na moment ?

Odpowiedz
na baterii nawet nie wejdzie do menu, próbowałem naładować ale nie daje się. na ekranie nie ma wskaźnika naładowania baterii ,więc może jest bateria ale tylko do podtrzymywania ustawień i zegara...

Odpowiedz
To nie lepiej trochę dołożyć i mieć 792 i 60 fps https://www.youtube.com/watch?v=74piVIOkRY4
Z tego co wiem obecnie na kondensatorze urządzenie nie działa. Ale w nowszych modelach ma wyjść nowe oprogramowanie, w którym będziemy mogli wybrać opcje żeby nawet na kondensatorze urządzenie działało to jego całkowitego rozładowania

Odpowiedz
mio 792 ma zwykłe przyciski a nie ekran dotykowy i obudowa mi się nie podoba :-)
miałem kilka dni MIO MiVue 785 ale oddałem w sklepie bo po włączeniu pojawiały się na chwilę kolorowe poziome wąskie paski więc była duża możliwość że niedługo zostałyby na zawsze...

Odpowiedz
(14-09-2017, 22:27:07)lou napisał(a): mio 792 ma zwykłe przyciski a nie ekran dotykowy i obudowa mi się nie podoba :-)
miałem kilka dni MIO MiVue 785 ale oddałem w sklepie bo po włączeniu pojawiały się na chwilę kolorowe poziome wąskie paski więc była duża możliwość że niedługo zostałyby na zawsze...
Te pasy o których mówisz, to linia horyzontu i linia maski, są konfigurowalne

Wysłane z mojego FRD-L09 przy użyciu Tapatalka

Odpowiedz

Skocz do:

Browsing: 1 gości