• Witamy w serwisie AutoWrzuta.pl
  • Zapraszamy na strony naszych Partnerów!
  • Chcesz, żeby Twój film był w tv? Czytaj ogłoszenia!
Witaj! Logowanie Rejestracja

Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Zakupy z banggood
Jakim cudem udało się wam zakupić VIOFO A119 za ok. 270 zł? Teraz jest promocja i kosztuje 290 bez GPS. A jeśli jest promocja to nie można dodać swojego kodu promocyjnego. Chyba, że jest jakaś inna opcja? Ile zniżki dają kody rabatowe?

I co oznacza Under Restocking przy wersji z GPS?

Odpowiedz
W miarę możliwości prosiłbym o odpowiedź dzisiaj, bo dzisiaj kończy się ta promocja.

Sorry, że w nowym poście, ale nie mogę edytować poprzedniego. Jak wrócę do domu spróbuję z wersją z GPS, bo pojawiła się opcja preorder czyli zapewne zapasy się skończyły i idą nowe. W tej wersji nie ma takiej informacji o promocji więc może się udać.

Odpowiedz
Ma ktoś kod na VIOFO A119 bez GPSa, bo o ile dobrze zrozumiałem to wersja z GPS będzie dostępna dopiero 9 listopada?

Odpowiedz
(30-10-2017, 15:18:54)Marcin24 napisał(a): Jakim cudem udało się wam zakupić VIOFO A119 za ok. 270 zł? Teraz jest promocja i kosztuje 290 bez GPS. A jeśli jest promocja to nie można dodać swojego kodu promocyjnego. Chyba, że jest jakaś inna opcja? Ile zniżki dają kody rabatowe?

under restocking - w trakcie dostawy (w sensie: na razie nie mamy, ale będzie dostępny wkrótce).

A119 kiedyś był dostępny na gearbest (https://www.gearbest.com/car-dvr/pp_392248.html) za 268 zł. moim zdaniem powinieneś poczekać na nową dostawę, na pewno będzie taniej. a co do kodów: niestety tu nie pomogę, bo żaden znany mi kod nie działa, zawsze wyświetla się informacja: This coupon is not available for limited offer products.

(31-10-2017, 18:27:06)beyondthesun napisał(a):
(30-10-2017, 15:18:54)Marcin24 napisał(a): Jakim cudem udało się wam zakupić VIOFO A119 za ok. 270 zł? Teraz jest promocja i kosztuje 290 bez GPS. A jeśli jest promocja to nie można dodać swojego kodu promocyjnego. Chyba, że jest jakaś inna opcja? Ile zniżki dają kody rabatowe?

under restocking - w trakcie uzupełniania zapasów (w sensie: na razie nie mamy, ale będzie dostępny wkrótce).

A119 kiedyś był dostępny na gearbest (https://www.gearbest.com/car-dvr/pp_392248.html) za 268 zł. moim zdaniem powinieneś poczekać na nową dostawę, na pewno będzie taniej. a co do kodów: niestety tu nie pomogę, bo żaden znany mi kod nie działa, zawsze wyświetla się informacja: This coupon is not available for limited offer products.
"listen lady, what does it take to get you HOT and CRAZY?
pass you a loaded .38 and bust on fools who play me!"

Odpowiedz
Dzięki za odpowiedź. Jutro kończy się promocja na wersję GPS i może wtedy kod zadziała.

Odpowiedz
Rano kupiłem z kodem i przesyłka Priority Air Mail (1,53$) łącznie wyszło 68,16$.
Oczywiście zamawialem jak było Preorder

wysłane przez tapatalk

Odpowiedz
Nie ma już Preordera. Czyżby nowa dostawa przyszła wcześniej niż zapowiadali?

Czy ktoś wysyłał do nich wiadomość z umieszczeniem kodu 8525803000 na paczce? Czy jest to konieczne?

Odpowiedz
Swoją A119G v2 kupiłem 19 października, a 31 odebrałem z poczty. Przesyłka Priority Air Mail + ubezpieczenie. Żadnych wiadomości do sprzedawcy nie pisałem. Żadnych dodatkowych kosztów nie doliczono. Płatność przez PayPal w złotówkach (przewalutowane przez banggood). Paczka wysłana z Holandii, szła przez UK do Polski.
Koszt ? Kamerka z gps + filtr CPL + przesyłka Priority Air Mail + ubezpieczenie + kod rabatowy (dzięki wojtekS) = 303,23 zł
Viofo A119 v2

Odpowiedz
Super Smile

Przy czym placac paypalem mozna darowac sobie ubezpieczenie tak naprawde - paypal sam w sobie chroni przed utrata / nieotrzymaniem towaru.

Odpowiedz
Zamówiłem z wysyłka Prioryty Air Mail, a wg numeru śledzenia mam pocztę NL PostNL International Mail.
To jest to samo, bo mam statusy a gdzieś czytałem że statusy pojawiają się dopiero po wysyłce z Anglii?

wysłane przez tapatalk

Odpowiedz
W moim przypadku tak właśnie było. Nadane w NL i statusy od tego momentu, przez UK do PL.
Viofo A119 v2

Odpowiedz

Skocz do:

Browsing: 1 gości