• Witamy w serwisie AutoWrzuta.pl
  • Zapraszamy na strony naszych Partnerów!
  • Chcesz, żeby Twój film był w tv? Czytaj ogłoszenia!
Witaj! Logowanie Rejestracja

Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Zakupy z banggood
Hej,

czy jak ustawię na banggood ceny w PLN to:

- przy płatności kartą (rozliczaną w PLN) ściągnie mi z niej taką kwotę jaka widnieje w podsumowaniu koszyka w PLN?
- przy płatności PayPal, do którego mam podpięte konto/kartę w PLN ściągnie mi tyle ile widnieje w podsumowaniu koszyka w PLN, bez przewalutowań?

Odpowiedz
Pierwsze nie wiem ale raczej TAK
Drugie TAK. Kurs banggood jest nieco lepszy niż paypalowy (ten jest kiepski zawsze).

Odpowiedz
mam pytanie odnośnie samego paypala - podpinać kartę pod niego, czy lepiej zrobić jednorazowy szybki przelew z konta bankowego na paypala? przy tej drugiej opcji chyba nie pobiera żadnych dodatkowych pieniędzy (kieeedyś zrobiłem taki szybki przelew z konta na paypal, ale chyba nic mi nie pobrało - chodzi o te błyskawiczne doładowania)? bo generalnie wolę karty nie podpinać, tylko zrobiłbym sobie szybki przelew z konta na paypal, a później na banggood zapłacił paypalem Smile
"listen lady, what does it take to get you HOT and CRAZY?
pass you a loaded .38 and bust on fools who play me!"

Odpowiedz
To już jak Ci wygodniej. Ja mam podpięta kartę (tak jak i miliony innych użytkowników) i nigdy nic nie zginęło Big Grin

Odpowiedz
Ja tez mam przypisana karte i traktuje paypala jako glowna forma platnosci, czesciej niz przelew bankowy czy platnosci karta- z prostego powodu: wieksze bezpieczenstwo daje PayPal.
Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym.
Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyny.
[Obrazek: untitled1.png]

Odpowiedz
dziękuję koledzy, karta podpięta Smile mam jeszcze jedno pytanie. obecnie na paypalu mam nieco ponad 20 zł. jak już podpiąłem tą kartę i będę coś kupował, to czy te 20 zł zejdzie mi z konta podczas zakupu, a reszta zostanie dołożona z karty?

Odpowiedz
(22-11-2017, 22:54:56)beyondthesun napisał(a): dziękuję koledzy, karta podpięta Smile mam jeszcze jedno pytanie. obecnie na paypalu mam nieco ponad 20 zł. jak już podpiąłem tą kartę i będę coś kupował, to czy te 20 zł zejdzie mi z konta podczas zakupu, a reszta zostanie dołożona z karty?

dla innych, może się komuś przyda: jak macie coś na koncie na paypalu, podpięliście też do niego kartę kredytową/debetową to podczas zakupu paypal sam nas spyta jak chcemy, żeby płatność została zrealizowana: czy ma wykorzystać sumę środków na paypalu + odciągnąć resztę z karty kredytowej/debetowej, czy może tylko z karty kredytowej/debetowej, czy tylko ze środków na paypalu. ja wybrałem opcję: paypal (pozostałe środki: 20,11 pln) + resztę dopłaciłem z karty debetowej.

Odpowiedz
Dzieki za pomoc Smile
---
http://carbuying.co.uk

Odpowiedz
Mi też się przydadzą te porady Smile

Odpowiedz

Skocz do:

Browsing: 1 gości