Witaj! Logowanie Rejestracja


Ankieta: Czy jestes zadowolony z tej kamery?
TAK
NIE
[Wyniki ankiety]
 
 
Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Blackvue DR900S-2CH - 4K [Hi3559 + Omnivision OS08A10]
kiedys tak sie robilo z kamerami BV:

[Obrazek: out.php?i=798579_pittasoft-blackvue-dr40...sink-1.jpg]

[Obrazek: out.php?i=798597_img-20120624-205712.jpg]
Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym.
Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyny.
[Obrazek: untitlvdv.png]
 
Odpowiedz
są mniejsze i wyższe radiatory, można też ładnie przyciąć jakiś większy i zrobić nie duży otwór, wielkości radiatora. A producent powinien zrobić ożebrowany radiator z obudowy fabrycznie. Mamy 21 wiek, ludzie wysyłają juz samochody na Marsa a BV nie może zrobić skutecznego chłodzenia kamery... Jestem na forum już chyba ponad rok i wciąż czytam o sporych problemach z kamerami. Wink
 
Odpowiedz
Niby tak, ale w PL energie nadal pozyskuje sie ze spalania wegla Wink
Ps. BV nie ma w ogole chlodzenia na CPU (nawet nie o "skuteczne" chlodzenie chodzi co o fakt jego kompletnego braku, nawet pasty brak, kompletnie nic).
Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym.
Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyny.
[Obrazek: untitlvdv.png]
 
Odpowiedz
Kombinowac z przycinaniem obudowy za 2.5koła.
Ile to jeszcze kamer zostanie wymyslonych zanim BV zrobi porzadne kamery warte tych pieniedzy.
Dorobek:

[Obrazek: fb290283930ed40cgen.jpg]
Formatting SD card. Please don't disconnect the power...      We starting.




 
Odpowiedz
I o tym już pisałem rok temu. Ja wiem, że te kamery to najwyższe osiągnięcia współczesnej nauki i techniki i muszą kosztować więcej niż lustrzanki czy kamery wideo z mega zoomem i 4K, ale czy w tej cenie nie mogliby dodać ciepłowodu, które są już nawet w telefonach czy nawet zwykłego radiatora? Telefony komórkowe mają nagrywanie 4K, mają optyczną stabilizację, optyczny zoom i robią już tak zajebiste zdjęcia i filmy, że się w pale nie mieści a BV robi kamerę za 2,5 koła i zalecają wietrzyć auto, żeby kamera nagrywała... ;( Do tego tryb nocny zwalony, bo ciemno jak w du.... u murzyna. I co ja na tej chmurze mam niby oglądać, czarny ekran? Wink
 
Odpowiedz
@driverek, jak się z powodu temperatury wyłączy, to nic nie obejrzysz. Tongue
Dorobek:

[Obrazek: fb290283930ed40cgen.jpg]
Formatting SD card. Please don't disconnect the power...      We starting.




 
Odpowiedz
(02-07-2018, 18:40:34)Rosomak napisał(a): Kombinować z przycinaniem obudowy za 2.5koła.
Ile to jeszcze kamer zostanie wymyślonych zanim BV zrobi porządne kamery warte tych pieniędzy.

No powiem szczerze że to jakaś masakra, sam chciałem kupić tego duala. To takie Porsche "bez chłodnicy" z super osiągami ale tylko w dzień. Wybrałem jednak A129Duo właśnie ze względu na nocne zdjęcia i brak oznak przegrzewania.
A tak na marginesie za tą kwotę można kupić 2xA119 plus 2x128GB i jeszcze zostaje 1300 zł.

Było: Eyes
Było: A119S GPS
Jest: A129Duo GPS
 
Odpowiedz
(03-07-2018, 11:43:07)High napisał(a): A tak na marginesie  za tą kwotę można kupić 2xA119 plus 2x128GB i jeszcze zostaje 1300 zł.

No właśnie. Dlatego ja mimo szczerych chęci kupienia DR900-2CH nie zainwestowałem 2,5koła, bo zwyczajnie ta kamera nie jest warta tych pieniędzy. Zmiana matrycy z IMX291 na OS08A10 i 600zeta więcej? A w cenie problemy z grzaniem, na który producent zaleca otwarcie okien i dużo gorszy obraz w nocy?
Dorobek:

[Obrazek: fb290283930ed40cgen.jpg]
Formatting SD card. Please don't disconnect the power...      We starting.




 
Odpowiedz
co moze byc wina zlej daty i godziny ? dane pobierane z gps. GMT +2. filmy z dzis rano (godzina 9) pokazuje mi jako filmy wczorajszy z godziny 21 ...
 
Odpowiedz
@wierzba5, to tylko zla strefa czasowa, ustaw GMT+1 (PL), powinno byc OK.
Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym.
Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyny.
[Obrazek: untitlvdv.png]
 
Odpowiedz
@wierzba5 bo masz teraz czas letni.
W menu/ustawieniach masz uwzględniaj czas letni. Ustaw to i bedzie GIT!


[Obrazek: 5681f6dea4cced65med.png]
Dorobek:

[Obrazek: fb290283930ed40cgen.jpg]
Formatting SD card. Please don't disconnect the power...      We starting.




 
Odpowiedz
  


Skocz do:


Browsing: 1 gości