Witaj! Logowanie Rejestracja


Ankieta: Czy jestes zadowolony z tej kamery?
TAK
NIE
[Wyniki ankiety]
 
 
Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Blackvue DR900S-2CH - 4K [Hi3559 + Omnivision OS08A10]
#34
(06-11-2017, 00:39:59)szaniu napisał(a): No to w oczekiwaniu na dalszy rozwój wydarzeń wrzucam filmiki z chińskich testów kamerki Smile
Umieścił je znany już na tym forum Vortex.
Zacząłem oglądać pierwszy film i pomyślałem sobie że nawet niezła ta jakość obrazu, a po minucie przypomniałem sobie, że nie zmieniłem rozdzielczości na 4K Big Grin













dzieki @szaniu,
i jeszcze jeden ode mnie:






Nagrania robia ogromne wrazenie!
Skok w przyszlosc i to spory.
Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym.
Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyny.
[Obrazek: untitlvdv.png]
 
Odpowiedz
#35
Ale z czytelnością tablic nie jest za wesoło...

[Obrazek: be60a1490845dab9med.jpg]

Po za tym żadnego nagrania z nocy... Dodgy
Dorobek:

[Obrazek: fb290283930ed40cgen.jpg]
Formatting SD card. Please don't disconnect the power...      We starting.




 
Odpowiedz
#36
@Rosomak, moge Cie zapewnic, ze na oryginalnym nagraniu bezproblemowo mozna przeczytac tablice tego auta,
niestety youtube nie obsluguje formatu H.265 i konwertuje plik na H.264 co oznacza straty na poziomie 4x

po za tym chyba nie masz monitora 4K Wink bo wrzuciles zdjecie 2K....

tutaj nizej pelne 4K - gdzie bardziej oddalonego czarnego auta tablice prawie widac ( i to nawet na YT )...

http://www.janufsx.webd.pl/hosting/images/4k.jpg
Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym.
Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyny.
[Obrazek: untitlvdv.png]
 
Odpowiedz
#37
(06-11-2017, 16:06:34)Rosomak napisał(a): Ale z czytelnością tablic nie jest za wesoło...

[Obrazek: be60a1490845dab9med.jpg]

Po za tym żadnego nagrania z nocy... Dodgy

Na innych kamerach próbujemy odczytać tablice sprzed samej maski, zaznaczony samochód jest już blisko horyzontu ;Wink To co, czekamy na 8K? Wink
 
Odpowiedz
#38
Nagrania nocne to zawsze jest wyzwanie Wink
Ale podaja ze jest Starvis z HDR (D-WDR) w 4K wiec raczej nie ma powodow do narzekania, no chyba ze optyke spi****la i naprawia "wyostrzaniem" Wink

Mam tu kilka kamer 4K ze starvisem i HDR i radza sobie bardzo przyzwoicie.
Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym.
Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyny.
[Obrazek: untitlvdv.png]
 
Odpowiedz
#39
(06-11-2017, 20:01:26)pizdys napisał(a): Nagrania nocne to zawsze jest wyzwanie
No właśnie 4K, prototyp i żadnego przykładowego nagrania nocnego??? Dodgy
Zaraz by wyszło że Starvis nie działa... buuuaaaahahaha Big Grin
Dorobek:

[Obrazek: fb290283930ed40cgen.jpg]
Formatting SD card. Please don't disconnect the power...      We starting.




 
Odpowiedz
#40
(03-11-2017, 18:25:45)pizdys napisał(a): Mi tez trudno w to uwierzyc,
ale takie sa surowe dane (mocne i oficjalne)
nawet jak to "sciema" to doskonale zmotywuje to innych producentow ktorzy po za IMX291 swiata nie widza...
Ale pamiętasz zapowiedź DR750S i na co liczyliśmy po jej specyfikacji? A co otrzymaliśmy to wszyscy wiemy ;-)

(05-11-2017, 14:05:49)pizdys napisał(a): Panowie, bardzo sie ciesze, za zaufanie i za to ze tak wazne sa dla was moje recenzje i testy, ale nie oceniajcie moich testow jako "wyrocznia". 
Warto zobaczyc tez testy innych osob i wyciagnac "srednia",
No jasne że warto, ale już nie bądź taki skromny, bo w testach wyłapujesz to co najważniejsze, a na co inni często w ogóle nie zwracają uwagi.

Cytat:warto tez poczekac na pierwszych wlascicieli tu na forum i zobaczyc co oni maja do powiedzenia.
Ja już nie zamierzam być testerem za takie duże pieniądze ;-) Poczekam spokojnie.

(06-11-2017, 00:39:59)szaniu napisał(a): No to w oczekiwaniu na dalszy rozwój wydarzeń wrzucam filmiki z chińskich testów kamerki Smile
Umieścił je znany już na tym forum Vortex.
Zacząłem oglądać pierwszy film i pomyślałem sobie że nawet niezła ta jakość obrazu, a po minucie przypomniałem sobie, że nie zmieniłem rozdzielczości na 4K Big Grin
Pierwszy film sceny o niskiej rozpiętości tonalnej więc ok.
W kolejnych widać, że jeszcze muszą popracować nad obrazem.

PS
Nie było mnie w internetach jakiś czas, a tu tyle się dzieje...
 
Odpowiedz
#41
warto wiedziec, ze te przykladowe nagrania to tyko przyklad i niekoniecznie w ogole musza one byc z DR900S,
widac, ze HDR nie dziala (jeszcze),
widac, ze jeszcze obraz sie przycina (cos jakby 1fps byla pomijana co 1sek) na wszystkich przykladach,
kolorystyka jest troche ala "matrix" (na zielono zachodzi).
BV mowi ze w 4k bitrate to zaledwie 10mbps na kanal w h.265- to naprawde malo ale z uwagi, ze jest kodowanie h.265 to jakosc powinna byc naprawde b.dobra o ile nie lepsza niz nawet 4K@H.264 w 40mbps, polecam zobaczyc ten przyklad jak dziala kodowanie h.265:

https://www.youtube.com/watch?v=JSQN5ZHBPOc




Panowie, to "technologia jutra"!
Jakims cudem Blackvue przeskoczylo 2K na przod i tyl dalo az 4K i to w h.265 i z HDR (i Cloud do tego)- to petarda ktora jak wypali to bedzie niezla zadyma wsrod innych producentow kamer!
Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym.
Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyny.
[Obrazek: untitlvdv.png]
 
Odpowiedz
#42
(07-11-2017, 00:07:17)das napisał(a): Ja już nie zamierzam być testerem za takie duże pieniądze ;-) Poczekam spokojnie.
Ja też! Poczekam. Jak wejdzie (o ile wejdzie), to wezmę "3psy", browar i poczytam...

(07-11-2017, 01:07:37)pizdys napisał(a): Panowie, to "technologia jutra"!
Jakims cudem Blackvue przeskoczylo 2K na przod i tyl dalo az 4K i to w h.265 i z HDR (i Cloud do tego)- to petarda ktora jak wypali to bedzie niezla zadyma wsrod innych producentow kamer!
Na spokojnie Pizdys! Technologia technologią, a Pittasoft może znów wypuścić "ToiToi'a"...
Dorobek:

[Obrazek: fb290283930ed40cgen.jpg]
Formatting SD card. Please don't disconnect the power...      We starting.




 
Odpowiedz
#43
Zobaczymy co tym razem wypuszczą bo szykują następcę dla DR450S czyli wkrótce pojawi się DR590S.
Kamerka bez Wifi oraz cloud, tylko nagrywanie z trybem parkingowym.
Rozpędzili się z tymi nowościami wiec nie dziwne że nie mają czasu na wprowadzanie poprawek Wink Ale warto śledzić temat aby przekonać się jaka będzie jakość obrazu w tym modelu.

Info tutaj:
https://www.blackvue.com/new-blackvue-dr...able-soon/
 
Odpowiedz
#44
Szkoda że nie podali dokładnej daty premiery. Planowałem kupić DOD LS475W lub Viofo a119s, ale chyba warto będzie poczekać trochę. W przeciwnym wypadku bardzo bym się zdenerwował gdyby 2 miesiące po zakupie kamerki wyszedłby na rynek model który deklasuje mój najnowszy zakup.
 
Odpowiedz
  


Skocz do:


Browsing: 2 gości