• Witamy w serwisie AutoWrzuta.pl
  • Zapraszamy na strony naszych Partnerów!
  • Chcesz, żeby Twój film był w tv? Czytaj ogłoszenia!
Witaj! Logowanie Rejestracja

Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Zakupy na Aliexpress
Ja kupuję, ale tylko tak do 100 zł – za więcej się boję Tongue

Odpowiedz
Niestety nie ma co ukrywać ale 95% towaru który jest wystawiany na allegro pochodzi własnie z Aliexpress. Trzeba się więc zastanowić po co przepłacać skoro kupujemy dokładnie to samo.

Odpowiedz
(22-01-2020, 02:25:16)mariuszbielak90 napisał(a): Niestety nie ma co ukrywać ale 95% towaru który jest wystawiany na allegro pochodzi własnie z Aliexpress. Trzeba się więc zastanowić po co przepłacać skoro kupujemy dokładnie to samo.

Tutaj niektórzy mogą też patrzeć na szybkość odbioru Wink  Niektórzy faktycznie nawet się nie kłopoczą i składają zamówienie na Ali dopiero jak sami dostaną je na allegro, ale część sprzedających kupuje i prowadzi dalszą dystrybucję dopiero po otrzymaniu towaru. A wtedy zdarza się nawet opcja "odbiór osobisty" i nie trzeba czekać miesiąc na przesyłkę Wink

Odpowiedz
(03-02-2020, 14:21:53)BBATS napisał(a): (...) A wtedy zdarza się nawet opcja "odbiór osobisty" i nie trzeba czekać miesiąc na przesyłkę Wink

I w razie czego wiadomo, komu 'szyby w oknach powybijać" Big Grin
Nie zasuwam !    Prędkość zabija !    Włącz myślenie.
Nie skreślaj życia tak prędko !    Żyj i pozwól żyć innym !

Odpowiedz
(22-01-2020, 02:25:16)mariuszbielak90 napisał(a): Niestety nie ma co ukrywać ale 95% towaru który jest wystawiany na allegro pochodzi własnie z Aliexpress. Trzeba się więc zastanowić po co przepłacać skoro kupujemy dokładnie to samo.

No z chin na pewno ale nie z alliexpress. Aliexpress to raczej detal, jak chcesz w hurcie kupić z chin to inne strony, inaczej nie zarobisz.

Odpowiedz
to prawda, że u nas na allegro ostatnio większość rzeczy z chin jest, mozna się zreszta nieźle naciąć na czas oczekiwania
ja lubię i kupuję na ali, nie widzę problemu, mają dobrą ochronę kupującego, lepszą niż na allegro

Odpowiedz
Znajomy kiedyś zamówił zestaw pościeli i nie był zadowolony. Ponoć nie dość, że przyszła podziurawiona w kilku miejscach, to jeszcze materiał był cienki i delikatny jak papier... Lepiej zainwestować w nieco droższą, ale lepszą jakościowo (tu jest spoko artykuł o tym, jak wybierać materiał pościeli http://dailystyle.pl/posciel-material/ ) i mieć przynajmniej pewnośc, że nie będzie nadawała się do kosza po kilku dniach. Takie przynajmniej moje zdanie Tongue

Odpowiedz
zakupy na aliexpres to jest jednak gra w loterie ;p

Odpowiedz
bo tanio

Odpowiedz
Ja często korzystam z aliexpress, kupuję zazwczyczaj książki dla dzieci, nie spieszy mi się, żeby dotarły po dwóch dniach. Osobiście nigdy nie miałem żadnych problemów, nikt mi żadnych haseł nie ukradł. Musicie się po prostu lepiej pilnować. Albo najlepiej zainstalować na telefonie aplikacje i potwierdzać każde logowanie i transakcje odciskiem palca. Moim zdaniem najbezpieczniejsza metoda, odcisku palca się nie ukradnie. Chyba, że z całym palcem  Big Grin

Odpowiedz
Szczerze mówiąc nie polecam bo dużo rzeczy nie można sprowadzać. Po co tracić czas na rejestracje i weryfikacje wysztkich rzeczy na ali ekspres jak potem okazuję że chcesz sobie zamówić chlorelle + spirulinę i nie możesz bo są ograniczenia sanitarne? A do  tego masz problemy z kartą płatnicza...

Odpowiedz

Skocz do:

Browsing: 1 gości