Witaj! Logowanie Rejestracja


Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Zakupy na Aliexpress
#1
Stworzyłem nowy temat, bo dotyczy aliexpress (a nie chcę mieszać w wątku z banggood).. Mianowicie mam problem z weryfikacją numeru telefonu.. Nic mi niestety nie przychodzi (żaden sms). Muszę do nich napisać, czy jest jakieś inne/szybsze rozwiązanie? Logowałem się z dwóch miejsc jednocześnie (z telefonu i z przeglądarki) i zablokowali konto Wink

Coś takiego pojawia mi się po próbie zalogowania:

"We have noticed an unusual activity in your account. This might be because you tried to sign in from another location or device. To protect your account we have temporarily locked it. To regain access, please proceed with the below verification process. If you experience any problems, please contact customer service."

nawet się z live agentem nie mogę połączyć bo wyskakuje:

"We are connecting you to our live chat agent now.
Sorry, service is not available at this moment"


pozostaje już tylko wiadomość mailowa do nich? Sad a chwalą się, że są online 24/7..
"listen lady, what does it take to get you HOT and CRAZY?
pass you a loaded .38 and bust on fools who play me!"
 
Odpowiedz
#2
(12-11-2017, 14:22:27)beyondthesun napisał(a): Stworzyłem nowy temat, bo dotyczy aliexpress (a nie chcę mieszać w wątku z banggood).. Mianowicie mam problem z weryfikacją numeru telefonu.. Nic mi niestety nie przychodzi (żaden sms). Muszę do nich napisać, czy jest jakieś inne/szybsze rozwiązanie? Logowałem się z dwóch miejsc jednocześnie (z telefonu i z przeglądarki) i zablokowali konto Wink

Coś takiego pojawia mi się po próbie zalogowania:

"We have noticed an unusual activity in your account. This might be because you tried to sign in from another location or device. To protect your account we have temporarily locked it. To regain access, please proceed with the below verification process. If you experience any problems, please contact customer service."

nawet się z live agentem nie mogę połączyć bo wyskakuje:

"We are connecting you to our live chat agent now.
Sorry, service is not available at this moment"


pozostaje już tylko wiadomość mailowa do nich? Sad a chwalą się, że są online 24/7..

już jest ok, jakimś cudem dostałem wiadomość sms (po xx próbach) Big Grin
"listen lady, what does it take to get you HOT and CRAZY?
pass you a loaded .38 and bust on fools who play me!"
 
Odpowiedz
#3
Witam najlepiej aby odczytywać takie numery ściągnij sobie apkę do telefonu masz wtedy 3 darmowe numery na tydzień
 
Odpowiedz
#4
Korzystając z Aliexpress trzeba mieć na uwadze takie sytuacje. Łatwo paść próbie oszustwa na te witrynie.
 
Odpowiedz
#5
Moim zdaniem nie warto tam kupować czegokolwiek.
 
Odpowiedz
#6
(21-10-2018, 18:08:59)swiezakl napisał(a): Potwierdzam że na Aliexpress jest mnóstwo oszustów i po takim wyłudzeniu nie bardzo jest co zrobić, bo pieniędzy i tak się nie odzyska niestety

O jakich oszustach piszesz? Nawet jeżeli za pośrednictwem platformy Aliexpress sprzedają nieuczciwi handlowcy, to i tak nie ma mowy o jakimkolwiek wyłudzeniu. Robiłeś kiedyś tam zakupy, bo ja na bieżąco. Zasada jest taka, że dopóki nie potwierdzisz, że otrzymałeś towar i nie masz żadnych zastrzeżeń, to sprzedawca nie dostanie kasy od Aliexpress, bo ta jest deponowana do czasu zakończenia transakcji. Jak nie dostaniesz towaru w określonym terminie lub jest niezgodny z opisem, to przeważnie zwracają całą kasę, ale może być też częściowy zwrot. To się nazywa spór, który rozstrzygany jest przez administrację Ali.
Nie strasz ludzi, proszę.
[Obrazek: bez2png_qsqharr.png]
 
Odpowiedz
#7
Ostatnio Aliexpress faktycznie dobrze chroni kupujacego, szczegolnie jak dodali platnosci PayPal (do tez dodatkowe zabezpieczenie w ktorym sprzedajacy nie ma szans wygrac z zadnym sporze). Nie ma co straszyc, tam sprzedajacego tez sie weryfikuje po komentarzach, ludzie wrzucaja zdjecia towaru i nie ma juz takiego ryzyka jak bylo kiedys (ponad 6 lat temu).
Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym.
Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyny.
[Obrazek: untitlvdv.png]
 
Odpowiedz
#8
(21-10-2018, 18:08:59)swiezakl napisał(a): Potwierdzam że na Aliexpress jest mnóstwo oszustów i po takim wyłudzeniu nie bardzo jest co zrobić, bo pieniędzy i tak się nie odzyska niestety

Gadacie o rzeczach o których nie macie żadnego pojęcia i tylko wprowadzacie w bład. Kupcie coś może tam najpierw zamiast klepać to co się gdzieś usłyszało
 
Odpowiedz
#9
Kilka rzeczy kupowałem na alie ale są rzeczy których raczej bym nie kupił. Jak na przykład butów. Czy innych ubrań Już kilka razy zamówiłem sobie tam ciuchy i mają zupełnie inną rozmiarówkę niż mamy w Polsce, ubrania są mega małe i z jakośćią również słabo. Coś inaczej wygląda na zdjęciu reklamowym a zupełnie inaczej w rzeczywistości tak wiec w sumie lepiej dać sobie spokój.
 
Odpowiedz
#10
Ja kupuję ale tylko max do 100 zł jakieś pierdoły... ostatnio słuchawki bezprzewodowe i jestem mega zadowolony Smile
 
Odpowiedz
#11
(22-01-2020, 02:25:16)mariuszbielak90 napisał(a): Niestety nie ma co ukrywać ale 95% towaru który jest wystawiany na allegro pochodzi własnie z Aliexpress. Trzeba się więc zastanowić po co przepłacać skoro kupujemy dokładnie to samo.

Tutaj niektórzy mogą też patrzeć na szybkość odbioru Wink  Niektórzy faktycznie nawet się nie kłopoczą i składają zamówienie na Ali dopiero jak sami dostaną je na allegro, ale część sprzedających kupuje i prowadzi dalszą dystrybucję dopiero po otrzymaniu towaru. A wtedy zdarza się nawet opcja "odbiór osobisty" i nie trzeba czekać miesiąc na przesyłkę Wink
 
Odpowiedz
  


Skocz do:


Browsing: 1 gości