• Witamy w serwisie AutoWrzuta.pl
  • Zapraszamy na strony naszych Partnerów!
  • Chcesz, żeby Twój film był w tv? Czytaj ogłoszenia!
Witaj! Logowanie Rejestracja

Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Idzie zima (parowanie szyb, płyn, pokrowiec) ??
Question 
Witajcie zmotoryzowani bracia  Wink
Ze względów wiadomych, iż nie każdy posiada garaż (tak jak ja) i parkuje pod chmurką to mam do Was pytania.

1. Jaki macie sposób na parowanie szyb w aucie ??
2. Jakiego używacie płynu zimowego, który nie śmierdzi i nie zamarza przy -5*C ??
3. Czy używa ktoś z Was pokrowców na samochód takiego jak poniżej, a może coś innego ??

[Obrazek: silver-garage-L1-hk-31.jpg]

Z góry dziękuję za każdą odpowiedź i pozdrawiam Smile

Nie wiem jak u Was, ale ja zrobiłem tak.
1. K2 FOX - odtłuściłem szyby, zaaplikowałem środek i twierdzę, że to nie działa. Wytrzepałem też dodatkowo filtr kabinowy bo było w nim trochę śmieci Wink

2. W zeszłym roku polecono mi zimowy płyn do -20*C PSIK PSIK z AUTOLANDU i niestety przy -5*C psikał na szybę, ale zaraz zamarzał.

3. Zastanawiam się czy wydać te 150zł na ten pokrowiec czy dalej używać na przednią szybę osłony przeciwszronowej, a resztę szyb skrobać.

Odpowiedz
Warto w takich tematach popytać znajomych... Moim zdaniem to się naprawdę dość dobrze opłaca Smile

Odpowiedz
Kolego z pokrowcem to dobry pomysł, ale jest jeden podstawowy problem, szybko znajdzie nowego właściciela. Odnośnie płynu do spryskiwaczy ja kupuje jakiś noname w auchan za 10 zł, śmierdzi ostro ale nie zamarza. Odnośnie parowania, sam nad tym tematem ubolewam ;/

Odpowiedz
Ja jestem dokładnie tego samego zdania co mój poprzednik... Nic dodać, nic ująć...

Odpowiedz

Skocz do:

Browsing: 1 gości