• Witamy w serwisie AutoWrzuta.pl
  • Zapraszamy na strony naszych Partnerów!
  • Chcesz, żeby Twój film był w tv? Czytaj ogłoszenia!
Witaj! Logowanie Rejestracja

Ankieta: Czy jestes zadowolony z tej kamery?
TAK
NIE
Ciagle sie zastanawiam...
[Wyniki ankiety]

Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
DDpai Mini3 - nowoczesna konstrukcja [Hi3556 + OV OS05A10]
Co słychać u ddpai 3? Coś się zmieniło? Wyszła jakaś aktualizacja?

Widzę, że nadal jest problem z jej kupnem. Dostępna jedynie na amazonie i o dziwo na allegro są dwie sztuki. Zwlekają z wprowadzeniem albo się tak źle przyjęła. Oglądałem pizdys twoje porównanie i nie wypada znowu tak tragicznie. Odsprzedaj mi swoją Big Grin

Odpowiedz
@Zairon,

To swietna kamera, mialem ogromne oczekiwania i jakosciowo jest wykonana jak iPhone, bardzo solidnie i z niebywala starannoscia, samo trzymanie metalowej obudowy z gumowana powloka zrobilo ogromne wrazenie!
Do tego magnetyczny uchwyt rewelacyjnie trzymajacy kamere- absolutnie top jakosc jak na inne kamery ktore mialem w rekach...

Ale ten moment ogromnego zawodu ktory przeszedlem nigdy nie zapomne:
http://autowrzuta.pl/showthread.php?tid=...#pid263744

Dodam ze jak ostatnio mialem wypozyczony samochod to zainstalowalem w nim DDPai mini3 bo tak solidnej malej i niezawonej konstrukcji nie widzialy moje oczy.
Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym.
Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyny.
[Obrazek: untitled1.png]

Odpowiedz
pizdys jak oceniasz to ogumowanie?
Pytam bo spotkałem się w jednym aucie z ogumowanymi podobnież manetkami i przy upałach to była MASAKRA!! Cała ta guma zaczeła się topić, zrobiła się miękka jak plastelina, wszystko się lepiło no aż muszę się przejść po pokoju na samą myśl o tym.

Co się dzieje z tym ddpai, że jest taka lipa z dostępnością, nawet w official store na aliexpressie jej nie ma.

Szukam czegoś nowego, bronię się przed tym viofo jak mogę ale i tak chyba na tym się skończy.

Odpowiedz
(06-08-2018, 22:05:25)Zairon napisał(a): pizdys jak oceniasz to ogumowanie?
Pytam bo spotkałem się w jednym aucie z ogumowanymi podobnież manetkami i przy upałach to była MASAKRA!! Cała ta guma zaczeła się topić, zrobiła się miękka jak plastelina, wszystko się lepiło no aż muszę się przejść po pokoju na samą myśl o tym.

Rozne sa "gumy" i powloki,
Kiedy pod wplywem czasu taka polimerowa powloka zaczyna sie topic i przyklejac do reki to niestety nastapila niedwracalna depolimeryzacja.
Ten proces moze wywolac zle "uziemienie" matalowego elementu pokrytego taka powloka, i nastepuje na poziomie molekularnym jego rozpad.

Natomiast kiedy pod wplywem temp. guma sie topi - to jest to tzw. "Tandeta"

Mini 3 ma gruba na okolo 1mm powloke bardzo twarda i nie sadze aby byla podatna na depolimeryzacje...
Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym.
Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyny.
[Obrazek: untitled1.png]

Odpowiedz

Skocz do:

Browsing: 1 gości