Witaj! Logowanie Rejestracja


Ankieta: Czy jestes zadowolony z tej kamery?
TAK
NIE
Ciagle sie zastanawiam...
[Wyniki ankiety]
 
Uwaga: To jest publiczna ankieta, więc każdy może zobaczyć na co zagłosowano.
Ocena wątku:
  • 2 głosów - średnia: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Viofo A119 PRO [Novatek NT96660 + Aptina AR0521]
Ja mam max czyli 1440, czym wyższa rozdziałów tym lepiej, na 1080 też jest ok ale na wyższej Jest lepsza ostrosc i szczegolowosc,podstawa to czysta i nieporysowana szyba.nawet najlepsza kamera przy kiepskiej szybie będzie kaszanic nagranie.dobrze to rozumieją okularnicy Smile
 
Odpowiedz
Ja mam kamerę za czterysta złoty i zdjęcia wychodzą wyśmienicie na nim
 
Odpowiedz
(23-04-2018, 09:41:27)rysiu334aw napisał(a): Ja mam kamerę za czterysta złoty i zdjęcia wychodzą wyśmienicie na nim
_______________________________

Jestem pod wrazeniem,a napiszesz coś więcej? Bo nie wiem "co autor postu miał na mysli" i jaki to ma związek z tematem?
 
Odpowiedz
Wiadomo ile a119 pro pobiera prądu w trybie parkingowym? Zamówiłem tą kamerkę, mam aku w aucie 110ah i nie wiem czy korzystać z tego trybu na aku czy szukać/konstruować powerbank. Auto co dwa dni odpalane i jeżdżone przez 2-3 godziny.
 
Odpowiedz
(23-04-2018, 15:40:12)inhosik napisał(a): Wiadomo ile a119 pro pobiera prądu w trybie parkingowym? Zamówiłem tą kamerkę, mam aku w aucie 110ah i nie wiem czy korzystać z tego trybu na aku czy szukać/konstruować powerbank. Auto co dwa dni odpalane i jeżdżone przez 2-3 godziny.
Nie więcej niż 0.4-0.5A podczas nagrywania.

Sent from my ONEPLUS A5000 using Tapatalk
Dawid Lorenz

Wideorejestratory24.pl
Wideorejestratory.pl
Z kuponem AUTOWRZUTA forumowicze kupują taniej :-)
 
Odpowiedz
O proszę, widzę że problem z ostrością na środku dotyczy nie tylko nocy. 



 
Odpowiedz
(18-04-2018, 22:11:32)Maverick09 napisał(a): To wydaje mi się nawet logiczne,ze nie mogli wypuścić Pro dopietej na 100% bo kto o zdrowych zmysłach i siedzący temat kupilby a119,czy S? Tylko laicy chcący zaoszczędzić parę zlotowek,choc S jest trochę drozsza, i też ma swoje braki, ale nie takie jak  PRO w tej chwili.sadze że jeszcze poczekamy na nowy FV do PRO.zeby wyniki finansowe z wcześniejszych modeli osiągnęły odpowiedni pulap.To są tylko moje przypuszczenia ale moim zdaniem może być coś na rzeczy. To samo może być w przypadku DDP czy BV

Dokładnie tak - ja zakupiłem w zeszłym tygodniu kolejne zwykłe A119S (wiedząc o istnieniu PRO) tym razem dla koleżanki mojej żony. Jest to osoba zasadniczo atechniczna która z racji pracy w branży medycznej - miewa dyżury pod telefonem i musi np. o 2 w nocy jeździć po Krakowie - jej jest konieczna kamera która raz ustawiona działa, ma dopracowany firmware itd.

Bawić się w wersje niedopięte na 100% czy jakieś bety to się mogą zapaleńcy jak tu na forum. Tam natomiast priorytetem jest poprawne działanie - niedopuszczalne są resetowania nastawów itp przygody.
 
Odpowiedz
Ja kupiłem Pro świadomie znajac jej słabe strony w dniu premiery, po prostu zaryzykowałem.Wraz z nowym FV przyjdzie odpowiedz, czy
miałem farta czy umoczyłem? chociaż tak szczerże mówiąc nawet jak by zostało  jak jest to tez bym jej nie sprzedał. nagrywa duzo lepiej jak  NOUS
 
Odpowiedz
A119S to w tej chwili kamera zdecydowanie najbardziej uniwersalna spośród wszystkich A119 dla typowego użytkownika, sprawdzona z dobrym nagrywaniem w nocy i ostrym obrazem. Aczkolwiek bez bajerów w stylu HDR i 1440p. Dlatego jej cena jest też najwyższa, to nie przypadek , na przykładzie sklepu W24. Gdyby wersja Pro była lepsza to zamieniły by się cenami.
 
Odpowiedz
Cierpliwosci Smilechyba nie sądzisz że do pro nie bedzie aktualizacji FV
 
Odpowiedz
Matryca w PRO jest b.dobra, czulosc jest duza, szumy male, ale ostrosc z jakiegos powodu zanika... jak to poprawia to moze byc kamera pomiedzy A119S a A119 z HDR (bo PRO moze miec HDRa i dobra czulosc).
Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym.
Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyny.
[Obrazek: untitlvdv.png]
 
Odpowiedz
  


Skocz do:


Browsing: 4 gości