Witaj! Logowanie Rejestracja


Ankieta: Czy jestes zadowolony z tej kamery?
TAK
NIE
Ciegle sie zastanawiam...
[Wyniki ankiety]
 
 
Ocena wątku:
  • 3 głosów - średnia: 4.67
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
VIOFO A119 [Novatek NT96660 + Omnivision OV4689]
#45
Nieźle. Nieźle. Dobrze wiedzieć na czym się będzie stało Smile
Ciśnienie rośnie Smile
 
Odpowiedz
#46
Pojawiły się może jakieś przecieki odnośnie ceny? Smile
Nie narzekaj, że masz pod górę, skoro zmierzasz na szczyt.
Zadowolony użytkownik Viofo A119.
 
Odpowiedz
#47
Panowie, miło mi do Was dołączyć.
Przed zakupem V119 chciałbym się upewnić, czy będzie pasowała do nietypowej - co by nie mówić - szyby przedniej w Citroenie C3. Oto mój zamysł co do miejsca montażu (uprzedzając wątpliwości, kamera będzie zamocowana do szyby - nie podsufitki czy rolety): http://imgur.com/WyX42aF

Chciałbym się od Was dowiedzieć czy zmieści się tam rejestrator wraz z mocowaniem GPS, i poprosić kogoś kto już nabył tę kamerkę o zmierzenie całkowitej wysokości w najwyższym/najgrubszym miejscu.

Dodatkowo byłbym wdzięczny za info:
- czy V119 z oferty wideorejestratory24.pl ma mocowanie (front naklejki/taśmy - jak zwał tak zwał) w kolorze białym - tak jak tu http://bit.ly/2g2WO7r czy czarnym, który wprowadzono podobno od października.
- czy i gdzie można dostać filtr CPL dedykowany temu modelowi
 
Odpowiedz
#48
Miejsce może i ciekawe. Ale mam duże wątpliwości czy nie będzie zniekształceń obrazu i jakichś odbić przy takim kącie pochylenia szyby w stosunku do obiektywu. Chyba lepiej umieścić gdzieś za lusterkiem.
Ale może się mylę. Jak nie sprawdzisz, to się nie dowiesz.
Kamera w najgrubszym miejscu ma 3 cm. A mocowanie około 1,5 cm. Dokładnie. To musiał bym iść do auta zmierzyć.
Taśma jest koloru szarego.
Filtr będzie gotowy do końca miesiąca w/g ostatnich informacji VIOFO. A kiedy i gdzie będzie sprzedawany ?
 
Odpowiedz
#49
Dzisiaj bawiąc się kamerką. Zauważyłem fajną sprawę. Niby drobiazg. Mianowicie. Napisy jakie można umieszczać pod filmem. Zwykle w kamerkach jest możliwość wpisania np. numeru rejestracyjnego i zwykle 7 liter.
Tutaj możliwości są trochę większe.
Można wpisać "Tekst na nagraniu" - 11 liter. ( tutaj wpisałem swoje imię).
"Numer rejestracyjny" - 11 liter (ciekawe w jakim kraju). Nie ważne, ale jest. (tutaj wpisałem markę samochodu). w tym miejscu
No i najfajniejsza opcja. Nazwa kamery na nagraniu. Okazuję się, że jest możliwość jej wyłączenia. A mało tego.
Na nagraniu w tym miejscu pokazuje się wtedy PIWO TYSKIE Big Grin Big Grin Big Grin

[Obrazek: 95a300b09516.jpg]

[Obrazek: e7f26f59e323.jpg]
 
Odpowiedz
#50
(31-10-2016, 19:46:39)Coś drgnęło napisał(a): Smile
https://dashcamtalk.com/forum/threads/vi...ost-298535

Turku ! Kończ ten mecz ! Ile trzeba było czekać ...
 
Odpowiedz
#51
(13-11-2016, 06:46:23)rych33 napisał(a):
(31-10-2016, 19:46:39)Coś drgnęło napisał(a): Smile
https://dashcamtalk.com/forum/threads/vi...ost-298535

Turku ! Kończ ten mecz ! Ile trzeba było czekać ...

Dziwne. Na tych porównaniach - czy to za dnia czy nocą - A118C2 wypada lepiej niż A119.
 
Odpowiedz
#52
czy model A119 oferuje już możliwość wykonania nagrań ciągłych? bo z tego co przeczytałem w tym wątku, to maksymalna długość pojedynczego nagrania to 5 minut.. za mało.. stanowczo za mało..
 
Odpowiedz
#53
(13-11-2016, 23:39:13)beyondthesun napisał(a): czy model A119 oferuje już możliwość wykonania nagrań ciągłych? bo z tego co przeczytałem w tym wątku, to maksymalna długość pojedynczego nagrania to 5 minut.. za mało.. stanowczo za mało..

To chyba nieporozumienie. Długość nagrania determinuje pojemność karty, która znajduje się w kamerze. Kamera obsługuje karty do 128 GB co daje ok. 14,5 godziny nagrań (w pętli).
 
Odpowiedz
#54
(14-11-2016, 00:27:23)halcho napisał(a):
(13-11-2016, 23:39:13)beyondthesun napisał(a): czy model A119 oferuje już możliwość wykonania nagrań ciągłych? bo z tego co przeczytałem w tym wątku, to maksymalna długość pojedynczego nagrania to 5 minut.. za mało.. stanowczo za mało..

To chyba nieporozumienie. Długość nagrania determinuje pojemność karty, która znajduje się w kamerze. Kamera obsługuje karty do 128 GB co daje ok. 14,5 godziny nagrań (w pętli).

to nie jest nieporozumienie.. nie chcę mieć miliona nagrań po 5 minut, ale jedno długie trwające 14 godzin..
 
Odpowiedz
#55
Kamera ma opcje nagrywania w pętli 1, 2, 3, 5, 10 minut. Lub wyłącz. I wtedy nagrywa do zapełnienia się karty.
 
Odpowiedz
  


Skocz do:


Browsing: 8 gości