• Witamy w serwisie AutoWrzuta.pl
  • Zapraszamy na strony naszych Partnerów!
  • Chcesz, żeby Twój film był w tv? Czytaj ogłoszenia!
Witaj! Logowanie Rejestracja

Ankieta: Czy jestes zadowolony z tej kamery?
TAK
NIE
Ciegle sie zastanawiam...
[Wyniki ankiety]

Ocena wątku:
  • 3 głosów - średnia: 4.67
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
VIOFO A119
Ktoś próbował jak działa FW MOD -7F v4 w A119?

Sent from my SM-G930F using Tapatalk

Odpowiedz
[quote pid='267063' dateline='1536495062']
Nowy fw 4.0 wprowadza istotne zmiany. Format obrazu TS, pozwalający odczytywanie nawet uszkodzonych nagrań(źle zakończonych). Również poprawę działania WDR.
[/quote]

No właśnie - 2 dni temu przyniosłem kartę do domu bo zgrywałem jakieś filmiki. Wtedy przeczyałem o tym formacie TS i gdy wkładałem kartę ponownie przełączyłem nagrywanie w standardzie TS.
Dziś miałem niemiła sytuację i przyniosłem znowu kartę aby zgrać nagranie. Niestety karta za pierwszym razem dość długo się wczytywał i pojawił się błąd. Teraz kolejne włożenia karty skutkują komunikatem "włóż dysk do stacji......"
Ciekawe czy zbieg okoliczności, że akurat karta padła czy jednak ten format coś nie ten_teges ??

Co zrobić z kartą ?? Jest szansa na ożywienie i odczytanie nagrania ??

Odpowiedz
Z formatem TS wszystko jest w porządku...

Sent from my SM-G930F using Tapatalk

Odpowiedz
Też nie miałem problemów związanych ze zmianą formatu na TS. Jedyne na co należy zwrócić uwagę po tym zabiegu to rozdzielczość - samoistnie zmieniła się na FHD.

Odpowiedz
(14-09-2018, 00:43:42)przemopk napisał(a): Też nie miałem problemów związanych ze zmianą formatu na TS. Jedyne na co należy zwrócić uwagę po tym zabiegu to rozdzielczość - samoistnie zmieniła się na FHD.

Jest jeszcze jeden mankament formatu TS. Mianowicie program DashCam Viewer nie potrafi go obsługiwać. Pewnie (mam nadzieję z czasem dodadzą, ale póki co nawet najnowsza wersja 3.1.2 nie daje rady).

Odpowiedz
Ogólnie format TS jest taki trochę zamulajacy. Przesuwanie suwakiem w odtwarzaczu VLC trwa kilka sekund. Na Windowsowym Media Playerze szybciej, ale i tak na MP4 działa to błyskawicznie Wink

Wysłane z HTC 10 [Tapatalk]

Odpowiedz
(14-09-2018, 18:55:35)Forest89 napisał(a): Przesuwanie suwakiem w odtwarzaczu VLC trwa kilka sekund. Na Windowsowym Media Playerze szybciej
ja tez zauwazyłem taka przypadłość, ale lepsza jakość nagran rekompensuje ta małą niedogodność

Odpowiedz

Skocz do:

Browsing: 10 gości