Witaj! Logowanie Rejestracja


Ankieta: Czy jestes zadowolony z tej kamery?
TAK
NIE
Ciegle sie zastanawiam...
[Wyniki ankiety]
 
 
Ocena wątku:
  • 3 głosów - średnia: 4.67
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
VIOFO A119 [Novatek NT96660 + Omnivision OV4689]
Witam,
Kupiłem niedawno A119 i wszystko wydaję się działać OK, ale jednej rzeczy nie jestem pewien.
Mianowicie, po wstrzymaniu nagrywania (pauza w trybie nagrywania), ten przycisk, którym się wstrzymuje nagrywanie, miga z dość dużą częstotliwością (podświetlany na czerwono) i kamera cały czas „pika”, tzn przez cały czas kiedy nagrywanie jest wstrzymane.
Wydaje mi się to dość dziwne, ale być może tak powinno być. Czy możecie proszę potwierdzić czy tak to powinno wyglądać?
 
Odpowiedz
(20-11-2018, 22:16:20)mar-ki napisał(a): Witam,
Kupiłem niedawno A119 i wszystko wydaję się działać OK, ale jednej rzeczy nie jestem pewien.
Mianowicie, po wstrzymaniu nagrywania (pauza w trybie nagrywania), ten przycisk, którym się wstrzymuje nagrywanie, miga z dość dużą częstotliwością (podświetlany na czerwono) i kamera cały czas „pika”, tzn przez cały czas kiedy nagrywanie jest wstrzymane.
Wydaje mi się to dość dziwne, ale być może tak powinno być. Czy możecie proszę potwierdzić czy tak to powinno wyglądać?
Właśnie sprawdziłem, u mnie także ale tylko pikanie ale ja jeżdżę na
FW F5 (mod) nie wiem jak jest na ori FW.

Sent from my SM-G930F using Tapatalk
 
Odpowiedz
Pika bo właśnie ostrzega Ciebie, że w tym momencie nie nagrywa. Tak samo wyciągnij kartę i uruchom auto - też będzie cały czas pikać.
 
Odpowiedz
Tylko jemu chodzi o to że przycisk pulsuje (miga) z dużą częstotliwością ...

Sent from my SM-G930F using Tapatalk
 
Odpowiedz
Na starszym sofcie to norma, w tym najnowszym to usunęli i teraz nie miga tylko "pika".

Wysłane z mojego ONEPLUS A3003 przy użyciu Tapatalka
 
Odpowiedz
Witam kolegów;
Od niedawna stałem się szczęśliwym posiadaczem Viofo A119; kamerkę podłączyłem pod bezpieczniki i wszystko działa ale nie jestem w stanie ustawić trybu parkingowego o jakim pisze producent (ściągnąłem najnowszy soft z ich strony i zainstalowałem poprawnie). Po zaparkowaniu kamerka nagrywa non-stop. Nie zależy mi na godzinach bezużytecznych nagrań i wykańczaniu akumulatora, a chciałbym żeby kamerka wchodziła w tryb czuwania i nagrywała tylko w wypadku aktywowania G-sensor lub wykrycia ruchu. Jakie ustawienia powinienem zastosować? 
Z góry dzięki za pomoc
 
Odpowiedz
G-sensor czy detekcja ruchu to nie jest najlepszy pomysł w tej kamerce... Zdecydowanie lepiej nagrać niepotrzebnie 4h materiału jak utracić kilkanaście najważniejszych sekund. Moim zdaniem lepiej żeby nagrywała non stop, wtedy jest 100% pewności że nic nie zostało pominięte.

Sent from my SM-G930F using Tapatalk
 
Odpowiedz
Witam,
nabyłem tą kamerkę w wersji A119S-G.
Pojawił się do niej nowy Firmware 4.0 (gdy ją zamawiałem był jeszcze w wersji 2.6 ) 
Zmiany:
- Dodano obsługę formatu .TS
- Dodano opcje: Ostrość i Bitrate
- Poprawiono jakość obrazu

Ciekaw jestem Waszych opinii- porównań do dotychczas działającej wersji.
 
Odpowiedz
(10-12-2018, 16:20:13)smolen22 napisał(a): Witam,
nabyłem tą kamerkę w wersji A119S-G.
Pojawił się do niej nowy Firmware 4.0 (gdy ją zamawiałem był jeszcze w wersji 2.6 ) 
Zmiany:
- Dodano obsługę formatu .TS
- Dodano opcje: Ostrość i Bitrate
- Poprawiono jakość obrazu

Ciekaw jestem Waszych opinii- porównań do dotychczas działającej wersji.

tu masz temat odnośnie Twojej kamerki  http://www.autowrzuta.pl/showthread.php?...33&page=59
 
Odpowiedz
Witam serdecznie ,wlasnie stałem się posiadaczem kamerki viofo A119s zakpiłem z Gps i mam pytanie:czy jest sens wogole zakładać gps ?Jakie są jego plusy a jakie minusy>Wydaje mi się że na zwykłym uchwycie jest bardziej stabilny niż na przystawce gps,ale chciałbym się doradzić fachowca w tej dziedzinie za co z góry dziękuje.I
 
Odpowiedz
Czasem podstawka GPS daje lepszy kąt mocowania w stosunku do szyby. Ale to zależy od samochodu.
Ja osobiście wogole tego nie używam bo nie chcę. Każdy ma swój wybór i swoje potrzeby

Wysłane z mojego SNE-LX1 przy użyciu Tapatalka
 
Odpowiedz
  


Skocz do:


Browsing: 17 gości