• Witamy w serwisie AutoWrzuta.pl
  • Zapraszamy na strony naszych Partnerów!
  • Chcesz, żeby Twój film był w tv? Czytaj ogłoszenia!
Witaj! Logowanie Rejestracja

Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Alkomat
Czemu nie, tylko nie wiem jak drogi byłby to zakup. Zawsze można sprawdzić czy rano po wieczornej imprezie można się brać za jazdę autem czy raczej nie ryzykować. A co do tego czy daje wiarygodne wyniki to do tego pytania też się dołącza, ponieważ też mnie to ciekawi.

Odpowiedz
Zakup alkomatu może okazać się pomocną rzeczą, nie zawsze jesteśmy pewni czy możemy jechać i nieraz ryzykujemy.

Odpowiedz
Też się przymierzam do zakupu, budżet mam koło 600-700 zł bo podszedłem do tematu na zasadzie kupić raz a dobrze. Na pewno chcę elektrochemiczny, co polecicie?

Odpowiedz
To zamów sobie ten który ja używam Alkohit x60. W budżecie się zmieścisz, a sensory ma naprawdę trwałe. No i nie kieruj się przy zakupie tylko ceną, a popatrz przede wszystkim na specyfikację i porównaj je sobie.

Odpowiedz
od dawna masz ten sprzęcik? Chcę kupić coś naprawdę solidnego, sprawdza się ten lejek? Bo widzę ze ma taki dodatkowy, często kalibrujesz?

Odpowiedz
(28-06-2019, 11:24:59)cebeks napisał(a): od dawna masz ten sprzęcik? Chcę kupić coś naprawdę solidnego, sprawdza się ten lejek? Bo widzę ze ma taki dodatkowy, często kalibrujesz?

Chyba ze 4 lata. Lejek używam tylko jak gdzieś wyjeżdżam albo jak kilka osób chce się przebadać. Normalnie na co dzień korzystam z tradycyjnego ustnika. Ale wyniki i na jednym i na drugim wychodzą takie same. Nie zauważyłem, żeby były jakieś rozbieżności. Kalibrację robię raz w roku. Jest też licznik pomiarów, ale nigdy nie zdarzyło mi się dobić w rok max liczbę.

Odpowiedz
Jeszcze myślę nad tym alkomatem, ale chyba się zdecyduję na tego alkohita tylko który x50 czy x60? Główna różnica to chyba to że jeden na baterie a drugi na akumulator. Który wybrać?

Odpowiedz
(08-07-2019, 14:38:06)cebeks napisał(a): Jeszcze myślę nad tym alkomatem, ale chyba się zdecyduję na tego alkohita tylko który x50 czy x60? Główna różnica to chyba to że jeden na baterie a drugi na akumulator. Który wybrać?

X60. Jak ja brałem dla siebie to był wtedy nowszy model, poza tym na pewno była większa liczba pomiarów do maksymalnego limitu. Sposób zasilania miał trochę mniejsze znaczenie, ale wiadomo że akumulator wygodniejszy.

Odpowiedz
Alkohit x60 ostatecznie wybrany i już nawet jest u mnie. A ilu było chętnych na mierzenie Wink, pierwszy miesiąc uzytkowania bardzo spoko, ekspresowo się mierzy, wygląda na dobrze wykonany i można bardzo dużo pomiarów zrobić na 1 ładowaniu.

Odpowiedz
(12-08-2019, 18:07:34)cebeks napisał(a): Alkohit x60 ostatecznie wybrany i już nawet jest u mnie. A ilu było chętnych na mierzenie Wink, pierwszy miesiąc uzytkowania bardzo spoko, ekspresowo się mierzy, wygląda na dobrze wykonany i można bardzo dużo pomiarów zrobić na 1 ładowaniu.

gdzie kupiłeś tego alkohita??

Odpowiedz
(26-08-2019, 20:34:31)damek napisał(a):
(12-08-2019, 18:07:34)cebeks napisał(a): Alkohit x60 ostatecznie wybrany i już nawet jest u mnie. A ilu było chętnych na mierzenie Wink, pierwszy miesiąc uzytkowania bardzo spoko, ekspresowo się mierzy, wygląda na dobrze wykonany i można bardzo dużo pomiarów zrobić na 1 ładowaniu.

gdzie kupiłeś tego alkohita??

Kupiłem przez stronę producenta https://sklep.alkohit.eu/ najpewniej i też nie ma problemu potem z kalibracją, zwracasz się bezpośrednio do nich, sam alkomat bardzo fajny, nie mam zastrzeżeń do działania

Odpowiedz

Skocz do:

Browsing: 2 gości