Witaj! Logowanie Rejestracja


Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Kamera do 2000 zł
#23
To zależy od tego, ile dziennie jeździsz. Ja akurat do pracy łącznie 30 min, po mieście z 15, więc zależało mi na tym, aby się szybko doładował w te ~45 min. Neo ładuje z bezpiecznika prąd 9A, a Cellink B 7A, więc przekłada się to na krótszy czas ładowania w ok 45 min zamiast w 60 min. Jeśli chodzi o apkę, to ustawiłem sobie na Taskerze zadanie automatycznego uruchomienia po połączeniu z zestawem głośnomówiącym w samochodzie przed Yanosikiem, więc zazwyczaj z ciekawości zerknę w ilu % jest naładowany i choć nie jest ona jakimś must-have, to nie wyobrażam sobie teraz nie wiedzieć jaki jest stan naładowania Wink . Generalnie jestem zadowolony, że nie muszę dzień w dzień zabierać powerbanku do domu na ładowanie, a w nadchodzące lato mam nadzieję nie mieć dylematu, zostawić w samochodzie czy nie.

 
Odpowiedz
#24
Generalnie jestem zadowolony, że nie muszę dzień w dzień zabierać powerbanku do domu na ładowanie, a w nadchodzące lato mam nadzieję nie mieć dylematu, zostawić w samochodzie czy nie.

hmmm .... Cellink B nie powinien być zostawiany latem w aucie ? NEO ma lepsze parametry jeśli o to chodzi ?
 
Odpowiedz
#25
Chodziło mi o normalne powerbanki z ogniwami litowo-jonowymi czy litowo-polimerowymi.

 
Odpowiedz
#26
@pizdys - po przeczytaniu ostatniego wpisu gdzie polecasz Vico OPIA1 w miejsce DOD LS475W+ / Mio MiVue792 WiFi ProGPS + A20 / VIOFO A119S

Moje pytanie brzmi.

Czy może wstrzymać się z zakupem DR750-2ch/F800pro dual wziąć Vico OPIA1 i poczekać, aż coś się nowego wyklaruje ?

Hmmm a jeśli nie Vico OPIA1 to co troszkę lepszego na poczekanie zanim wezmę coś za 2 tyś ?

Ostatnie wasze wpisy i "oszustwa" Blackvue troszkę mnie martwią ....
 
Odpowiedz
#27
@luk4as, zaraz odniose sie do Twojego pytania, 
Mysle jak Ci pomoc...

Napewno co moge powiedziec:
Opia1 jest super ale nie ma trybu parkingowego po za time-lapse oraz zwyklym wykrywaczem ruchu.
Thinkware f800 pro- wczlraj z nimi rozmawialem i pytalem o clouda i funkcje z podgladem i sciaganiem nagran parkingowych przez clouda, bo mozna wyczytac info ze wycofuja sie z tego i uslyszalem, ze: Cloud ma jednak byc, pracuja nad tym i ma byc update ktory to wprowadzi, czyli wbrew "plotkom" nie wycofuja sie z tego, i bynajmniej uslyszalem to od osoby ktora odpowiada za Thinkware w UK i zna temat i "afere". Wiec niby nie wszystko stracone.
Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym.
Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyny.
[Obrazek: untitlvdv.png]
 
Odpowiedz
#28
super dziękuję za wiadomość. Pocieszyłeś mnie ... czyli czekam cierpliwie .... mi jednak na trybie parkingowym zależy więc Vico OPIA1 może nie do końca sprostać moim wymaganiom.

A co myślisz o tym oszustwie Blackvue ? Ktoś już z nimi o tym rozmawiał ?
 
Odpowiedz
#29
Ja czekam na jakąś kamerę 2CH, a przynajmniej 1CH z Cloudem od Yi, bo <3 Yi Dome 1080p i Cloud za 199 zł/rok bez limitów dla 5 urządzeń.

 
Odpowiedz
#30
@luk4as, nie mnie ich oceniac... ja z BV gadalem zaraz po moim filmie porownawczym, bo sami do mnie napisali (po tym filmie: https://youtu.be/AuZT3AxGqGI ) wyslalem im bardzo obszernego maila wraz z opisem wszystkich problemow, oczekiwan, oraz mozliwosci jakie ta kamera ma... wydali poprawke oprogramowania ktora uwazam, ze bardzo duzo wniosla:
http://www.autowrzuta.pl/showthread.php?...#pid262190
http://www.autowrzuta.pl/showthread.php?...#pid262192

Jednak co do informacji jakie udzielaja w sprawie swoich produktow (ze ma Hi3559 a w rzeczywistosci Allwinner V3) nie moge ich oceniac, to ich "marketing" i tyle... nie dalo sie ukryc, ze dobie internetu nie dalo sie tego ukrywac bez konca, w przyszlosci ktos by rozkrecil kamere i afere zrobil, ze kupil kamere bazujac na specyfikacji Hi3559 (a okazalo sie, ze ma Allwinnera V3 po ktorym niczego nie moze sie podziewac lepszego i dobrze o tym wiemy), 

Ja nie odpowiadam, za ich "przekazy medialne", ale robilem co moglem aby DR750S zostala dopracowana - i uwazam, ze zostalo zrobione b.duzo w tej kwestii, choc jeszcze mozna kilka malo wymagajacych trybow wprowadzic np 15FPS z Twinlight / Starvis w trybie parkingowym w nocy co by dalo kamerze "bombowy" tryb noktowizyjny w tym nie przeswietlajacy niczego czo juz jest odwietlone - czyli tez dobry zakres dynamiki (to wlasnie mozna osiagnac podwojnym Twinlight 30/2 = 15FPS ktory programowo Hisilicon moze ograrnia jak HDRa). 



@slayer, nie da sie ukryc, YI jest nardzo blisko zrobienia kamery z Cloudem a juz mozna smialo stwierdzic, ze jak zrobia bedzie to HIT chocby dlatego, ze maja obecnie OGROMNE doswiadczenie w kamerac z Cloudem ktore wielu "pseudo producentow" dzisiaj ogarnac nie moze (np Thinkware). Dodatkowo ceny za kamery YI sa zawsze bardzo dobre. 
Yi wie co i jak robic, kiedys pokazali Yi z AR0230 zaskakujac wszystkich matryca na ktora wszyscy czekalismy - ekekty nawet dzisiaj na tle Satrvisow sa godne pochwaly.
Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym.
Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyny.
[Obrazek: untitlvdv.png]
 
Odpowiedz
#31
W odniesieniu do "przekrętu" Blackvue z chipsetem w DR590 chciałbym tylko nieśmiało zauważyć, że w żadnej *oficjalnej* specyfikacji producenta nie ma żadnej informacji o tym jaki CPU siedzi w środku. Co więcej, jeśli dobrze kojarzę, dla żadnej ze swoich kamer BV nigdzie oficjalnie nie podaje takich danych w specyfikacji.

A to, że ich customer support rozsiewa takie a nie inne informacje to już inna para kaloszy...

Sent from my ONEPLUS A5000 using Tapatalk
Dawid Lorenz

Wideorejestratory24.pl
Wideorejestratory.pl
Z kuponem AUTOWRZUTA forumowicze kupują taniej :-)
 
Odpowiedz
#32
No tak @evad, ale słabo to wygląda...
Nawet tłumaczenie, ze pracownik "customer support" o tym nie wiedział, to żadne tłumaczenie. Zasada jest taka, że jeżeli czegoś nie wiedział, to sie dowiaduje, potwierdza dane i dopiero je przekazuje, bądź nie.
Dla mnie to wtopa jak ch...j! Nic ich nie tłumaczy.
Dorobek:

[Obrazek: fb290283930ed40cgen.jpg]
Formatting SD card. Please don't disconnect the power...      We starting.




 
Odpowiedz
#33
Co by nie pisac... customer support ktory rozsiewa nieprawdziwe informacje o tak waznej (najwazniejszej) rzeczy jaka jest zastosowany głowny CPU w kamerze to "slaby customer support" i absolutnie nic tu ich nie tlumaczy, nawet to, ze chcieli "zmyc natarczywego klienta" lub "nie udzielaja takich info"...

Gdybym byl producentem Hisilicona to bym poczul sie urazony przykladem nagran i reklamowaniem moja nazwa innego CPU (ktory dla mnie konkurencja),
info ze w DR590W jest hisilicon Hi3559 reklamuje wiele sklepow:

https://www.blackboxmycar.com/blogs/news...i-dash-cam
[Obrazek: bveie.jpg]

widzialem tez w kilku "ruskich" sklapach ale chyba juz po FCC ID usuneli...
Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym.
Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyny.
[Obrazek: untitlvdv.png]
 
Odpowiedz
  


Skocz do:


Browsing: 1 gości