• Witamy w serwisie AutoWrzuta.pl
  • Zapraszamy na strony naszych Partnerów!
  • Chcesz, żeby Twój film był w tv? Czytaj ogłoszenia!
Witaj! Logowanie Rejestracja

Ocena wątku:
  • 1 głosów - średnia: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Jaką kamerkę mam kupić ?
(17-04-2018, 10:05:14)Loczeski napisał(a): Hej, można jakoś sprawdzić czy kamerka to nie jest przypadkiem fejk? ( u nas ceny zaczynają się od 530zł)
https://www.banggood.com/VIOFO-A119S-2-I...rehouse=CN
Często kupuję z banggood i nigdy nie było żadnego problemu.

Sent from my SM-G930F using Tapatalk

Odpowiedz
(16-04-2018, 20:21:21)pizdys napisał(a): Do kamer A119 oraz S zwykla evo jest bardziej zalecana,
evo+ gryza sie z ta kamera.
ja na razie nie zauwazyłem niczego niepokojacego z EVO PLUS Smile Co prawda to dopiero kilka dni, ale na razie wszystko działa jak nalezy, być może to losowe konflikty Smile od trzech lat uzywam tylko samsungi EVO i EVO plus , chyba to najbardziej bezproblemowe z kart. Pod warunkiem ze ktoś nie połaszczy sie na mega okazje cenowe i kupi podróbę.Do PRO na poczatku załadowałem testowo białego Sandisc i niestety raz dobrze raz "błąd karty" Smile

Odpowiedz
Nie ma 100% pewnosci bo u jednych pada po kilku tygodniach u innych dziala latami...
Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym.
Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyny.
[Obrazek: untitled1.png]

Odpowiedz
(17-04-2018, 11:43:39)pizdys napisał(a): Nie ma 100% pewnosci bo u jednych pada po kilku tygodniach u innych dziala latami...
Masz całkowitą racje, 100% nikt nie daje, ale nawet na tym forum, przynajmniej ja nie doczytałem , chyba ze cos mi umkneło,że EVO komuś szwankuje, chyba  że kupił "fake"

Odpowiedz
Witam,
Mam GS90C, kolega chce taką samą. Mam mu kupić. Poradźcie mi czy w cenie do 350 zł, bez gps-u, jest jakaś nowsza i z lepszymi parametrami kamera? Powinna mieć możliwość obracania na boki w uchwycie, wykrywanie ruchu, g-sensor no i jakość nagrywania nie gorszą niż GS90C.

Już mu kupiłem.

Odpowiedz

Skocz do:

Browsing: 1 gości