• Witamy w serwisie AutoWrzuta.pl
  • Zapraszamy na strony naszych Partnerów!
  • Chcesz, żeby Twój film był w tv? Czytaj ogłoszenia!
Witaj! Logowanie Rejestracja

Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Problemy z kamerkami
A na orygianlnej ladowarce tez tak sie dzieje?
Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym.
Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyny.
[Obrazek: untitled1.png]

Odpowiedz
(24-04-2018, 11:20:22)pizdys napisał(a): A na orygianlnej ladowarce tez tak sie dzieje?

Wlasnie wrocilem z samochodu, tak na oryginalnej samochodowej ladowarce(output 1,5A) tez sie wylacza po 9 sekundach i teraz zauwazylem taka kwestie...na oryginalnej i sieciowej ladowarce(850mA) wylacza sie po 9 sekundach, a na 1A ladowarce sieciowej i samochodowej szybkiej 5,1A wylacza sie po 10 sekundach...Jakies pomysly co robic? Gdzie szukac przyczyny? Kamerka na smietnik?

Odpowiedz
Zaczyna mi brakowac pomyslu... masz mozliwosc sprawdzenia na innej karcie pamieci?
Czy jak wlaczysz kamere i nagrywanie to czy slyszac piski w obudowie?
Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym.
Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyny.
[Obrazek: untitled1.png]

Odpowiedz
(24-04-2018, 17:16:37)pizdys napisał(a): Zaczyna mi brakowac pomyslu... masz mozliwosc sprawdzenia na innej karcie pamieci?

Na innej karcie wlaczylem, pojawil sie komunikat ze karta pelna, zapikalo jak na konczacej sie baterii i sie wylaczyla. Nie piskow nie slychac.

Odpowiedz
(24-04-2018, 17:16:37)pizdys napisał(a): Zaczyna mi brakowac pomyslu... masz mozliwosc sprawdzenia na innej karcie pamieci?

Panowie moga byc nawet jakies malo prawdopodobne pomysly...nie chce mi sie wierzyc, ze na wymianie baterii koncza sie Wam pomysly rozwiazania problemu?

Odpowiedz
Mam ostatnio problem z Opia 1... bardzo często się zwiesza. Już próbowałem wszystkiego i nie mam pojęcia co robić..

Sent from my SM-G930F using Tapatalk

Odpowiedz
Mobius ActionCam.
Problem istnieje praktycznie od samego początku.
Kamera powinna się uruchamiać po tym jak dostanie zasilanie, robi to, ale niestety potrafi się ciągle resetować lub przejść w stan spoczynku (dioda zielona).
Widać to na filmie, niby się uruchamia (dioda czerwona i żólta), a potem nagle reset (dioda niebieska). Dopiero za X razem lub którymś ręcznym włączeniem zaczyna nagrywać. Niestety ciężko to kontrolować w czasie jazdy.
Zauważyłem też, że jak już nagrywa, a film się kończy (ustawiłem, żeby nagrywał max 10 min), to czasami przestaje (nie mam nowego pliku na karcie z dalszym ciągiem). To też nie jest regułą.
Jak była na serwisie, nie stwierdzono usterki.
Może karta jest nieodpowiednia, próbowałem na innej i nie widziałem poprawny, a nie chcę kupować kilku kart i sprawdzać.
Soft najnowszy, karta formatowana przez dedykowane oprogramowanie.

Załączone pliki Miniatury

Odpowiedz
Zacząłbym od zmiany karty pamięci na jakąś porządną, np. Samsung Evo (z kartami ADATA niestety mam kiepskie skojarzenia) oraz zresetowania ustawień fabrycznych w kamerze. Zwykle w mobiusach tego typu problemy miały swój zalążek właśnie w którymś z tych czynników.

Polecam także:
https://wr24support.freshdesk.com/suppor...-przyczyny

Sent from my ONEPLUS A5000 using Tapatalk
Dawid Lorenz

Sklep WR24.PL - kamery samochodowe, kamery sportowe, monitoring IP
...z kuponem AUTOWRZUTA forumowicze kupują taniej :-)

Odpowiedz

Skocz do:

Browsing: 3 gości