• Witamy w serwisie AutoWrzuta.pl
  • Zapraszamy na strony naszych Partnerów!
  • Chcesz, żeby Twój film był w tv? Czytaj ogłoszenia!
Witaj! Logowanie Rejestracja

Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Zasilacz samochodowy jak podpiac piny
Witam, 
mam problem z zasilaniem kamerki w samochodzie. Problem polega na tym, ze oryginalna samochodowa ladowarka nie dziala(kamera sie na niej wylacza), kupilem samochodowa ladowarke USB, podlaczam kable USB/mini USB do kamerki i zonk, 4 kable i tylko na jednym dziala(niestety jest za krotki i caly czas jest napiety jak struna i do tego przeszkadza w skrecaniu  kierownica :/ Pytanie jest teraz jaki kabel musze kupic(ten krotki nie ma oznaczen)? Chodzi mi o oznaczenie, sprawdzalem miernikiem, w domu bez podlaczania do gniazda zapalniczki, bez napiecia, kabel 5 pin, przejscie maja piny (koncowka mini USB) nr 2,3 i 5. Czy jest na forum jakis elektronik , ktory moglby mnie jakos naprowadzic kabel o jakim oznaczeniu mam szukac do zasilenia tej kamerki?

Załączone pliki Miniatury

Odpowiedz
Tutaj masz wszystko dokladnie napisane o kablach i problemach z nimi zwiazanych, dodac moge ze Twoj krotki kabel dziala bo jest krotki i sa na nim male spadki napiecia, dlugie sa po prostu za slabe, ale tu w tym temacie znajdziesz odpowiedz dlaczego i co z tym zrobic:
http://www.autowrzuta.pl/showthread.php?...#pid262553
Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym.
Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyny.
[Obrazek: untitled1.png]

Odpowiedz

Skocz do:

Browsing: 1 gości