• Witamy w serwisie AutoWrzuta.pl
  • Zapraszamy na strony naszych Partnerów!
  • Chcesz, żeby Twój film był w tv? Czytaj ogłoszenia!
Witaj! Logowanie Rejestracja

Ankieta: Ktora najlepsza?
Blackvue DR900S 4K
Blackvue DR750S 1080P
Viofo A129 DUO
Viofo A119
[Wyniki ankiety]

Uwaga: To jest publiczna ankieta, więc każdy może zobaczyć na co zagłosowano.
Ocena wątku:
  • 1 głosów - średnia: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Blackvue DR900S vs Viofo A119/A129 [Porownanie TVPizdys]
Polecam i namawiam do kupowania !!!

Odpowiedz
No i teraz już nie wiem, czy DR900S, czy jednak A129...

Odpowiedz
@Fryderyk, bedzie rzut moneta? Wink
Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym.
Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyny.
[Obrazek: untitled1.png]

Odpowiedz
@pizdys, nie aż tak... Ale z jednej strony nagrania 4k "za jasności" robią wrażenie, z drugiej cena i praca w nocy... Do tego problemy z przegrzewaniem... Ale cloud... I bądź człowieku mądry... Kupić dwie? A Ty którą byś wybrał? Tak, wiem, to mocno subiektywne jest.

Odpowiedz
no nie jest Wink
nie wypada mi pisac tego ktora wygrala - bo chyba nawet nie ma kamery na wszystkie warunki ktora w 100% sie sprawdza...
licze, ze wiecej osob wypelni w/w ankiete...
Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym.

Odpowiedz
@pizdys ile prądu pobiera A129 przy wyłączonym ekranie i bez GPS? Chętnie bym zmienił na A129, ale że mam 2 x A119S to moim zdaniem troszkę mija się z celem Tongue

Odpowiedz
@pizdys, Twoje testy są wręcz niewiarygodne, na ten również warto było czekać z cierpliwością, jest rewelacyjny.
Dyktator Viofo moim zdaniem broni się dzielnie, a jeszcze po ostatnich info, że będzie tryb parkingowy Low-Bitrate (Huraaaa Big Grin ) w ich kamerkach robią się jeszcze bardziej atrakcyjne w swojej cenie.

(24-06-2018, 10:19:56)mfcx napisał(a): @pizdys ile prądu pobiera A129 przy wyłączonym ekranie i bez GPS? Chętnie bym zmienił na A129, ale że mam 2 x A119S to moim zdaniem troszkę mija się z celem Tongue

To jest odwieczny dylemat, dwie osobne kamerki czy jeden dual.
Ja osobiście pozostałbym na Twoim miejscu przy układzie 2x A199S, są praktycznie takie same sprzętowo jak A129 Dual, a przy dwóch kamerkach, przy awarii np. przedniej kamerki, zawsze można w tym momencie sobie ją przerzucić z tyłu do przodu, przynajmniej z przodu jest wtedy rejestrowany obraz.
Punkty: 0
Kamery: Przód - CVR-A7810-G PRO / Tył - Mobius ActionCam V3 Lens C2

Odpowiedz
(21-06-2018, 17:29:21)pizdys napisał(a): naprawde milo slyszec, ze podobalo sie wam porownanie Smile
(...)
Co mnie lekko zaskoczylo to to, ze kiedy jeszcze jest w nocy dosyc mocno oswietlona ulica to 2K "dyktatora" nie ustepuje 4K BV, i widac to np na scenie z "defibrylatorem" czerwnona budka telefoniczna:
https://www.youtube.com/watch?v=kTyAhxooigE

Podobało, podobało. Dużo rzetelnej pracy włożone.

Jeden szczegół, już montażowy, jest taki, że rozdzielczości i jasności obrazów akurat w scenach z defibrylatorem (czas około 7:30-7:55) sugerują omyłkową zamianę górnej pary obrazów z dolną (1 <-> 3 oraz 2 <-> 4).

Co do jasności obrazu DR750S w nocy, to jest on sztucznie podbity przez oprogramowanie i wyłączoną redukcję szumów. W A129 z kolei szumy są zredukowane całkowicie, a więc jest jeszcze duże pole do rozjaśniania.

Odpowiedz
dzieki @rha, faktycznie wkradl sie blad, i obrazy zostaly zamienione w tym momencie: (2 pierwsze z 2 dolnymi).
https://youtu.be/kTyAhxooigE?t=7m50s
dodam nakladke YT z adnotacja. zobacze czy reupload da sie zrobic. Moze uda mi wrzucic kilka nowych scen i na nowo wysle chyba film.

Odpowiedz
Materiał porównawczy jest idealny. Po za tym świetny montaż filmów i podkład muzyczny!!!
BTW. Jestem na tym forum prawie 4lata i nigdy nie widziałem ch...wego filmu od @pizdys a! Zawsze jest to materiał godny uwagi i dający dużo poglądu na prezentowane kamery!
Więc @pizdys nie ma sensu pytać czy się podoba, bo to pytanie retoryczne!

Ładnie w ruchu wypadła VIOFO A129. Jednak matryca Sony robi robotę w nocy. Natomiast wyszła nawet lepiej od DR750S.
VIOFO jakby lepiej programowo dostosowało się do matrycy IMX291 od BlackVue
[Obrazek: eb89e3b3e5d9ba86med.jpg]
Dorobek:
[Obrazek: 83499d32530b3287gen.jpg]
Formatting SD card. Please not disconnect the power...      We starting.

Odpowiedz
Panowie, a jak do tego zestawienia ma się DOD RC500S? Trochę jest na rynku, ale A119 dłużej i daje radę a DOD z tego co pamiętam źle nie wypadł a pewnie już kilka aktualizacji dostał i ma tryb parkingowy low bitrate.

Odpowiedz

Skocz do:

Browsing: 1 gości