• Witamy w serwisie AutoWrzuta.pl
  • Zapraszamy na strony naszych Partnerów!
  • Chcesz, żeby Twój film był w tv? Czytaj ogłoszenia!
Witaj! Logowanie Rejestracja

Ocena wątku:
  • 1 głosów - średnia: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Jaką kamerkę mam kupić ?
(10-07-2018, 16:02:38)pizdys napisał(a): karty Sandisk High Endurance sa do kamer ale ich zywotnosc nie jest dokladnie znana bo sa one za krotko ekspolatowane na runku. Osobiscie sndiska zle ocenialem za ich poprzednie karty (byly bardzo slabe).

ale te karty oparte są o pamięci MLC więc to chyba dobrze wróży wiem że najlepsza byłaby transcend, ale cena to kosmos.
Jaka karta 64gb w stosunku cena/jakość jest najlepsza ??
Aktualny dorobek:

[Obrazek: aktualny-dorobek.jpg]

Odpowiedz
Jak MLC to dobrze, zakladac mozna tu cos w stylu "odbicia sie od dna" firmy Sandisk i juz tylko moze byc lepiej Wink

Moim zdaniem Samsunga juz nic nie przebije, lata potwierdzily niezawodnosc przy zachowaniu dobrej ceny (samsung EVO).
Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym.
Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyny.
[Obrazek: untitled1.png]

Odpowiedz
(10-07-2018, 18:16:23)pizdys napisał(a): Jak MLC to dobrze, zakladac mozna tu cos w stylu "odbicia sie od dna" firmy Sandisk i juz tylko moze byc lepiej Wink

Moim zdaniem Samsunga juz nic nie przebije, lata potwierdzily niezawodnosc przy zachowaniu dobrej ceny (samsung EVO).

Mówimy o tej pomarańczowej? Gdzieś widziałem dyskusję na temat U1 i U3 że ta pierwsza podobno była niezawodna a z tą U3 są jakieś przejściowe kłopoty.

Więc dlatego pytam która na chwilę obecną z dostępnych jest najlepsza ... najlepiej jakiś link do sklepu.
Aktualny dorobek:

[Obrazek: aktualny-dorobek.jpg]

Odpowiedz
Z Samsungami Evo U3 nie ma żadnego problemu. Potwierdzone organoleptycznie.

Sent from my ONEPLUS A5000 using Tapatalk
Dawid Lorenz

Sklep WR24.PL - kamery samochodowe, kamery sportowe, monitoring IP
...z kuponem AUTOWRZUTA forumowicze kupują taniej :-)

Odpowiedz
(10-07-2018, 18:18:45)KingOfLeon napisał(a):
(10-07-2018, 18:16:23)pizdys napisał(a): Jak MLC to dobrze, zakladac mozna tu cos w stylu "odbicia sie od dna" firmy Sandisk i juz tylko moze byc lepiej Wink

Mówimy o tej pomarańczowej? Gdzieś widziałem dyskusję na temat U1 i U3 że ta pierwsza podobno była niezawodna a z tą U3 są jakieś przejściowe kłopoty.

Więc dlatego pytam która na chwilę obecną z dostępnych jest najlepsza ... najlepiej jakiś link do sklepu.

Moim zdaniem pomarańczowe Evo jest rozsądnym wyborem. Mam 64,128 a teraz używam 256. Wszystkie U3 i działają bez zająknięcia nawet gdy w aucie jest 60 stopni. Polecam
Co do cen, to do niedawna były niezłe w komputroniku, bo kupiłem 256 za 330 zł ale niestety podnieśli ceny jak wszyscy bo wakacje i jest duża sprzedaż.
Dzisiejsze najtańsze oferty z dostawą na pomarańczowe Evo jakie są to:
- 64 GB https://www.mediaexpert.pl/karty-pamieci..._spo=false
- 128 GB https://www.net-s.pl/index.php?id=3&c=54...dapter&w=c
- 256 GB https://www.morele.net/karta-pamieci-sam...u-1700018/
Było: Eyes Tongue
Było: A119S GPS + Evo 128 GB + OAS Graphene 6000
Jest: A129Duo GPS + Evo 256 GB + OAS Graphene 6000

Odpowiedz
(10-07-2018, 18:18:45)KingOfLeon napisał(a):

tak jak pisze @evad, prawdopodobnie nie ma obaw

jeszcze zobacz tutaj:
http://www.autowrzuta.pl/showthread.php?...#pid264872

[Obrazek: 201807qfq.jpg]
Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym.

Odpowiedz
(10-07-2018, 18:34:47)evad napisał(a): Z Samsungami Evo U3 nie ma żadnego problemu. Potwierdzone organoleptycznie.

Jak na razie potwierdzam. W VIOFO A129 działa duużo lepiej niż GOODRAM dedykowany do rejestratorów.
Dorobek:
[Obrazek: 83499d32530b3287gen.jpg]
Formatting SD card. Please not disconnect the power...      We starting.

Odpowiedz
Witam panowie wybieram właśnie kamerkę do auta dla mojego męża . za tydzień ma urodziny .Przeszukałam i przeczytałam już kilka forum dyskusyjnych i chciałam się utwierdzić w swoim przekonaniu .
wybrałam model Viofo A119 z modułem GPS do tego zestawu kartę pamięci samsung pomarańczowy 128GB/
proszę o poradę czy to będzie dobry zestaw na prezent ,czy może mam wybrać inny model?

Odpowiedz
(11-07-2018, 14:19:55)Go$ia napisał(a): Witam panowie wybieram właśnie kamerkę do auta dla mojego męża . za tydzień ma urodziny .Przeszukałam i przeczytałam już kilka forum dyskusyjnych i chciałam się utwierdzić w swoim przekonaniu .
wybrałam model Viofo A119 z modułem GPS do tego zestawu kartę pamięci samsung pomarańczowy 128GB/
proszę o poradę czy to będzie dobry zestaw na prezent ,czy może mam wybrać inny model?

To świetny prezent i super niespodzianka dla każdego faceta. Wybór kamerki i karty optymalny w relacji cena/jakość. Oczywiście zakup z pewnego źródła doradzam.
Było: Eyes Tongue
Było: A119S GPS + Evo 128 GB + OAS Graphene 6000
Jest: A129Duo GPS + Evo 256 GB + OAS Graphene 6000

Odpowiedz
@Go$ia, wiatamy na forum, tak jest to jedna z bardzej uznanych kamer, na wielu forach zdobyla wielu zadowolonych wlascicieli, nawet na naszym forum przeprowadzona ankieta potwierdza ze jest ona "polecana" i zadowolonych nie brakuje:

http://autowrzuta.pl/polls.php?action=sh...lts&pid=54

technicznie kamera opiera sie o podzespoly ktore mozna znalezc w 2 - 3x drozszych kamerach, kontrukcyjnie jest zudowana bardzo dobrze i solidnie i smialo konkuruje z TOP kamerami nawet za 2500zl, zobacz to porownanie:
https://www.youtube.com/watch?v=kTyAhxooigE

Na naszym forum znajdziesz tematy o tej kamerze i wiele cennych informacji, ale juz wiemy, ze wszystkie drobne wady i zgloszenia przez wlascicieli sugerujace poprawki zostaly dawno wprowadzone, a obecnie oczekuje sie jedynie na poprawe trybu parkingowego - producent obiecal wprowadzic naprawde ciekawy tryb parkingowy LOW-Bitrate o ktorym wiecej znajdziesz tutaj:
http://autowrzuta.pl/showthread.php?tid=14329

podsumowujac w tej cenie co kosztuje Viofo (do 500 a nawet 1000zl) nie znajdziesz lepiej nagrywajacej kamery, oraz tak dobrze zbudowanej).

Viofo ma serie kamer:
A119 - kamera nagrywa naprawde ostry i wyrazny obraz w dzien (2K), aktualnie nokautuje ona jakoscia nagrywania niemal 95% kamer na rynku, w nocy wypada slaniej bo jej matryca ma duza ilosc pixeli, kosztem ich wielkosci (sa male i malo czule).

A119S - to kamera z nowoczesna matryca Sony, przystosowana do nagran w nocy, co za tym idzie, w dzien wypadnie gorzej od A119 (szczegonie dlatego bo nie ma 2K), ale w nocy jej czulosc jest rekordowo wysoka, zobacz tutaj wszystkie za i przeciw A119S / A119:
http://www.autowrzuta.pl/showthread.php?...#pid264386

A129 DUO, to nowa kamera opierajaca sie o 2X Matryce Sony (taka sama jak w A119S), co za tym idzie jakosc jest taka jak w A119S ale dla 2 kamer.
ma ona WiFi jako pierwsza z serii i zdobywa szybko popularnosc.

pół żartem pół serio
Geralnie kamery Serii A119 - na naszym forum zdobyly przydomek "Dyktator" bo narzucaja jakosc nagran w cenie nieosiagalnej przez konkurencyjne kamery.
Chodza pogloski ze Nostradamus przwidzial upadek "Dyktatora" Viofo na rok 2019 Wink

Odpowiedz
@Go$ia, a jaka kwotę chcesz przeznaczyc na kamerę łącznie z kartą mSD?
Dorobek:
[Obrazek: 83499d32530b3287gen.jpg]
Formatting SD card. Please not disconnect the power...      We starting.

Odpowiedz

Skocz do:

Browsing: 8 gości