• Witamy w serwisie AutoWrzuta.pl
  • Zapraszamy na strony naszych Partnerów!
  • Chcesz, żeby Twój film był w tv? Czytaj ogłoszenia!
Witaj! Logowanie Rejestracja

Ocena wątku:
  • 1 głosów - średnia: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Jaką kamerkę mam kupić ?
(11-07-2018, 15:38:25)luk4as napisał(a): A ja bym nie polecił autorejestratory.pl

Co to za niby Polski Dystrybutor skoro nie ma w sprzedaży topowej kamery A129 ?

Jakoś słabo prosicie o te polskie instrukcje skoro ja mam polska do A129 .....

Jedyny i słuszny dostawca Viofo w Polsce to WR24

hehe chyba płacą Tobie za tą reklamę hahaha

ja szukałem instrukcji do A119, obdzwonilem kilka sklepów i wszyscy mieli tylko w EN lub DE,
jak autorejestratory.pl do mnie oddzwoniły to podesłali linka do pobrania instrukcji w PL bez żadnego problemu,
a uwierz mi że przeszukałem wczoraj pół sieci Smile

Jedyny i słuszny to jest sąd ostateczny Wink
Aktualny dorobek:

[Obrazek: aktualny-dorobek.jpg]

Odpowiedz
(11-07-2018, 15:25:00)luk4as napisał(a): Mąż będzie miał duala, wifi - a to fajna sprawa, sam często łącze się z kamerą przez Wifi - podgląd online, wszystko widzisz na 6 calach a nie malych 2 calach gdzies przy podsufitce....

W A129 jest podgląd online?

Wysłano ze smartfona

Odpowiedz
Nie ma, jedynie bezpośrednie połączenie po wifi.

Odpowiedz
(11-07-2018, 17:15:26)KingOfLeon napisał(a):
(11-07-2018, 15:38:25)luk4as napisał(a): A ja bym nie polecił autorejestratory.pl

ja szukałem instrukcji do A119, obdzwonilem kilka sklepów i wszyscy mieli tylko w EN lub DE,
jak autorejestratory.pl do mnie oddzwoniły to podesłali linka do pobrania instrukcji w PL bez żadnego problemu,

Dzwoniłeś do wr24.pl? Jeśli tak i otrzymałeś informację, że nie mają instrukcji, to daj mi znać. Dzięki.

Sent from my ONEPLUS A5000 using Tapatalk
Dawid Lorenz

WR24.PL - najlepsze rejestratory jazdy i kamery sportowe
Partner AutoWrzuta.pl

Odpowiedz
Tak jest podglad na zywo na telefonie po podlaczeniu po wifi

Odpowiedz
(11-07-2018, 20:01:03)evad napisał(a):
(11-07-2018, 17:15:26)KingOfLeon napisał(a):

Dzwoniłeś do wr24.pl? Jeśli tak i otrzymałeś informację, że nie mają instrukcji, to daj mi znać. Dzięki.

Nigdzie nie napisałem że dzwoniłem do wr24, dzwoniłem do 3 sklepów i nie mieli instrukcji tylko sklep w którym kupiłem miał manuala w pliku pdf.
Podobno L.....G...... czy jak tam ją zwą sprzedają kamery bez polskiej instrukcji.

Na wr24 to chyba sprawdzałem na waszej pomocy online czy jakoś tak i tam nie było,
dopiero po kontakcie ze strony autorejestratory podali mi link do instrukcji po polsku,
o tutaj jakby ktoś potrzebował

https://www.viofopolska.pl/kamera-viofo-a119-v2

Wcześniej przeszukałem pół forum i pół internetu za polską instrukcją.
Aktualny dorobek:

Odpowiedz
Nie pisałeś, że dzwoniłeś do WR24, dlatego się upewniałem, bo jeśli mamy taką możliwość, to zawsze taką instrukcję udostępniamy na życzenie. Gdybyś potwierdził, że w WR24 takiej instrukcji na życzenie nie otrzymałeś, to byłaby reprymenda dla chłopaków w biurze.

Autoryzowany dystrybutor Viofo w Polsce, czyli firma Luxury Goods z Krakowa sprzedaje wszystkie kamery z własną polską instrukcją drukowaną (pierwsza "gorąca" partia A129 jeszcze ich nie miała, ale na życzenie każdemu udostępniamy pdf, a obecne partie powinny być już z instrukcjami). Oferta Viofo w WR24 pochodzi właśnie z ich dystrybucji, więc temat znam z pierwszej ręki.

Dawid Lorenz

Partner AutoWrzuta.pl

Odpowiedz
@evad a co to jest za autorejestratory.pl 

Drugi oficjalby dystrybutor ?

Odpowiedz
(11-07-2018, 20:35:31)evad napisał(a): ..."gorąca" partia A129 jeszcze ich nie miała, ale na życzenie każdemu udostępniamy pdf
Evad, a możesz udostępnić do A129 pdf?

Odpowiedz
(11-07-2018, 21:04:11)marekelb napisał(a):
(11-07-2018, 20:35:31)evad napisał(a): ..."gorąca" partia A129 jeszcze ich nie miała, ale na życzenie każdemu udostępniamy pdf
Evad, a możesz udostępnić do A129 pdf?
Jasne, ale mam prośbę, by napisać do bok@wr24.pl - z biura odeślą na życzenie. W kwestii wystawienia pdf do pobrania, jeśli będzie zgoda dystrybutora, to też wystawimy gdzie trzeba.

Dawid Lorenz

Partner AutoWrzuta.pl

Odpowiedz
(11-07-2018, 20:35:31)evad napisał(a): Nie pisałeś, że dzwoniłeś do WR24, dlatego się upewniałem, bo jeśli mamy taką możliwość, to zawsze taką instrukcję udostępniamy na życzenie. Gdybyś potwierdził, że w WR24 takiej instrukcji na życzenie nie otrzymałeś, to byłaby reprymenda dla chłopaków w biurze.

Autoryzowany dystrybutor Viofo w Polsce, czyli firma Luxury Goods z Krakowa sprzedaje wszystkie kamery z własną polską instrukcją drukowaną (pierwsza "gorąca" partia A129 jeszcze ich nie miała, ale na życzenie każdemu udostępniamy pdf, a obecne partie powinny być już z instrukcjami). Oferta Viofo w WR24 pochodzi właśnie z ich dystrybucji, więc temat znam z pierwszej ręki.

Po prostu zdziwiłem się że sklepy do których dzwoniłem nie miały takowej instrukcji, więc albo mnie zbywali albo jak to potwierdziło 2 sprzedawców mają tylko EN lub DE. Absurdem jest że w necie brakuje instrukcji w PL. Całe szczęście że udało mi się uzyskać od chłopaków u których kupiłem i nie robili z tego cyrków tylko podali link gdzie pobrać.
Aktualny dorobek:

Odpowiedz

Skocz do:

Browsing: 2 gości