• Witamy w serwisie AutoWrzuta.pl
  • Zapraszamy na strony naszych Partnerów!
  • Chcesz, żeby Twój film był w tv? Czytaj ogłoszenia!
Witaj! Logowanie Rejestracja

Ocena wątku:
  • 1 głosów - średnia: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Jaką kamerkę mam kupić ?
Witam wszystkich,
Czy zakup Xiomi 70Mai Dash Cam Pro jest dobrym pomysłem czy znajdzie się coś lepszego w cenie do 300zł?

Odpowiedz
(03-10-2018, 11:10:44)Sebastian_M26 napisał(a): Witam wszystkich,
Czy zakup Xiomi 70Mai Dash Cam Pro jest dobrym pomysłem czy znajdzie się coś lepszego w cenie do 300zł?

Nasz admin napisał o niej obszerny elaborat poczytaj tutaj
O, i dołożył jeszcze coś tutaj , działa jak przecinak Wink
Punkty: 0
Kamery: Przód - CVR-A7810-G PRO + EVO 128GB / Tył - Mobius ActionCam V3 Lens C2 + EVO+ 64GB

Odpowiedz
(02-10-2018, 21:10:07)brzoza napisał(a): Tak z ciekawości, co ile zmieniacie kamerki?

po co zmieniać coś co działa i robi to dobrze?

Odpowiedz
Hej, co polecacie na przód + tył do 1500zł? Zastanawiam się nad dod ls500w+. Dodam, że chciałbym co jakiś czas korzystać z trybu parkingowego na zwykłym powerbanku.

Odpowiedz
@jakub0,
Witamy na forum
Tutaj porzeczytaj o ls500w+ / rc500s / ls475w+ (to samo):
http://www.autowrzuta.pl/showthread.php?...#pid266736
Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym.
Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyny.
[Obrazek: untitled1.png]

Odpowiedz
Dzięki.
Czy w VIOFO A129 dual jest już dostępny tryb low bitrate? Nie wiem, nie mogę znaleźć, ale jakieś filmy na youtube z nim są, to chyba ma?
Jak działa załączanie trybu parkingowego w wideorejestratorach tak w ogóle? Jak gdzieś zaparkuję muszę to wyklikać, czy to jest w jakiś sposób włączane automatycznie (low bitrate + zasilanie ze zwykłego powerbanka/bateryjki)?

Odpowiedz
W temacie o kamerze A129 jest ostatnie 50 stron poswiecone trybowi Low-Bitrate (LB).
Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym.

Odpowiedz
same lenie na tym forum ... poza kilkoma wyjątkami Wink

Odpowiedz
@luk4as, ale zobacz jakie opanowanie z mojej strony Smile
jedno pytanie mozna zadawac mi codziennie a ja nic, odpowiadam jakbym pierwsze slyszal....

zaraz ktos zapyta jaka karta do Viofo A129.... "EVO czy EVO+ ?" i zgadnij co odpisze? Big Grin
no chyba ze przy komputerze mnie nie bedzie i ktos inny "nie wytrzyma" i wybuchnie Wink

Odpowiedz
Z mojej strony wielki szacunek za taką postawę.

Poszło mobilnie.
[Obrazek: bez2.png]

Odpowiedz
@marekelb widzisz jaki jest @pizdys .... a dla mnie nie chciał nawet sprawdzić tego G sensora, żeby potwierdzić moje obawy, że przejdzie między trybami w dalszym ciągu jest inicjowane przez G sensor i beta v2 nie została dobre poprawiona ....

@pizdys ale ciesze się, ze nie pisałeś kolejnego wywody tylko grzecznie odesłałeś do strony numer 50 ;P

Odpowiedz

Skocz do:

Browsing: 14 gości