• Witamy w serwisie AutoWrzuta.pl
  • Zapraszamy na strony naszych Partnerów!
  • Chcesz, żeby Twój film był w tv? Czytaj ogłoszenia!
Witaj! Logowanie Rejestracja

Ocena wątku:
  • 1 głosów - średnia: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Jaką kamerkę mam kupić ?
(18-07-2018, 23:32:09)KingOfLeon napisał(a):
(18-07-2018, 22:54:15)Loczeski napisał(a): Hej, tak na szybko.
Do 350zł aktualnie tylko w Polsce to będzie Xaomi Yi Dash  + do tego  Samsung Evo 32gb ?
Znajoma szuka dla chłopa, a ja w tej cenie to kompletnie się nie orientuje.
Polecałem A119 z chin ale niestety odpada z przyczyn technicznych.

To poleć A119 z PL do kupienia na ceneo za 369 PLN, chyba że to budżet łączny Smile na kamerę z kartą
osobiście dołożyłbym do A119 Smile
 Niestety 350zł i w tym karta to max, także odpada i raczej zostanie ten Ksiaomi ; )

Odpowiedz
@Loczeski, zgadza sie problem z luzami na mocowaniu to typowy problem szczegolnie pierwsze wersje byly na to narazone, domyslam sie z PINami byl problem? Taki jak tu?
http://www.autowrzuta.pl/showthread.php?...#pid252220
Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym.
Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyny.
[Obrazek: untitled1.png]

Odpowiedz
@pizdys hmm, jestem prawie pewny że w moim module gps są inne piny czyli domniemam że nowsza wersja.
Próbowałem tego rozwiązania(link), ale tak jak już wspomniałem nie działa to na mojej wersji i wg. informacji jakie znalazłem mam jakaś starszą wersje i dlatego ten patent nie działa. Pokręcone to...i aktualnie śmigam na zasilaniu podłączonym bezpośrednio do kamerki.
Jutro sprawdzę ten moduł.

Odpowiedz
(14-07-2018, 21:30:00)maselko napisał(a): Wiecie może coś o jakiś nowych kamerkach na horyzoncie?
Tak, jest kilka rozwijanych projektow w tym:
- boxy z 2 kamerami 4K a kablu (box bedzie chowany np w schowku co ograniczy temp pracy)
- kamery z C mount (to wiekszy objektyw niz M12), pozwala to na uzycie matrycy z wiekszym pixelem i rozdzielczoscia, ale prace utknely gdzies na problemach z ruchem soczewek kiedy temp wzrasta (utrata ostrosci np latem)

Pewnie nowe matryce od producentow beda ruszac wszystko "do przodu" wraz z CPU, novatek wykupil firme Grain Media wiec tez spodziewac sie mozna "progresu" z ich CPU.

4K to temat priorytetowy dla wielu producentow...
Sony safety coocon mial byc ale nie wiem co sie stalo i na czym ta kamera stoi...
Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym.
Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyny.
[Obrazek: untitled1.png]

Odpowiedz

Skocz do:

Browsing: 3 gości