• Witamy w serwisie AutoWrzuta.pl
  • Zapraszamy na strony naszych Partnerów!
  • Chcesz, żeby Twój film był w tv? Czytaj ogłoszenia!
Witaj! Logowanie Rejestracja

Ocena wątku:
  • 1 głosów - średnia: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Jaką kamerkę mam kupić ?
(08-09-2019, 18:23:14)deltoro napisał(a):
(07-09-2019, 20:19:49)pizdys napisał(a): Adapter ma wbudowany modul ktory zapobiega wyladowaniu sie akumulatora,
Ale i tak 8godzin na kamere DUO to duzo, i obawiam sie ze przy rozsadnym ustawieniu adaptera (12.4V = 80% naladowania) nie osiagniesz tego czasu.
Spodziewam sie okolo 5-6godzin

Spoko 8 godzin na aku pójdzie - sprawdzone organoleptycznie na A129 DUO GPS. Zabezpieczenie miałem ustawione na 12V. Żadnych problemów przy odpalaniu diesla. Jedyny mankament jak pisałem to to, że komputer widzi dodatkowe obciążenie przy wyłączonym zapłonie i ciągle pyszczy, że akumulator jest rozładowany.
To ile ten akumulator ma V że w 8h nie spada poniżej 12V?

Sent from my SM-G930F using Tapatalk

Odpowiedz
No 12V to taki juz niebezpieczy poziom, jezdzic musisz kilka godzin aby go podladowac....
Ja bym nie schodzil nizej niz 12.4v
Komp piszczy, bo widzi anomalie, mozliwe ze odlacza systemy jak alarm, abys odpalil,

[Obrazek: bee33e3900f485e036ab48387b4b2e54.jpg]
Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym.
Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyny.
[Obrazek: untitlvdv.png]

Odpowiedz
(08-09-2019, 18:56:12)bodino napisał(a):
(08-09-2019, 18:23:14)deltoro napisał(a):
(07-09-2019, 20:19:49)pizdys napisał(a): Adapter ma wbudowany modul ktory zapobiega wyladowaniu sie akumulatora,
Ale i tak 8godzin na kamere DUO to duzo, i obawiam sie ze przy rozsadnym ustawieniu adaptera (12.4V = 80% naladowania) nie osiagniesz tego czasu.
Spodziewam sie okolo 5-6godzin

Spoko 8 godzin na aku pójdzie - sprawdzone organoleptycznie na A129 DUO GPS. Zabezpieczenie miałem ustawione na 12V. Żadnych problemów przy odpalaniu diesla. Jedyny mankament jak pisałem to to, że komputer widzi dodatkowe obciążenie przy wyłączonym zapłonie i ciągle pyszczy, że akumulator jest rozładowany.
To ile ten akumulator ma V że w 8h nie spada poniżej 12V?

Sent from my SM-G930F using Tapatalk
Standardowy 74Ah.Teraz mam powerbanka, więc komputer już nic nie zgłasza. Napięcie na aku mam w okolicy 12,56V. Powerbank ładowany jest tylko w czasie jazdy.

Ale tak patrząc na zużycie energii, to przez 8h, zaokrąglając, A129 Duo pociągnie 4Ah, więc to jakieś 6%. Myślę, że nie zejdziemy niżej niż do 80% naładowania aku. A to go nie przewróci. Czytałem, że obecne BMSy samochodowe trzymają naładowanie aku pomiędzy 50-85%. Problemem może być tylko krótka droga do/z pracy.
A129G DUO GPS + EVO 256GB
Ford Mondeo TDCi 2.0L PowerShift 2013

Odpowiedz
https://www.youtube.com/watch?v=PGJKKZIViGM

Malo brakowalo.... a wasz admin @pizdys bylby juz na tamtym swiecie....   Angel

Nagranie z kamery Thinkware Q800 PRO 2K...
Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym.

Odpowiedz
Ale jak to? Na filmie nic specjalnego nie widać, po za możliwością stłuczki.
[Obrazek: bez2.png]

Odpowiedz
(13-09-2019, 15:50:00)marekelb napisał(a): Ale jak to? Na filmie nic specjalnego nie widać, po za możliwością stłuczki.

Wlasnie Wink

Odpowiedz
No to dobrze, że to tylko o to chodziło, bo już myślałem, że coś poważnego się stało.
[Obrazek: bez2.png]

Odpowiedz

Skocz do:

Browsing: 3 gości