Witaj! Logowanie Rejestracja


Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Instrukcja do A119PRO
#23
(18-07-2018, 16:57:11)evad napisał(a): Nie wiem skąd pogłoska, że w A119 PRO z dystrybucji Luxury Goods nie ma polskiej instrukcji. Pewnie jakiś FAKE NEWS albo konkurencja Wink
[Obrazek: img0129.jpg]

...albo konkurencja...
Dorobek:

[Obrazek: fb290283930ed40cgen.jpg]
Formatting SD card. Please don't disconnect the power...      We starting.




 
Odpowiedz
#24
(18-07-2018, 16:57:11)evad napisał(a): Nie wiem skąd pogłoska, że w A119 PRO z dystrybucji Luxury Goods nie ma polskiej instrukcji. Pewnie jakiś FAKE NEWS albo konkurencja Wink
[Obrazek: img0129.jpg]

Ja to napisałem pierwszy i to żadna konkurencja ani fakenews, kupiłem pewnie z pierwszej dostawy i mam tylko w wersji EN
Mylić się jest rzeczą ludzką, więc popraw mnie jeśli się mylę Tongue

Było: Eyes Tongue
Było: A119S GPS + Evo128GB + Graphene
Jest: A129Duo GPS + Evo256GB + Graphene
 
Odpowiedz
#25
Spoko, żartowałem oczywiście. Doprecyzowując - wszystkie kamery z dystrybucji LG (nie tylko Viofo) mają polskie instrukcje. Jej brak wynika na 99% z pomyłki pakowacza, bowiem te instrukcje są ręcznie dokładane do pudełek po dostawie z fabryki (ewentualnie kamery z wczesnych partii, dla których jeszcze nie zdążono przygotować wersji PL). W takich sytuacjach oczywiście na życzenie udostępniamy instrukcję w PDF.
Dawid Lorenz

Wideorejestratory24.pl
Wideorejestratory.pl
Z kuponem AUTOWRZUTA forumowicze kupują taniej :-)
 
Odpowiedz
#26
(18-07-2018, 17:04:22)evad napisał(a): Spoko, żartowałem oczywiście. Doprecyzowując - wszystkie kamery z dystrybucji LG (nie tylko Viofo) mają polskie instrukcje. Jej brak wynika na 99% z pomyłki pakowacza, bowiem te instrukcje są ręcznie dokładane do pudełek po dostawie z fabryki (ewentualnie kamery z wczesnych partii, dla których jeszcze nie zdążono przygotować wersji PL). W takich sytuacjach oczywiście na życzenie udostępniamy instrukcję w PDF.

A w szczególności, kto jak kto ale to właśnie @evad mi sprzedał wybrakowane A129Duo bez PL instrukcji Big GrinBig GrinBig GrinBig Grin
Teraz się martwię czy czasem mi nie wybuchnie, albo niewłaściwie ją używam przy robieniu soku z marchewki Big GrinBig GrinBig GrinBig Grin
Mylić się jest rzeczą ludzką, więc popraw mnie jeśli się mylę Tongue

Było: Eyes Tongue
Było: A119S GPS + Evo128GB + Graphene
Jest: A129Duo GPS + Evo256GB + Graphene
 
Odpowiedz
#27
Mi też @evad sprzedał bez instrukcji PL, ale ja mam papier toaletowy w domu, więc mi nie potrzebna ta instrukcja Tongue
Dorobek:

[Obrazek: fb290283930ed40cgen.jpg]
Formatting SD card. Please don't disconnect the power...      We starting.




 
Odpowiedz
#28
Pierwszą partię A129 odbierałem w Krakowie od LG osobiście jakąś godzinę po dostarczeniu dostawy z fabryki, wtedy instrukcja była jeszcze under construction. Smile
Dawid Lorenz

Wideorejestratory24.pl
Wideorejestratory.pl
Z kuponem AUTOWRZUTA forumowicze kupują taniej :-)
 
Odpowiedz
#29
(18-07-2018, 17:33:25)evad napisał(a): Pierwszą partię A129 odbierałem w Krakowie od LG osobiście jakąś godzinę po dostarczeniu dostawy z fabryki, wtedy instrukcja była jeszcze under construction. Smile

Nie wiem czy wybaczę, chyba zwrócę sprzęt jako niepełnowartościowy Tongue
Mylić się jest rzeczą ludzką, więc popraw mnie jeśli się mylę Tongue

Było: Eyes Tongue
Było: A119S GPS + Evo128GB + Graphene
Jest: A129Duo GPS + Evo256GB + Graphene
 
Odpowiedz
#30


Dorobek:

[Obrazek: fb290283930ed40cgen.jpg]
Formatting SD card. Please don't disconnect the power...      We starting.




 
Odpowiedz
#31
Sugeruje aby nie pisac LG bo jeszcze prawdziwe LG zabierze glos, i w temacie zrobi sie niezly bajzel... Big Grin

Ps. Przypominam, ze rozmawiamy o bezobslugowej kamerze Viofo A119 PRO.
A nie o bombie atomowej marki L.G. Wink
Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym.
Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyny.
[Obrazek: untitlvdv.png]
 
Odpowiedz
#32
Fakt ja nie wiedziałem o co chodzi z kilkoma funkcjami w a119 i potrzebowałem instrukcji PL,
swoją wywaliłem z opakowaniem i na szczęście ją otrzymałem pdf'a od sprzedawcy Smile

Notabene nie wiem co to za problem żeby instrukcja była ogólnodostępna?????
Aktualny dorobek:

[Obrazek: aktualny-dorobek.jpg]
 
Odpowiedz
  


Skocz do:


Browsing: 1 gości