• Witamy w serwisie AutoWrzuta.pl
  • Zapraszamy na strony naszych Partnerów!
  • Chcesz, żeby Twój film był w tv? Czytaj ogłoszenia!
Witaj! Logowanie Rejestracja

Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Zapytaj Viofo
@luk4as
nadal czekamy na zatwierdzenie nas jako Autoryzowanych dystrybutorów, obecnie mamy status Bezpośrednich dystrybutorów. Poszukiwania "januszy biznesu" ogranicz do swojego Białegostoku Smile

My nadal będziemy robić to co umiemy najlepiej, z pasją i zaangażowanie obsługiwać klientów Smile ostatecznie zdanie ponad 1.000 klientów jest dla nas o wile bardziej cenne niż zdanie jednego malkontenta który nie potrafi nic innego poza jęczeniem Smile

BTW
Tęsknimy za czasami kiedy faceci mieli jaja i nie musieli podbudowywać swojego ego w internecie jęcząc jak za przeproszeniem stare baby Wink

Postaram sie dzisiaj dowiedziec dlaczego weryfikacja dokumentow u Was tak dlugo trwa.

A co mi do Bialegostoku Smile ? Sam jestes "sledziem" ...

@ViofoPolska ja tam nie wnikam w wasza orientacje ale od moich jaj precz Smile

(23-10-2018, 01:41:41)ViofoPolska napisał(a): My nadal będziemy robić to co umiemy najlepiej, z pasją i zaangażowanie obsługiwać klientów Smile ostatecznie zdanie ponad 1.000 klientów jest dla nas o wile bardziej cenne niż zdanie jednego malkontenta który nie potrafi nic innego poza jęczeniem Smile
Moim skromnym zdaniem, sposób w jaki dołączyli`scie do użytkowników tego forum był za bardzo spektakularny i pyszałkowaty. z wielką pompą  wparadowaliście z buciorami do naszego ogródka ,mamiąc wszystkich tematycznym nickiem,gdzie wszyscy myśleli że to naprawdę coś renomowanego i szanowanego, a tu okazuje sie ze to tylko zwykły  sprzedawca z przerośniętym ego, który ma strasznie wysokie mniemanie o swojej profesji i nie szanuje innych którzy są tu od bardzo dawna i oprócz tego ze też sprzedają, to w bardzo duzym stopniu współtworzą to forum poświęcając swój czas na testy. porównania i fachowe porady dla wszystkich, a wy prócz super promocji cenowych nie robicie nic, mało tego, przywłaszczacie sobie forumowa wiedzę i wykorzystujecie dla swoich potrzeb wzbogacając swoja stronę sklepu,dumnie chwaląc się reklamowaniem tego forum. AW nie potrzebuje reklamy bo dzięki takim pasjonatom  jak @pizdys, nie ma czegoś podobnego w kraju, a przynajmniej ja nie znalazłem. Na samym początku zabrakło wam pokory i dlatego jest jak jest, poza tym takie słowne przekomarzanie się w postach bardzo żle o was świadczy. ja mam swoją zasad`e ze nie wchodzę tam gdzie mnie nie chcą.A mieliście bardzo złe wejście, i trudno będzie to  naprawić.Moze warto o tym pomyśleć?
ja ze swojej strony zyczę Wam jeszcze więcej zadowolonych klientów waszego sklepu, ale tutaj na obecna chwilę nie macie "dobrych notowań"

Na marginesie tej fascynującej "dyskusji" chciałbym odnieść się do jednej konkretnie kwestii, która mnie trochę uwiera w kontekście WR24 i  "zaprzyjaźnionej strony" od @ViofoPolska.

Cytat:Zapraszamy na zaprzyjaźnioną stronę http://autorejestratory.online

na której zbieramy cenną wiedzę z forum i przedstawimy ją w formie artykułów.
Staramy się gromadzić wiedzę naszą, łączyć ją z wiedzą forumową i przedstawiać
w bardzo przystępny sposób. "
[...]

W naszych artykułach podajemy skąd czerpiemy wiedzę promując jednocześnie forum.

Drogie @ViofoPolska,
Szanowny Panie Olafie,

Biorąc pod uwagę powyższy cytat, byłbym bardzo wdzięczny gdybyście na łamach swojego bloga (czy też "zaprzyjaźnionej strony"), w tym na przykład artykule:
http://www.autorejestratory.info/wideore...ndensator/

...jako "źródło inspiracji" podało blog WR24, a konkretnie ten wpis:
https://www.wideorejestratory24.info/201...sator.html

Na podstawie tego chociażby przykładu - a przeglądając na szybko śmiem twierdzić, że znalazło by się jeszcze parę - mam wrażenie, że Wasz blog to nie tylko "gromadzenie wiedzy" z forum AW, ale też z bloga WR24. Ba, nawet domena bloga jest zbieżna z naszą (.info, choć na forum dla niepoznaki podajecie .online). Pomijam już to, że najstarszy wpis na Waszym blogu jest rzekomo z maja 2016 - rozumiem, że to tylko pomyłka?

Nie zamierzam ani nawet nie chcę Was hejtować, generalnie jestem zwolennikiem zgody niż konfliktu, ale powiem tak - w sumie fajnie być wzorem dla innych, bo przez to widać, że moja/nasza ponad 4-letnia mozolna praca w tej branży jest jakoś dostrzegana. Niemniej  takie tandetne naśladownictwo jest co najmniej trochę niesmaczne. Ja zaczynałem przygodę z WR24 ponad 4 lata temu od kamer typu Media-Tech MT4043 czy Peying PY0010, których dzisiaj bym nawet nie dotknął. Takimi doświadczeniami powoli, mozolnie, systematycznie uczyłem się wszystkiego co związane z kamerami samochodowymi i nie tylko. W międzyczasie poznałem niniejsze forum i jego społeczność, a dzięki kol. @pizdys autentycznie nauczyłem się wielu technicznych aspektów, o których kiedyś nie miałem pojęcia. Jakąś tam pozycję WR24 dzięki tej pracy udało się zbudować i w sumie też mógłbym się pochwalić, że mamy iluśtam klientów, ileśtam opinii itp itd. Ale nie robię tego, bo: a) po prostu nie lubię tego robić; b) jeśli coś robię, to niech tę robotę oceniają to inni, którzy z tego korzystają, a nie ja sam. Tak po prostu mam, trudno.

Dlatego też kłuje mnie w oczy, gdy któregoś dnia wchodzę na tzw. "zaprzyjaźnioną stronę" i widzę efekty mojej pracy niechlujnie skopiowane w ciągu paru tygodni pod przykrywką "dzielenia się wiedzą z zaprzyjaźnionego forum". No, trochę nie halo i wydaje mi się, że gdybyście byli na moim miejscu, mielibyście dokładnie te same odczucia - ale może się mylę, bo nie mieliśmy okazji się poznać.

Ale spoko. Widocznie taki macie pomysł na siebie, na swój biznes, na rozwój - nie wnikam, bo nie mam na to wpływu (choć jak się okazuje w sumie mam..). W każdym razie macie prawo robić co tam sobie chcecie i jak chcecie. Być może kiedyś dzięki temu blogowi wskoczycie wysoko w rankingach Google - tu akurat nie mam absolutnie żadnych wątpliwości, że to jest zasadniczy jego cel, a nie "zbieranie wiedzy", co widać po nienaturalnym nasyceniu słowami kluczowymi, które wręcz utrudniają czytanie tych materiałów - ale ostatecznie czas, rynek oraz klienci zweryfikują co, gdzie i kiedy kupić.

Mimo wszystko życzę powodzenia, bo konkurencja na rynku - a szczególnie ta zdrowa, oparta na fair zasadach i szacunku - to zawsze dodatkowy impuls do rozwoju i wdrażania nowych pomysłów. 

To wszystko z mojej strony w tej sprawie, dziękuję za wypowiedź.
Dawid Lorenz

WR24.PL - Wideorejestratory, kamery sportowe, monitoring IP
...z kuponem AUTOWRZUTA forumowicze kupują taniej :-)

Czytam i czytam to wszystko i jestem zażenowany wpisami. Nie wiem, czy były jakieś ustalenia z administracją forum, ale może czas to wszystko uporządkować i zająć konkretne stanowisko.

Poszło mobilnie.
[Obrazek: bez2.png]

Administracja (nie tylko ja) nie do konca wie co tu mozna robic,
bo kazdy reprezentuje poziom taki jaki chce i potrafi, nie nam (administracji) go "oceniac".

Jednak z uwagi ze temat tego watku "zapytaj Viofo" nie jest glownym tematem rozmow,
tymczasowo zamykam temat bo nie widze sensu istnienia tego watku w takiej postaci.

Oczywiscie w razie "pytan do Viofo" mozna zawsze zadawac pytania w tematch o kamerach Viofo (A129,A119)
praktyka pokazuje, ze temat jest sledzony przez przedstawicieli Viofo (szczegolnie @viofo.pl ktory w razie potrzeby udziela niezbeznych tam informacji).

[zamykam]
Jak ktos sie nie zgadza z decyzja o zamknieciu tego tematu, bardzo prosze wysylac pisma i skargi droga "PW"* (prywatna wiadomosc) do: @pizdys@JANISLAW, @trajano,

dzieki!
PW* - administracja forum rozpatrzy wnioski PW w ciagu 14dni roboczych, jednak zastrzega sobie prawo do wydlużenia okresu wypowiedzi bez podawania przyczyny.  Rolleyes
Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym.
Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyny.
[Obrazek: untitled1.png]

Skocz do:

Browsing: 2 gości