Witaj! Logowanie Rejestracja


Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Problemy z kamerkami
#12
Jaką kartą (numer klasy - class n) dysponujesz? Tak się dzieje od początku, czy kiedyś było w porządku na tej samej karcie?
Pozdor Myjk
 
Odpowiedz
#13
na poczatku było ok teraz takie coś zauważyłem ale już doszedłem do tego co jest przyczyną.

Przyczyna była banalna program na jakim otwierałem filmiki to allplayer i to on przerywał (brak jakiś kodekow) natomiast w wmp działa bez zadnego problemu. A dziwne bo 3 dni temu dzialo dobrze w allplayerze jeszcze hmm..
NIe ufaj nikomu - nawet sobie.

Waritat drogowy jest w każdym z nas nie pozwól żeby zapanował nad Tobą

Nie daje nie Biore
 
Odpowiedz
#14
:helou: Reset kamerki i format karty - powinno pomóc
MÓJ KANAŁ YOU TUBE KLIKNIJ W MIO
[Obrazek: f6b1916850527701m.jpg]
Stan pkt - 0
[Obrazek: 1178405.png]
 
Odpowiedz
#15
Ja bym zaczął od sprawdzenia karty, włożył bym inną i zobaczył czy się powtarza. Ale jak piszesz że na wmp chodzi a na innym otwieraczu się tnie to nie obwiniał bym amerki a kompa.

To ja wam podam mój przykład, odtwarzam filmiki na VLC Media Player i mam tak że jak klikam na niektóre filmiki z kamerki Omegi to pojawia się błąd odczytu i komunikat czy naprawić jak kliknę że tak po kilku sekundach filmik idzie natomiast ten sam filmik na odtwarzaczu Nero czy innym już się nie tnie i ie ma problemu z obejrzeniem.
 
Odpowiedz
#16
Witam. Tak jak w temacie. Kamerka po naładowaniu baterii pokazuje pełen wskaźnik naładowania, podczas jazdy z podpiętą ładowarką czasem pokazuje że ładuje, czasem że jest pełna a czasem że jest jedna kreska baterii, gdy w rzeczywistości bateria jest naładowana. Dodam ze kamerka działa bez zarzutu, tylko odnoszę wrazenie ze ten wskaźnik pokazuje niedokładnie poziom naładowania baterii ??? :roll:
Jak to jest w waszych kamerkach :?:
Pozdrawiam Wink
 
Odpowiedz
#17
U mnie jest tak samo,ale jak odłącze i z powrotem podłączę ładowarkę to już pokazuje w pełni naładowaną baterię.
 
Odpowiedz
#18
widocznie ten typ tak ma ^^
 
Odpowiedz
#19
bombka napisał(a):U mnie jest tak samo,ale jak odłącze i z powrotem podłączę ładowarkę to już pokazuje w pełni naładowaną baterię.

Dokładnie tak jak u mnie, o to mi właśnie chodziło. Tak jak przedmówca napisał: ten typ tak ma Wink
 
Odpowiedz
#20
U mnie jest to samo! Zastanawiam się ile bateria wytrzyma bo za każdym razem ją podłączając trochę ją dobijamy. Ciekawe czy jest jakiś dobry zamiennik albo czy da się podłączyć baterię z czegoś innego...
 
Odpowiedz
#21
MotoWiochaPL napisał(a):U mnie jest to samo! Zastanawiam się ile bateria wytrzyma bo za każdym razem ją podłączając trochę ją dobijamy. Ciekawe czy jest jakiś dobry zamiennik albo czy da się podłączyć baterię z czegoś innego...

Też się zastanawiałem czy jest możliwość dokupienia samej baterii na wypadek padnięcia tej za jakiś czas bądź ewentualnej zmianie na baterię z czegoś innego...nic mi do głowy na razie nie przyszło :roll:
Póki co trzeba się cieszyć z poprawnego działania kamerki Wink
Pozdrawiam.
 
Odpowiedz
#22
Potwierdzam,ja mam tak samo.Widocznie tak ma być.
"Nie dyskutuj z debilem: najpierw sprowadzi cię do swojego poziomu, a potem pokona doświadczeniem"

[Obrazek: us-fan.png]
[Obrazek: dariorf.jpg]
 
Odpowiedz
  


Skocz do:


Browsing: 4 gości