Witaj! Logowanie Rejestracja


Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Problemy z kamerkami
#34
bombka napisał(a):
Kerad napisał(a):Chyba że kolega ma taki model http://www.cdmania.pl/omega-rejestrator ... -6064.html no to nie wiem gdzie ma ten RESET :placzek:
W tym modelu reset jest w menu,musisz wejść w menu i tam jest opcja reset.

A czy to nie jest Reset ustawień ???Może się mylę. Bo w tym modelu OM202 Reset ustawień jest w Menu a HR ma taka małą dziurkę z boku po prawej stronie patrząc na przód kamery.Pozdrawiam. :picasso:
"Nie dyskutuj z debilem: najpierw sprowadzi cię do swojego poziomu, a potem pokona doświadczeniem"

[Obrazek: us-fan.png]
[Obrazek: dariorf.jpg]
 
Odpowiedz
#35
Raczej to był reset ustawień, bo się resetowały, ale nie był to reset globalny, bo kamera cały czas była w menu. A powinna tak jak komputer po resecie: się włączyć od nowaTongue Kamera pojechała do Reala na naprawę gwarancyjną.
To jest życie,nie niebo - nie musisz być idealny. Pa każdym dniu trzeba postawić kropkę, odwrócić kartkę i zaczynać od nowa.

[Obrazek: us-uzytkownik.png]
[Obrazek: anim.gif]
 
Odpowiedz
#36
Witajcie,

Posiadam taką o to kamerkę: (zapewne występuje pod różnymi nazwami producentów)
[Obrazek: 3CC6C9A6-C2FD-494F-A70F-1138E844158F.JPEG]
[Obrazek: 594C4D44-F00E-4CB9-AEF9-12E6F6EA2EDC.JPEG]


Kamerę kupiłem na allegro u cwanego sprzedawcy a mianowicie zataił fakt że kamera jest wysyłana z chin no ale mniejsza z tym... Po 30 dniach przyszła przesyłka. Kamerką nacieszyłem się uwaga... 1 tydzieńSad
Działała jak należy. Dzisiaj przy próbie uruchomienia najpierw pojawił się biały ekran a później fioletowy na przemian z jaskrawo zielonymi pasami. Kamery nie da się wyłączyć inaczej niż poprzez wyjęcie baterii. Być może pomogłaby funkcja reset ale ta dostępna jest tylko z poziomu menu do którego się nie dostanę z racji nie działającego wyświetlaczaSad
Pytanie do Was czy ktoś może spotkał się z takim problemem? Sprzedający wykręca się od gwarancji a mi szkoda nerwów na ściganie go o bubel za który zapłaciłem 100 zł... Piszę ku przestrodze, przed wyborem taniego rejestratora:/
 
Odpowiedz
#37
Dlatego lepiej bylo kupic Omege w Realu bo tam przynajmniej jest gwarancja dwuletnia a prducent tez chyba China Smile
Krytyka jest mało użyteczna i nieowocna i zarozumialcem jest ten, kto woli odgrywać rolę raczej złośliwego krytyka niż twórcy.

[Obrazek: us-fan.png]
[Obrazek: sony_vegas_pro_userbar_by_darkhaunter-d3k4jpu.png]
 
Odpowiedz
#38
Odepnij baterię, kartę pamięci i zostaw na 24h. Jeżeli nie pomoże, to rozkręć kamerkę i zobacz czy nie na ma miniaturowej bateryjki do podtrzymywania pamięci Flash.
Ewentualnie obełżyj płytkę z elektroniką, może ma gdzieś ukryty hard reset .

Jedyne co pozostaje, to wgranie nowego oprogramowania , ale pozostaje pytanie, skąd je wziąć
Kamery : Przód Mio-618 / Tył Mio-358
 
Odpowiedz
#39
naidoo2009 napisał(a):Odepnij baterię, kartę pamięci i zostaw na 24h. Jeżeli nie pomoże, to rozkręć kamerkę i zobacz czy nie na ma miniaturowej bateryjki do podtrzymywania pamięci Flash.
Ewentualnie obełżyj płytkę z elektroniką, może ma gdzieś ukryty hard reset .

Jedyne co pozostaje, to wgranie nowego oprogramowania , ale pozostaje pytanie, skąd je wziąć

A dlaczego ma kombinować, szukać itp. niech odsyła do tego cwaniaka i tyle.I jeszcze niech powiadomi Allegro o zaistniałej sytuacji.Pozdrawiam.
"Nie dyskutuj z debilem: najpierw sprowadzi cię do swojego poziomu, a potem pokona doświadczeniem"

[Obrazek: us-fan.png]
[Obrazek: dariorf.jpg]
 
Odpowiedz
#40
Dario67 napisał(a):Dlatego lepiej bylo kupic Omege w Realu bo tam przynajmniej jest gwarancja dwuletnia a producent tez chyba China Smile
Dokładnie.ja także zastanawiałem się nad kupnem z chin,ale wolałem dołożyć i mieć pewna gwarancje na 2 lata bez szukania kto i gdzie naprawi. Co prawda made in China,ale gwarant znany
Pijanym kierowcom I Piratom drogowym mówimy NIE!!!
[Obrazek: us-uzytkownik.png]
 
Odpowiedz
#41
Omega 199 zł w realu bez promocji widziałem kilka dni temu w lublinie
[Obrazek: us-fan.png]
 
Odpowiedz
#42
naidoo2009 napisał(a):Odepnij baterię, kartę pamięci i zostaw na 24h. Jeżeli nie pomoże, to rozkręć kamerkę i zobacz czy nie na ma miniaturowej bateryjki do podtrzymywania pamięci Flash.

Pamięci flash się nie podtrzymuje bo jest nieulotna sama z siebie Smile bateryjka jeżeli już to podtrzymuje tam zegarek RTC.
 
Odpowiedz
#43
Nie kombinuj, walcz o reklamację po przez allegro, tam ci pomogą odzyskać kasę. 100zł piechotą nie chodzi. Ja kupiłem też na allegro za 150zł i nie mam (odpukać) problemów.
To jest życie,nie niebo - nie musisz być idealny. Pa każdym dniu trzeba postawić kropkę, odwrócić kartkę i zaczynać od nowa.

[Obrazek: us-uzytkownik.png]
[Obrazek: anim.gif]
 
Odpowiedz
#44
W Selgrosie jest teraz za 183 zl bodajże :okman:
 
Odpowiedz
  


Skocz do:


Browsing: 2 gości