• Witamy w serwisie AutoWrzuta.pl
  • Zapraszamy na strony naszych Partnerów!
  • Chcesz, żeby Twój film był w tv? Czytaj ogłoszenia!
Witaj! Logowanie Rejestracja

Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Problemy z kamerkami
Cześć wszystkim,

od kilku dni jestem (jeszcze nie wiem czy szczęśliwym) posiadaczem Viofo A119S. Zgodnie z zaleceniami producenta zrobiłem update softu do v4.0, aktualizacja przebiegła bez przeszkód, kamera się uruchamia, nagrywa, mogę wejść w menu.
Problemem jest tylko ewentualny dostęp do nagrań. Karta włożona w adapter oczywiście w systemie nie jest widoczna, system chce ją tylko formatować.
Za to po podłączeniu przez kabel usb komputer w ogóle nie wykrywa karty w urządzeniu jak i samego urządzenia, kamera uruchamia się w trybie "nagrywania" i pracuje tak jak to powinna robić w samochodzie.
Na forum znalazłem sporo tematów z tą kamerą, ale takiej przypadłości nie spotkałem.
Ktoś wie jak ten temat ugryźć, żeby jednak jakoś się do nagrań dostać?

Odpowiedz
A jaka to karta? może to ona jest przyczyną.

Odpowiedz
Karta Samsung EVO microSDXC 64GB UHS-I U3
po formacie w windowsie normalnie ją wykrywa, czy to FAT czy NTFS

Odpowiedz
spróbuj zrobi`c downgrade do poprzedniego FW i zobacz czy cos sie zmieni, czy przed wgrywaniem Fw 4.0 było dobrze?

Odpowiedz
tak, raz po podłączeniu kamera była widoczna w komputerze. Aktualnie nawet downgrade nic nie dał, rezultat taki sam jak przed, czyli po podłączeniu do kompa nic się nie dzieje

Odpowiedz
Sprawdź inny czytnik kart i/lub na innym kompie z tym samym czytnikiem.

Sent from my ONEPLUS A5000 using Tapatalk
Dawid Lorenz

WR24.PL - Wideorejestratory
KS24.PL - Kamery sportowe
...z kuponem AUTOWRZUTA forumowicze kupują taniej :-)

Odpowiedz
Inny komputer i inny czytnik rozwiązały problem. Do tej pory sprawdzałem albo jedno albo drugie. Dzięki za zimną głowę Wink
Tak czy siak, czy podłączenie rejestratora do komputera kablem USB nie powinno powodować uruchomienia go jako pamięci masowej?

Odpowiedz
Nie zawsze. Niektóre kamery mają tryb mass storage programowo wycięty.

Sent from my ONEPLUS A5000 using Tapatalk
Dawid Lorenz

WR24.PL - Wideorejestratory
KS24.PL - Kamery sportowe
...z kuponem AUTOWRZUTA forumowicze kupują taniej :-)

Odpowiedz

Skocz do:

Browsing: 2 gości