Witaj! Logowanie Rejestracja


Ankieta: Czy jestes zadowolony z tej kamery?
TAK
NIE
Ciegle sie zastanawiam...
[Wyniki ankiety]
 
Uwaga: To jest publiczna ankieta, więc każdy może zobaczyć na co zagłosowano.
Ocena wątku:
  • 2 głosów - średnia: 2.5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Xiaomi 70Mai Dash Cam Pro [Hi3556 + Sony Starvis IMX335]
(11-09-2020, 14:33:17)filmowiec79 napisał(a): Czesc

Posiadam w samochodzie dwa wyjscia USB, z czego jedno ma nawet 2A zasilania.
Czy bezpiecznie bedzie bezpośrednie podłączenie kabla USB od kamerki do tych gniazd.
Bez problemu działa mi ładowanie telefonów z tych gniazd.

Jakie parametry musi posiadac ładowarka do zapalniczki aby też bezpiecznie zasilać kamerkę. Mam telefon z szybkim ładowaniem i do niego mam ladowarkę Baseus:
https://baseusonline.net/product/baseus-...aomi-mi-9/

i chcialbym nadal z niej korzystac

Wydaje mi się, że możesz podłączyć kamerkę do tej ładowarki. Max prąd jaki kamerka pociągnie to 0,6A (przy 5V). Raczej ładowarka nie poda wyższego napięcia do odbiornika (kamerki), który jest tylko na 5V. W końcu to inteligentna ładowarka Smile
---------------
pozdrawiam
silver76
 
Odpowiedz
Została wydana zaktualizowana wersja Plus A500
Kupuj na AliExpress z kuponami dla początkujących
Te 814,03 rub. dla Ciebie!
https://aliexpress.com/item/-/1005001502276493.html
 
Odpowiedz
Witam
Mam juz viofo a119 V3 i teraz zakupilem do 2 auta xiaomi70mai pro z version 1.0.7na,
Aby aktualizowac do ostatniej version musze po kolei 1.0.8 i 1.0.9 czy od razu moge na 1.0.9 albo 11.
pomozecie jak to zrobic ?
 
Odpowiedz
Możesz od razu do najnowszej wersji na fejsie jest kolega co utworzył grupę i przerabia oprogramowanie na Polską wersję .
 
Odpowiedz
Raczej nie da rady
 
Odpowiedz
(26-10-2020, 10:13:36)Jerzy62 napisał(a): Możesz od razu do najnowszej wersji na fejsie jest kolega co utworzył grupę i przerabia oprogramowanie na Polską wersję .

A podałbyś linka do FW albo grupy?

Nie wiem czy to problem z kamerą, objawia się tylko jak jadę gdzieś dalej - czyli kamera dłuzej pracuje.

Gaśnie wyświetlacz, dioda zmienia kolor na niebieski. Później jest z powrotem zielony. Naciskam guzik na wyświetlaczu i kamera dalej działa. To jest normalne? Kończy się miejsce na karcie? Jak to interpretować?
 
Odpowiedz
(07-11-2020, 11:22:11)grzech1991 napisał(a): ... jak jadę gdzieś dalej - czyli kamera dłuzej pracuje.

Gaśnie wyświetlacz, dioda zmienia kolor na niebieski. Później jest z powrotem zielony. Naciskam guzik na wyświetlaczu i kamera dalej działa....

U mnie jest podobnie. Czasem, przy dłuższej jeździe kamerka jakby się wyłącza na sekundę i włącza ponownie - LED na niebiesko i zaraz znów zielona i dalej normalnie pracuje. Nie wiem, czym to jest spowodowane, ale tak czasem się dzieje. Potem działa nadal normalnie, więc jakoś nie przejmuję się tym.
---------------
pozdrawiam
silver76
 
Odpowiedz
Cześć, mam problem z moją kamerką. Niestety rejestracje mijanych samochodów jadących z przeciwka są bardzo niewyraźne, niemożliwe do odczytania. Najnowszy soft 1.0.9, karta pamięci Samsung EVO Plus 64 GB. Mam wrażenie, że wcześniej tablice były dużo lepiej widoczne. Od tamtego czasu zmieniłem jedynie kartę pamięci na Samsunga, wcześniej jeździłem na Kingstonie 32GB o gorszych parametrach. Nie wiem w czym może tkwić problem, bo EVO Plus należy do polecanych kart...
 
Odpowiedz
Witam. odnosnie trybu parkingowego i zasilajacego kabelka.
Na zasilaniu na zapalniczce przechodzi w tryb parkingowy po wyloñczeniu kluczyka czyli odcieciu zasilania zapalniczki. Na rynku do zakupu sa 2 rodzaje zasilaczy. trzy zylowy oryginalny z xiaomi dedykowany do kamerki i dwuzylowy uniwersalny do kamerek samochodowych. Na dwuzylowym kamerka bedzie dzialac na stale czyli nie przejdzie w tryb parkingowy ??? i bedzie rejestrowac 24 godziny nonstop?? .Na trzyzylowym przejscie na tryb parkingowy bedzie od momentu wylaczenia zasilania czy dopiero po 20 minutach jak w ustawieniach ? Czyli te pierwsze 20 minut bedzie w trybie parkingowyn zasilane kondensatorami a po 20 minutach z zasilacza ,czy te pierwsze 20 minit nie bedzie nic rejestrowac??
 
Odpowiedz
Witam, czy ktoś zna skuteczny sposób na hard reset tej kamery? Po aktualizacji nie wyświetla prędkości w apce.
 
Odpowiedz
Moja krótka historia z kamerami 70mai. Najpierw kupiłem kamerę Lite z GPS. Padła po jakichś 2 miesiącach. Po konsultacji ze sklepem w Chinach kamerę odesłałem. Samą kamerę, moduł GPS i klamoty zostały. W międzyczasie do drugiego auta kupiłem Pro już bez GPS. Ale zanim trafiła do drugiego auta, założyłem ją w swoim dopinając do modułu. ADAS nie dawał się włączyć i nie działał GPS. Jakby go wcale nie było.
Jakiś czas tak jeździłem aż dojechała nowa Lite. Lite poszła do drugiego auta, a ja zacząłem korespondencję ze sprzedawcą. Parę zdjęć, dwa filmy i decyzja sprzedawcy: wyślemy ci nową kamerę Pro. Tak też się stało.
Teraz w moim aucie w pełni funkcjonalna z GPS Pro i w drugim aucie druga Pro bez modułu. Prawie nieużywana Lite leży i zastanawiam się co z nią zrobić.
Co by nie powiedzieć o majnfrendach, to sposób reklamacji na najwyższym poziomie. Jeśli ktoś obawia się tam kupić, to zapewniam, że ryzyka nie ma. No poza roczną gwarancją, bo czas dostawy błyskawiczny. Mało tego, to na konto PayPal otrzymałem zwrot kosztów przesyłki do Chin.
A kamerki są świetne.
 
Odpowiedz
  


Skocz do:


Browsing: 1 gości