• Witamy w serwisie AutoWrzuta.pl
  • Zapraszamy na strony naszych Partnerów!
  • Chcesz, żeby Twój film był w tv? Czytaj ogłoszenia!
Witaj! Logowanie Rejestracja

Ankieta: Czy jestes zadowolony z tej kamery?
TAK
NIE
Ciegle sie zastanawiam...
[Wyniki ankiety]

Uwaga: To jest publiczna ankieta, więc każdy może zobaczyć na co zagłosowano.
Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Xiaomi 70Mai Dash Cam Pro [Hi3556 + Sony Starvis IMX335]
Ja dostałem kamerkę kilka dni temu. Oprogramowanie 1.04na z 12.10.2018 r . Czy jest jakieś nowsze oprogramowanie?

Odpowiedz
(09-12-2018, 22:09:45)obru napisał(a): Przecież ta folia ma jedynie zebrać brud i kurz z szyby. Też usiłowałem przykleić uchwyt, ale odpadł razem z folią.

Hehe, to dziwne, bo u mnie mały 70mai trzyma się tylnej szyby od wakacji - a w zasadzie tej folii Smile

Najwyraźniej nie czytałeś instrukcji w której jest napisane:

1. Install the electrostatic sticker
2. ...
3. Attach the Dash Cam Pro. 
    ... "attach the Dash Cam Pro to the center of the electrostatic sticker.

Dlatego ten sticker ma narysowane miejsce w którym masz przykleić kamerkę.

[Obrazek: 1544386554333.jpg]

Odpowiedz
(09-12-2018, 23:01:10)ernestowski napisał(a): Ja dostałem kamerkę kilka dni temu. Oprogramowanie 1.04na z 12.10.2018 r . Czy jest jakieś nowsze oprogramowanie?

Nie ma Sad

Odpowiedz
(09-12-2018, 22:09:45)obru napisał(a): Przecież ta folia ma jedynie zebrać brud i kurz z szyby. Też usiłowałem przykleić uchwyt, ale odpadł razem z folią.

Może próbowałeś przykleić to zła stroną? U mnie trzyma to mocno i nawet nie ma zamiaru spaść.

(08-12-2018, 16:53:39)ruphert napisał(a): Kamera właśnie do mnie dotarła. 
1. Moduł GPS służy tylko do ADAC, nie da się rejestrować prędkości,
To w takim razie nie będę już tak z niecierpliwością czekał na niego Sad
Mam nadzieję, że to poprawią w kolejnej wersji softu.

Odpowiedz
[quote pid='268836' dateline='1544564193']

(08-12-2018, 16:53:39)ruphert napisał(a): Kamera właśnie do mnie dotarła. 
1. Moduł GPS służy tylko do ADAC, nie da się rejestrować prędkości,
To w takim razie nie będę już tak z niecierpliwością czekał na niego Sad
Mam nadzieję, że to poprawią w kolejnej wersji softu.
[/quote]

Nie poprawią, bo wszystko jest zgodne z ich planem. Pojawiły się jedynie prośby aby dodać taką funkcję, ale nic nie wiadomo i wątpię aby to się stało. W YI Dashcam też były takie pomysły i nic nie zrobili (czytanie prędkości z telefonu, bo ADAS wymaga tam połączenie z telefonem).

Ja jak się dowiedziałem jak to działa, to nawet nie zamontowałem tego modułu GPS Smile

Odpowiedz
Ma ktoś zasilacz - kabelek do tej kamerki, który po wyłączeniu silnika umożliwia jej pracę w trybie parkingowym? Nie chodzi o ten tryb, dostępny w menu do czasu rozładowania bateryjki a o dodatkową opcję, która się pojawia, tj. o pracę nagrywanie poklatkowe.
https://www.joybuy.com/600421050.html
https://www.joybuy.com/600353790.html

Odpowiedz
Czy to normalne jest, że na nagraniu są widoczne takie linie rozmazane od świateł samochodów i latarni? Wydaje mi się, że w G1WH nie było takich kwiatków. Szczegóły widoczne w: filmik

Odpowiedz
Nie to nie normalne , jakiś babol miejmy nadzieję że tylko programowy .

Widzę kamerkę o tej nazwie w postaci takiego walca coś jak mini 801 i ma wifi . Co to za wynalazek ?

Odpowiedz
(13-12-2018, 22:08:34)ernestowski napisał(a): Czy to normalne jest, że na nagraniu są widoczne takie linie rozmazane od świateł samochodów i latarni? Wydaje mi się, że w G1WH nie było takich kwiatków. Szczegóły widoczne w: filmik

Wina szyby porysowana

Odpowiedz
Co prawda szyba jest trochę spiaskowana, ale G1WH nie ma takich problemów. Sprawdziłem ponownie instalując G1WH. Coś jest w kamerce. 70mai Pro.

Odpowiedz
Moim zdaniem G1WH miała inna słabszą optykę i nie było to tak widoczne, a tutaj przy lepszej optyce jest to wyostrzone

Odpowiedz

Skocz do:

Browsing: aqua39, 1 gości