• Witamy w serwisie AutoWrzuta.pl
  • Zapraszamy na strony naszych Partnerów!
  • Chcesz, żeby Twój film był w tv? Czytaj ogłoszenia!
Witaj! Logowanie Rejestracja

Ankieta: Czy jestes zadowolony z tej kamery?
TAK
NIE
Ciegle sie zastanawiam...
[Wyniki ankiety]

Uwaga: To jest publiczna ankieta, więc każdy może zobaczyć na co zagłosowano.
Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Xiaomi 70Mai Dash Cam Pro [Hi3556 + Sony Starvis IMX335]
W ustawieniach zmień żeby startowało z wifi . Ja mam wyłączone bo mi bluetooth zakłóca .

Odpowiedz
Koledzy
po aktualizacji mam kłopot z WIFI. Po każdym wyłączeniu a potem włączeniu kamery Wifi jest wyłączone (przekreślona ikonka). Muszę za każdym razem w menu włączać WIFI.
Drugi problem - to po włączeniu   nie włącza się ikonka ADAS. Muszę docisnąć kamerkę i wtedy się pojawia. Przed aktualizacją wszystko działało, nic nie rozłączałem podczas aktualizacji a wygląda to tak jakby moduł GPS nie kontaktował z kamerą. Styki próbowałem oczyścić ale nic to nie daje. Może miał ktoś podobny problem i udało mu się go jakoś rozwiązać?

ADAS rusza po kilkunastu sekundach po właczeniu.Nie odrazu.Sprawdź to .Mi natomiast 1 raz się zawiesiła kamerka.Zero reakcji na klawisze ,dopiero po długim trzymaniu klawisza ON/OFF nastapiło wyłączenie.Też po nowym sofcie,wcześniej było bez problemu.

Odpowiedz
apka jest niestabilna, widzi update na 1.05 ale nie potrafi wrzucic na kamere, wgralem przez karte ale danych z gps nie widac ani na wyswietlaczu ani w apce (niezbedny jest fix zeby cokolwiek wyswietlila ?)
po ktoryms restarcie pokazuje firmware update -> dostepny 1.0.7 ale po chwili znika, byc moze fajny produkt ale poki co lekko niedopracowany no i co to jest ze karta tylko 64GB ? w tej rozdzielczosci zo raczej slabizna

Odpowiedz
Co należy zrobić żeby zaktualizować soft w kamerce? W aplikacji nie widzę takiej opcji.

Odpowiedz
Są jakieś problemy z aktualizacją przez OTA. Można to zrobić ręcznie: LINK
(12-07-2019, 10:31:28)LDevil napisał(a): Co należy zrobić żeby zaktualizować soft w kamerce? W aplikacji nie widzę takiej opcji.

Odpowiedz
(12-07-2019, 16:52:40)Jerzy62 napisał(a): Są jakieś problemy z aktualizacją przez OTA. Można to zrobić ręcznie: LINK
(12-07-2019, 10:31:28)LDevil napisał(a): Co należy zrobić żeby zaktualizować soft w kamerce? W aplikacji nie widzę takiej opcji.

Parę postów wcześniej (poprzednia strona) masz to opisane...

Odpowiedz
Dziękuję wszystkim za pomoc - przegapiłem tą informację.

Odpowiedz
Cześć,

jak działa tryb parkingowy w tej kamerce? 
Wystarczy stałe zasilanie czy musi być jakiś moduł zasilający z wejściem +12 oraz ACC? Żeby kamerka mogła wykryć kiedy parkujemy. Chyba, że działa to w oparciu o g-sensor?
Gdzieś na chińskich aukcjach widziałem dedykowany zasilacz do kamerki ale nawet na aliexpres go nie ma. Obecnie podłączony pod zwykły moduł z poniższego zdjęcia.
https://ifotos.pl/zobacz/zasilaczp_qsexpqq.png

Jednak po wyłączeniu zapłonu i opuszczeniu samochodu kamerka nie przechodzi w tryb parkingowy. Byłem przekonany, że wykryje w oparciu o brak ruchu, tym bardziej, że to model z GPS.

Odpowiedz

Skocz do:

Browsing: 1 gości