• Witamy w serwisie AutoWrzuta.pl
  • Zapraszamy na strony naszych Partnerów!
  • Chcesz, żeby Twój film był w tv? Czytaj ogłoszenia!
Witaj! Logowanie Rejestracja

Ankieta: Czy jestes zadowolony z tej kamery?
TAK
NIE
Ciegle sie zastanawiam...
[Wyniki ankiety]

Uwaga: To jest publiczna ankieta, więc każdy może zobaczyć na co zagłosowano.
Ocena wątku:
  • 2 głosów - średnia: 2.5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Xiaomi 70Mai Dash Cam Pro [Hi3556 + Sony Starvis IMX335]
Witam. odnosnie trybu parkingowego i zasilajacego kabelka.
Na zasilaniu na zapalniczce przechodzi w tryb parkingowy po wyloñczeniu kluczyka czyli odcieciu zasilania zapalniczki. Na rynku do zakupu sa 2 rodzaje zasilaczy. trzy zylowy oryginalny z xiaomi dedykowany do kamerki i dwuzylowy uniwersalny do kamerek samochodowych. Na dwuzylowym kamerka bedzie dzialac na stale czyli nie przejdzie w tryb parkingowy ??? i bedzie rejestrowac 24 godziny nonstop?? .Na trzyzylowym przejscie na tryb parkingowy bedzie od momentu wylaczenia zasilania czy dopiero po 20 minutach jak w ustawieniach ? Czyli te pierwsze 20 minut bedzie w trybie parkingowyn zasilane kondensatorami a po 20 minutach z zasilacza ,czy te pierwsze 20 minit nie bedzie nic rejestrowac??

Odpowiedz
Witam, czy ktoś zna skuteczny sposób na hard reset tej kamery? Po aktualizacji nie wyświetla prędkości w apce.

Odpowiedz
Moja krótka historia z kamerami 70mai. Najpierw kupiłem kamerę Lite z GPS. Padła po jakichś 2 miesiącach. Po konsultacji ze sklepem w Chinach kamerę odesłałem. Samą kamerę, moduł GPS i klamoty zostały. W międzyczasie do drugiego auta kupiłem Pro już bez GPS. Ale zanim trafiła do drugiego auta, założyłem ją w swoim dopinając do modułu. ADAS nie dawał się włączyć i nie działał GPS. Jakby go wcale nie było.
Jakiś czas tak jeździłem aż dojechała nowa Lite. Lite poszła do drugiego auta, a ja zacząłem korespondencję ze sprzedawcą. Parę zdjęć, dwa filmy i decyzja sprzedawcy: wyślemy ci nową kamerę Pro. Tak też się stało.
Teraz w moim aucie w pełni funkcjonalna z GPS Pro i w drugim aucie druga Pro bez modułu. Prawie nieużywana Lite leży i zastanawiam się co z nią zrobić.
Co by nie powiedzieć o majnfrendach, to sposób reklamacji na najwyższym poziomie. Jeśli ktoś obawia się tam kupić, to zapewniam, że ryzyka nie ma. No poza roczną gwarancją, bo czas dostawy błyskawiczny. Mało tego, to na konto PayPal otrzymałem zwrot kosztów przesyłki do Chin.
A kamerki są świetne.

Odpowiedz
@Mareckimt, fajnie napisana historia, i oby takich wiecej!
Co dokladnie padlo w pierwszej 70mai lite, kompletnie martwa?
Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym.
Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyny.
[Obrazek: untitlvdv.png]

Odpowiedz
(26-11-2020, 20:58:45)pizdys napisał(a): Co dokladnie padlo w pierwszej 70mai lite, kompletnie martwa?
Żyła, ale tylko przez ułamki sekund. Na początku wszystko było w porządku, przylepiona do szyby działała normalnie. Świetne nagrania w dzień i w nocy. Aż któregoś dnia zaczęła się czkawka - kamera włączała się i wyłączała ledwie zabrzmiał początek komunikatu powitalnego. Nie pomogło przełączenie zasilania na power bank, na zasilacz z gniazdka 230V. Sprzedawca wymienił kamerę bez żadnej dyskusji.

Odpowiedz
Porównanie kamer 70mai:
- PRO D02 (stary ale jary model)
- PRO Plus A500 (najnowszy model_
- A800 4K (też dość świeża i pierwsza kamera 4K od 70mai)

Zapraszam:
https://www.youtube.com/watch?v=EM2w-_n5...e=youtu.be

Dawid Lorenz

WR24.PL - Wideorejestratory
KS24.PL - Kamery sportowe
...z kuponem AUTOWRZUTA forumowicze kupują taniej :-)

Odpowiedz

Skocz do:

Browsing: 1 gości