Witaj! Logowanie Rejestracja


Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Power Core 9000LTO (LTC Linear 8X + Yinlong LTO 6x 32140)
#12
Mój błąd, że nie przyjrzałem się wyjściom na zdjęciu. Wychodzi, że power core generuje sygnał ACC, a przyjąłem najprostsze rozwiązanie, że daje tylko "+12V" i "-".
W takim razie wszystko bangla jak należy.
A129G DUO GPS + EVO 256GB + Powerbank 10Ah DIY
Ford Mondeo TDCi 2.0L PowerShift 2013
 
Odpowiedz
#13
Mija prawie rok od zakupu 6200LFP-HW / 6200LFP-PLUS, więc myślę można coś już napisać w tym temacie Smile.

Zacznijmy od początku. 

Towar kupiony w sierpniu, ze względu na braki magazynowe i brak wysyłki opcja zwrot kasy lub 20 funtów zniżki i czekam kiedy przyjdzie. Wybieram opcje nr 2 (nie było presji czasu że muszę mieć na już.

MEGA PLUS - kontakt po POLSKU Smile

Dwa tygodnie później towar wysłany.

Z pewnych względów (nie mających wpływ na urządzenie), montaż dopiero w listopadzie.

I tu pojawił się problem, za chiny elektryk (nie z pierwszej łapanki), nie mógł podłączyć aby kamerka działała na wyłączonym zapłonie. Szybki tel do producenta - rozmawiałem ja i elektryk. Decyzja - odesłanie gwarancyjne.

Po dwóch dniach od wysyłki dostaję info:
"Co dokladnie sie stalo: - jedno z ogniw bylo kompletnie wyladowane, samo ogniwo bylo wadliwe i stracilo cala energie, modul, zabezpieczajacy przed pelnym wyladowaniem zadzialal, ale ogniwo po drugiej stronie mimo to samo tracilo energie. Bez obaw, nie ma tutaj zadnej Panskiej winy. Wysylamy do Pana nowy power bank: 6200LFP-PLUS (Jest to nasz nowy produkt) Gwarancje przedluzamy do 3lat od dzis. Przepraszamy ze power bank zawiodl, zdarza sie to naprawde bardzo rzadko, a sytuacja z uszkodzonym ogniwem obecnie jest naszym drugim przypadkiem w historii firmy."

"Czym ta wersja plus różni się od [HW] :
+ z tylu power banku jest przelacznik szybkosci ladowania (HW/Cigar)
+ power bank w trybie "hardwire" (szybki) laduje sie 50min (10min szybciej niz wersja HW).
+ opoznienie ladowania wynosi 20sek (bylo 10sek), wiecej czasu na start silnika."

srk za brak PL znaków.

Zostaje mi wysłany nowszy model w ramach przeprosin i przedłużana gwarancja.

Kilka dni później dostaję nowy powercore, jako że instalacja była wyprowadzona to tylko zostało podłączyć. Działa do tej pory.

----------------------------------------------

Czas na opinię:

Wcześniej miałem Celinka PRO, z tą samą kamerką, czas dziennej jazdy praktycznie ten sam od lat - minimum 30min dziennie - poza weekendami. Celink wytrzymywał (zdążył się ładować) do następnej jazdy. Uratował budżet domu 2 razy i zwrócił się z nawiązką za szkody parkingowe. Każdy sprawca nagrany.

PowerCore trzyma ok 20h - chyba że jeżdżę dłużej do te 24h wytrzymuje po wyłączeniu, choć w 90% gdy wchodzę do auta już kamerka jest wyłączona. Ale to wina ilości czasu ładowania, a nie samego urządzenia. W tym czasie zdążył zarejestrować jedno zdarzenie, więc już się koszt zwrócił Smile.

samo urządzenie ma diody i na nie trzeba zwracać uwagę, jak coś chce się wiedzieć jaki stan urządzenia. Niestety gasną po wyłączeniu zapłonu, więc trzeba pamiętać aby zostawić auto uruchomione i zerknąć np pod fotel.

Podsumowanie Smile

Kontakt z firmą: PERFEKCYJNY - tak powinno się dbać o klienta
Podejście do klienta: PERFEKCYJNE
czas realizacji: Opóźnione w gratisie rekompensata pieniężna
Czas działania - BARDZO ZADOWALAJĄCY
Gabaryty: Idealne pod fotel.

Celink wytrzymał dużo mniej niż zakładał producent (5 zamiast 15 lat). Mam nadzieję że w tym przypadku będzie inaczej.

Zamontowane pod fotelem kierowcy. Wszystkie kable w progu aby nic się nie plątało.


   
 
Odpowiedz
  


Skocz do:


Browsing: 1 gości