• Witamy w serwisie AutoWrzuta.pl
  • Zapraszamy na strony naszych Partnerów!
  • Chcesz, żeby Twój film był w tv? Czytaj ogłoszenia!
Witaj! Logowanie Rejestracja

Ankieta: Czy jestes zadowolony z tej kamery?
TAK
NIE
Ciagle sie zastanawiam nad zakupem...
[Wyniki ankiety]

Uwaga: To jest publiczna ankieta, więc każdy może zobaczyć na co zagłosowano.
Ocena wątku:
  • 3 głosów - średnia: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Viofo A129 [Sony Starvis IMX291 + Novatek NT96663]
A może jest jakaś super cena w Chinach na A129 PRO 4K Duo?
Ktoś coś?

Odpowiedz
Witam, ponieważ elektryk który ma podłączyć mi kamerkę oraz Celinka 6 zadał mi kilka dodatkowych pytań a ja pogubiłem się w tej tematyce na forum i proszę o pomoc:
1. czy podłączenie powinno odbyć się w/g załączonego w załączniku schematu  a dokładniej czy niezbędny jest ten zielony przewód?
W zestawie z Celinkiem 6 otrzymałem przewód z 3 żyłami. 

2. jak podpinać  przewód zasila do kamery do podstawy GPS czy do kamery by tryb low bitrate działał poprawnie?
3. soft 1.9 czy są sprawdzone ustawienia pozwalające na optymalną pracę kamery?

Załączone pliki Miniatury

Odpowiedz
1) Neo6 laczysz do zrodla ACC +12V po zapłonie, moze to byc skrzynka bezpecznikow pod bezpiecznik typu:
Accessory fuse, car seat heating (wazne aby byl to taki bezpiecznik na ktorym pojawia sie +12v po odpaleniu silnika, bo inaczej na postoju Cellink wyladuje Ci akulator...)
Neo6 nie ma zielonego przewodu, bo natezenie nie jest tak duze jak w neo9
Neo9 drenuje 15A i gdyby omyłkowo ktos podlaczyl go pod zapalniczke, wytopiłby w niej powazny slad...

2) do kamery, choc o ile wiem nowe wersje maja w mocowaniu GPS juz funkcje aktywujace parking mode (sam sprawdz).

3) tak, domyslne ustawienia sa optymalne... na pierwszej stronie tego tematu masz wsztstko wyjasnione. Mozesz recznie EV zmniejszyc na -1 (ujemny) polepszy to ostrosc w ruchu...
Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym.
Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyny.
[Obrazek: untitlvdv.png]

Odpowiedz
Dziękuję za info,
w poprzednim modelu A129 gdy podpiąłem kamerkę pod kompa po usb możliwe było wejście do menu ustawień aktualnie podpięcie usb kamera-komp kamera jest w trybie odczytu karty bez możliwości wejścia do menu ustawień. Czy to może oznaczać, że aktywacja parking mode następuje po wpięciu zasilania w podstawę GPS?

Odpowiedz
Zastanawiam się nad zakupem karty MyMemory 512GB V30 PRO.
Obecnie w A129 jest karta o rozmiarze 256GB (ten sam model) tylko zastanawia mnie czy 512GB będzie też kompatybilna?
@pizdys jak sądzisz?

Odpowiedz
@mfcx, powinna, ale 100% nie ma pewnosci:
http://www.autowrzuta.pl/showthread.php?...ight=512gb
Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym.

Odpowiedz
Więc kupiłem... dam znać czy działa z A129 po testach.

Odpowiedz
Czekamy na info z niecierpliwoscią Smile

Odpowiedz
Chciałbym cofnąć moje wcześniejsze negatywy co do tej kamerki, no może po za jednym, mianowicie obraz jest trochę rozmazany jak samochód jedzie, ale za to tryb parkingowy jest super  Cool Mogę śmiało powiedzieć, że kamerka się zwróciła. Dlaczego spytacie, a no dlatego, że kilka dni temu pan otwierając drzwi uszkodził moje drzwi w prawie nowej Skodzinie za prawie 200 koła, po czym zwiał (wszystko widać na tylnej kamerce). Policja szybko ustaliła sprawcę po numerach rejestracyjnych, a nagranie tylko ich utwierdziło, że to on (słychać trzask i kołysanie samochodem). Gdyby nie Viofo, musiałbym naprawiać szkodę z AC (i stracić maksymalne zniżki), ale i tak mi szkoda autka Sad

Odpowiedz
Wiadomo, szkoda autka ale dwojga złego lepiej uszkodzony samochód i złapany delikwent niż tylko uszkodzony samochód. Tak z ciekawości wiesz może czy sprawca został ukarany za ucieczkę czy tylko standardowo mandacik za kolizję?

Wysłane z mojego MIX 2S przy użyciu Tapatalka

Odpowiedz
(11-12-2019, 02:48:31)michalmiko napisał(a): Chciałbym cofnąć moje wcześniejsze negatywy co do tej kamerki, no może po za jednym, mianowicie obraz jest trochę rozmazany jak samochód jedzie, ale za to tryb parkingowy jest super  Cool Mogę śmiało powiedzieć, że kamerka się zwróciła. Dlaczego spytacie, a no dlatego, że kilka dni temu pan otwierając drzwi uszkodził moje drzwi w prawie nowej Skodzinie za prawie 200 koła, po czym zwiał (wszystko widać na tylnej kamerce). Policja szybko ustaliła sprawcę po numerach rejestracyjnych, a nagranie tylko ich utwierdziło, że to on (słychać trzask i kołysanie samochodem). Gdyby nie Viofo, musiałbym naprawiać szkodę z AC (i stracić maksymalne zniżki), ale i tak mi szkoda autka Sad

Takie historie zawsze cieszą, moja pierwsza kamera tez juz dawno sie zwrocila,

Jaki dokladnie tryb parkingowy miales ustawiony?
.

Odpowiedz

Skocz do:

Browsing: 3 gości