• Witamy w serwisie AutoWrzuta.pl
  • Zapraszamy na strony naszych Partnerów!
  • Chcesz, żeby Twój film był w tv? Czytaj ogłoszenia!
Witaj! Logowanie Rejestracja

Ankieta: Czy jestes zadowolony z tej kamery?
TAK
NIE
Ciagle sie zastanawiam nad zakupem...
[Wyniki ankiety]

Uwaga: To jest publiczna ankieta, więc każdy może zobaczyć na co zagłosowano.
Ocena wątku:
  • 2 głosów - średnia: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Viofo A129 [Sony Starvis IMX291 + Novatek NT96663]
(Wczoraj, 21:50:01)skansen napisał(a):
(Wczoraj, 20:49:23)deltoro napisał(a):
(18-05-2019, 23:30:51)skansen napisał(a):
(18-05-2019, 13:47:01)deltoro napisał(a): Pytanko: podłączyłem kabelek hardware kit 3-żyłowy, włączyłem tryb parkingowy.
Czy jest jakaś oznaka, że kamerka przełącza się pomiędzy trybami?

Zmienia się ikonka na ekraniku. Dodatkowo kamera piszczy.
Mam cały czas ikonkę kamerki za samochodem, czyli mniemam, że to tryb parkingowy. I tu mam zagwostkę, bo na ACC jest podawane 12V (nie mogę zlokalizować żadnego bezpiecznika, który jest odłączany po wyłączeniu auta).
W niektórych pojazdach wszystkie obwody bezpieczników są zasilane stale, a wyłączenie odbiorników następuję już za bezpiecznikiem. Możliwe też, ze zasilanie obwodu jest odcinane po pewnym czasie lub dopiero po zaryglowaniu drzwi. To bardziej temat na forum Forda.
Czy przewód z Viofo Hardwire Kit masz wpięty bezpośrednio do kamery?

Tak, wpięty bezpośrednio. Właśnie sprawdzałem, co się stanie, jak odłączę ACC - kamera przełączyła się w inny tryb, zmieniła się ikonka.
Te czasy muszę posprawdzać z natury.

edit:
odnośnie trybów to jednak mam poprawnie - ikonka samochodu z kamerką nad nim to standardowe nagrywanie, a ikonka kamery to tryb parkingowy

edit2:
Odnośnie zasilania ACC - w moim przypadku zapalniczka przednia jest odcinana po 1 minucie, czyli elegancko mam wszystko co potrzebne w jednej skrzynce bezpieczników, która znajduje się akurat pod schowkiem pasażera
A129G DUAL + EVO 256GB
Ford Mondeo TDCi 2.0L PowerShift 2013

Odpowiedz

Skocz do:

Browsing: 1 gości